• Budowa Sklepów Online

    2010-2022 · STRONIT · ZAKŁADANIE I BUDOWA SKLEPÓW INTERNETOWYCH · SKLEPY INTERNETOWE ONLINE · ECOMMERCE

Zakładanie i Budowa Sklepów Internetowych

Rozwój e-biznesu rośnie jak nigdy dotąd i spodziewany jest wzrost w nadchodzących latach.
Odpowiednia budowa sklepu internetowego może przesądzić o sukcesie Twojego biznesu!

Sklepy Internetowe

Zakładam sklepy internetowe oparte o sprawdzone platformy e-commerce. Ich konstrukcja pozwala na łatwą rozbudowę funkcjonalności, a oferowana przez nie wydajność gwarantuje, że idealnie dopasują się do rosnących wraz z Twoją firmą potrzeb. Takie sklepy internetowe są elastyczne, intuicyjne o wysokiej wydajności i proste w obsłudze ma to ogromny wpływ na ruch na stronie, co skutecznie podnosi poziom sprzedaży.

Zakupy online oferują małym i średnim firmom ogromny potencjał zarobkowy, ponieważ konkurowanie bezpośrednio z większymi organizacjami jest dla nich łatwiejsze niż kiedykolwiek przy użyciu obecnych narzędzi i technologii.

Myśląc o sklepach internetowych, należy pamiętać o tym, że zostały one stworzone dla klientów. Bez zadbania o nich i zdobycia ich zaufania nie można myśleć o sukcesie, nawet korzystając z najlepszych rozwiązań i technologii e-commerce na rynku.

Etapy Budowy Sklepu Internetowego

Własny sklep internetowy? Zobacz w skrócie przebieg współpracy przy budowie sklepu internetowego.

Planowanie Budowy

W oparciu o określone cele zbuduje sklep internetowy jego strukturę prezentacji oferty oraz opisy produktów, w oparciu o najlepsze praktyki związane z efektywnością sprzedaży online.

Projekt Graficzny

W ramach kolejnego etapu wykonam projekt graficzny ze szczególnym naciskiem na jego elementy CTA (call to action – nawołujące do wykonania akcji o charakterze sprzedażowym).

Wybór Oprogramowania

W ramach określonych wcześniej celów, przygotowanej struktury prezentacji oferty, zaimplementuje System CMS oraz wszelkie aplikacje, które będą potrzebne do prawidłowego realizowania zadań.

Optymalizacja Sklepu

Sklep internetowy musi być rozwijany oraz optymalizowany. Ostatnim etapem prowadzonych działań będzie wdrożenie sklepu internetowego, wypełnienie go treściami oraz kompleksowe testy.

Planowanie Budowy Sklepu Internetowego

Na samym początku najbardziej kluczowe jest zrozumienie potrzeb klienta.

Identyfikacja i analiza tego, czego dokładnie potrzebuje klient, pomaga w znalezieniu idealnego rozwiązania. Liczą się tutaj główne cele, które klient chce osiągnąć, oraz główna grupa docelowych odbiorców, którzy mają zostać przyciągnięci do sklepu internetowego.

Ustala się, jak będzie wyglądała architektura sklepu internetowego, jaki będzie podział elementów na poszczególnych stronach i jakie technologie będą potrzebne.

W tym momencie tworzona jest również całościowa mapa sklepu internetowego, która służy do opracowania spójnego, łatwego do zrozumienia systemu nawigacyjnego.

Sklep Dedykowany

Sklep internetowy dedykowany to platforma sprzedażowa dopasowana do potrzeb klienta. Tego typu rozwiązania są projektowane indywidualnie, po rozeznaniu branży klienta oraz jego asortymentu. Zamawiając sklep internetowy stworzony właśnie dla Ciebie masz pewność że znajdą się w nim funkcje takie jakich dokładnie potrzebujesz, ponieważ dedykowany sklep jak sama nazwa wskazuje, dedykowany jest konkretnym wymaganiom jednego klienta. Projektuje sklepy dedykowane, jako systemy dopasowane do indywidualnych wymagań klientów biznesowych.

Sklep Dropshipping

Sklep typu Dropshipping to światowy trend w e-sklepach. Projektuje sklepy internetowe dropshipping, które pozwalają na prowadzenie sklepu internetowego bez zarządzania zapasami lub zajmowania się wysyłką. Sklep internetowy Dropshipping stał się popularnym pomysłem na e-commerce, ponieważ jest łatwy w konfiguracji i nie wymaga dużych inwestycji finansowych. Sklep Dropshipping oferuje automatyczne powiadamianie dostawców o zakupie ich produktów za pośrednictwem Twojego sklepu internetowego.

Sklep Marketplace

Zaprojektuje dla Ciebie platformę Marketplace. Możesz mieć sklep internetowy e-commerce z wieloma dostawcami, produktami i ustawieniami płatności. E-commerce to prężnie rozwijająca się branża, dlatego też zrozumiała jest popularność takich rozwiązań jak sklep marketplace wśród sprzedawców i konsumentów. Platforma marketplace jest miejscem, w którym swoje oferty przedstawia wielu sprzedawców. Oferuje możliwość dołączania nowych dostawców do platformy oraz sprzedaż produktów, usług, produktów cyfrowych.

