• Budowa Strony WWW

    2010-2020 · STRONIT · BUDOWA STRON INTERNETOWYCH · ETAPY TWORZENIA · BUDOWA STRONY WWW

Etapy Tworzenia Strony WWW

Jaki jest proces tworzenia, zamówionej strony internetowej ?

Podpisanie Umowy

Na podstawie otrzymanych materiałów, wizji i pomysłu, przygotowywana jest oferta na wykonanie wraz z wyceną.

Projekt Wstępny

W przeciągu kilku najbliższych dni od podpisania umowy, zostanie przedstawiony wstępny projekt strony.

Nałożenie Poprawek

W razie potrzeby jakichkolwiek zmian dokonywane są wskazane modyfikację, aż do osiągnięcia satysfakcji.

Publikacja Strony

Po akceptacji projektu oraz uregulowaniu należności następuje umieszczenie witryny w sieci Internet.

Planowanie Budowy Strony Internetowej

Na samym początku najbardziej kluczowe jest zrozumienie potrzeb klienta.

Identyfikacja i analiza tego, czego dokładnie potrzebuje klient, pomaga w znalezieniu idealnego rozwiązania. Liczą się tutaj główne cele, które klient chce osiągnąć, oraz główna grupa docelowych odbiorców, którzy mają zostać przyciągnięci do strony internetowej.

Ustala się, jak będzie wyglądała architektura strony www, jaki będzie podział elementów na poszczególnych stronach i jakie technologie będą potrzebne.

W tym momencie tworzona jest również całościowa mapa strony, która służy do opracowania spójnego, łatwego do zrozumienia systemu nawigacyjnego.

Stronit

Tworzenie Strony WWW i Kodowanie HTML CSS JS

Tworzenie strony www ma kluczowe znaczenie dla użytkownika. Konieczne jest więc upewnienie się, że strona www będzie atrakcyjna dla odwiedzających.

Kodowania jest punktem, w którym tworzona jest rzeczywista strona, a elementy graficzne używa się do stworzenia funkcjonalnej strony www.

Przy pisaniu kodu strony internetowej wykorzystuje się technologie takie jak HTML, CSS i JS. Proces ten dzieli się na dwie części: frontend i backend.

Frontend, jak sama nazwa wskazuje, to rozwój strony internetowej, którą widzą użytkownicy w wyszukiwarce, a backend z kolei odnosi się do rozwoju strony www związanej z zapytaniami do bazy danych i serwera.

Testowanie i Optymalizacja

W trakcie tego etapu wykonuje się się takie testy jak: test funkcjonalności, test użyteczności, test wydajności itp. Dzięki nim, klient może być pewny, że jego nowa strona jest gotowa. Następnie należy upewnić się, że strona www jest sprawna i że nie występują żadne błędy, ani problemy.

Dodatkowo oferuję wsparcie w zakresie optymalizacji SEO. Dzięki tymu strona lepiej się pozycjonuje i jest częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów.

W końcu przychodzi czas na wdrożenie strony internetowej. W tym momencie zostaje ona przesłana na serwer (lub hosting) za pomocą protokołu FTP. Umieszczenie oraz przeniesienie plików odbywa się w ramach realizacji projektu.

Ile Trwa Budowa Strony Internetowej?

To ile trwa tworzenie strony internetowej w dużej mierze zależy od specyfikacji projektu oraz terminu dostarczenia treści przez Klienta. Jeśli wszystkie niezbędne do budowy strony www materiały takie jak teksty i zdjęcia są skompletowane to proces tworzenia strony internetowej powinien zakończyć się w wyznaczonym czasie.
Dokładne określenie czasu potrzebnego na wykonanie strony internetowej zależy od poziomu skomplikowania, projektu graficznego i funkcjonalności - dla przykładu:

Strona Firmowa

Czas Tworzenia 14 dni

Spersonalizowana strona internetowa do 5 podstron z indywidualnym projektem graficznym wraz z SEO i RWD. Zawierająca stronę główną, szerszą ofertę oraz kontakt.

Strona Internetowa z CMS

Czas Tworzenia 21 dni

Profesjonalna strona www do 5 podstron z projektem graficznym oraz panelem zarządzania treścią CMS. Zawierająca stronę główną, szerszą ofertę i kontakt.

Mocna Strona WWW

Czas Tworzenia 30 dni

Rozbudowana strona do 10 podstron z efektownym projektem graficznym oraz CMS'em. Zawierająca opisy, prezentacje firmy, rozszerzoną ofertę, kontakt.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2020.

Napisz i Zagadaj

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.