E-Sklep B2B

Sklep internetowy B2B to w wielu przypadkach hurtownia producenta lub dystrybutora. Zamawianie towaru przez kontrahentów odbywa się w sposób prosty i wygodny. Specjalnie dla Ciebie zaprojektuje sklep internetowy B2B, pozwalający stworzyć cały system oferty biznesowej, która jest płynnie powiązana z Twoim sklepem internetowym. Istnieje możliwość automatyzacji zamówień na podstawie stanów magazynowych odbiorcy czy częściowe wejście w segment detaliczny poprzez wprowadzenie obsługi sklepów bazujących na dropshippingu.

Dobry Projekt Sklepu

Profesjonalny wygląd jest podstawową reprezentacją Twojego sklepu internetowego e-commerce. Najlepszym sposobem na przyciągnięcie wielu potencjalnych klientów jest dobre pierwsze wrażenie, które możesz stworzyć dzięki efektownej i indywidualnej grafice projektu.

Posiadanie profesjonalnie zaprojektowanego sklepu internetowego przyciągnie wielu klientów do Twojej oferty, a także zwiększy jego wiarygodność. Tylko jeśli projekt sklepu prezentuje atrakcyjny styl i przyjemny design, klient dokonałby zakupu bez namysłu, w przeciwnym razie mógłby po prostu pomyśleć, że produkt sprzedawany przez sklep internetowy nie spełni jego oczekiwań.

Dobry projekt graficzny będzie również odgrywał kluczową rolę w określaniu użyteczności; produkty, których szukają, będą miały bezpośredni wpływ na to, ilu odwiedzających sklep internetowy faktycznie zamieni się w kupujących. Tak więc dobry projekt graficzny może przynieść duże dochody dla Twojego sklepu.

>

Wybór Oprogramowania eCommerce

Zakładam sklepy internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce.
W zależności od potrzeb, mogę zaoferować Ci jedną, z kilku propozycji utworzenia sklepu internetowego.
· WooCommerce · PrestaShop · Magento · Shopify · osCommerce · VirtueMart ·

WooCommerce

· E-Commerce WordPress

Platforma dla WordPressa. Zyskała popularność dzięki łatwości w instalacji oraz łatwej zmianie ustawień. Najpopularniejszy system dla E-sklepu w Polsce.

PrestaShop

· Wygoda Obsługi

Dopasowana do indywidualnych potrzeb funkcjonalność sklepu zapewni wygodę obsługi Klientów zarówno w małym jak i średnim sklepie internetowym.

Magento

· Zaawansowane Możliwości

Magento to potężne narzędzie, które świetnie sprawdzi się głównie przy średnich i dużych sklepach online. Platforma dopasowana do polskiego rynku.

Shopify

· Światowy Poziom UX

Shopify to najpopularniejsza na świecie platforma sklepowa SaaS. Na wszystkich kontynentach każdego dnia odbywają się na niej milionowe transakcje.

osCommerce

· Licencja GNU GPL

osCommerce jest sklepem internetowym dla każdego. Prosta, ale intuicyjna dla użytkowników funkcjonalność. Niskie koszty uruchomienia sklepu online.

VirtueMart

· E-Commerce Joomla

Zaawansowana platforma umożliwiająca zbudowanie sklepu internetowego w połączeniu z uznanym na świecie systemem zarządzania treścią Joomla!

Testowanie i Optymalizacja

W trakcie tego etapu wykonuje się się takie testy jak: test funkcjonalności, test użyteczności, test wydajności itp. Dzięki nim, klient może być pewny, że jego nowy sklep internetowy jest gotowy. Następnie należy upewnić się, że sklep internetowy jest sprawny i że nie występują żadne błędy, ani problemy.

Dodatkowo oferuję wsparcie w zakresie optymalizacji SEO. Dzięki tymu sklep internetowy lepiej się pozycjonuje i jest częściej odwiedzany przez potencjalnych klientów.

W końcu przychodzi czas na wdrożenie sklepu internetowego. W tym momencie zostaje on przesłany na serwer (lub hosting) za pomocą protokołu FTP. Umieszczenie oraz przeniesienie plików odbywa się w ramach realizacji projektu.

Ile Trwa Budowa Sklepu Internetowego?

To ile trwa budowa sklepu internetowego w dużej mierze zależy od specyfikacji projektu oraz terminu dostarczenia treści przez Klienta. Jeśli wszystkie niezbędne do budowy sklepu online materiały takie jak teksty i zdjęcia są skompletowane to proces budowy sklepu internetowego powinien zakończyć się w wyznaczonym czasie.
Dokładne określenie czasu potrzebnego na wykonanie sklepu internetowego zależy od poziomu skomplikowania, projektu graficznego i funkcjonalności - dla przykładu:

Sklep Podstawowy

Czas Budowy około 20 dni

Najlepszy na start - spersonalizowany sklep online z indywidualnym projektem graficznym wraz z optymalizacją SEO i RWD. W Pakiecie funkcjonalny system CMS o standardowej rozbudowie.

Sklep Rozszerzony

Czas Budowy około 30 dni

Sklep internetowy dla małych firm z indywidualnym projektem graficznym oraz rozszerzonym panelem zarządzania treścią CMS. Sklep będzie rozbudowywany wraz z rozwojem Twojej Firmy.

Sklep Profesjonalny

Czas Budowy około 40 dni

Konkuruj z najlepszymi sklepami online. Unikalny sklep internetowy z efektownym projektem graficznym oraz rozbudowanym systemem CMS. Zawierający bogatą ofertę produktów i podkategorii.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.