• Cennik Aktualizacji

    2010-2022 · STRONIT · ADMINISTRACJA I OPIEKA STRON INTERNETOWYCH · PROWADZENIE I OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO · CENNIK

CENNIK ADMINISTRACJA STRONY INTERNETOWEJ

Czy chcesz, aby Twoja strona firmowa była zawsze interesująca dla odwiedzających i zawierała przydatne i istotne informacje?
· Pomoc i wsparcie techniczne nad stronami internetowymi - prowadzeniem sklepu internetowego i bieżącą pomoc w obsłudze CMS ·

Oferuje profesjonalne usługi związane z opieką i administracją stron internetowych opartych na najpopularniejszych systemach CMS takich jak WordPress, Joomla lub Drupal oraz obsługę skepów internetowych eCommerce tj. WooCommerce, Prestashop, Magento. Moje usługi są w pełni dostosowane do potrzeb Klienta i dlatego oferuje usługi jednorazowe oraz w stałym miesięcznym abonamencie. Wsparcie techniczne dla małych, średnich, dużych firm, organizacji oraz osób indywidualnych. Oferta obejmuje kompleksową – administrację zarówno stron www jak i obsługę sklepów internetowych.

Zapytaj o indywidualną wycenę

Zarządzanie i Opieka Strony Internetowej

Wraz z rozwojem firmy będziesz chciał dodawać nowe strony, aby wyświetlać nowe usługi, dodawać oferty specjalne, przesyłać artykuły, posty na blogu, bezpiecznie aktualizować wtyczki lub usuwać nieaktualne treści. I tak dalej.

Musisz regularnie aktualizować swoją stronę www i utrzymywać ją na bieżąco, jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję, a ja mogę pomóc w aktualizacjach stron internetowych, usługach e-commerce, tworzeniu treści, aktualizacjach CMS, naprawianiu błędów, optymalizacji na stronie, SEO i wiele więcej. Ceny zaczynają się od 100pln za outsourcing zarządzania stroną www.

Podobnie jak większość projektantów stron internetowych, wierzę w budowanie silnych i znaczących relacji z moimi klientami, ścisłą współpracę z nimi, aby pomóc w osiągnięciu ich celów, więc jeśli myślisz o outsourcingu zarządzania i szukasz planu lub pakietu zarządzania stroną internetową, napisz do mnie.

Jeżeli chcesz coś zmienić, dodać, zaktualizować, wystarczy, że prześlesz mi emaila z materiałami. Resztą, zajmę się już sam.

Webmaster

Jako niezależny freelancer specjalizujący się w solowych występach, wykonuję pracę, do której agencje interaktywne angażują cały zespół. Ilość jednak nie zawsze przekłada się na jakość. Moje doświadczenie, umiejętności, kreatywność i zaangażowanie pozwalają mi tworzyć wyjątkowe realizacje, które zyskały akceptację Klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Moje projekty były wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych konkursach, a zaprezentowane na niniejszej stronie portfolio może tylko poświadczyć, że w projektowaniu, kodowaniu i tworzeniu grafik mogę się mierzyć z najlepszymi.

Aktualizuje

Od lat zajmuję się również administrowaniem stron zarówno tych stworzonych przeze mnie, jak i tych zrealizowanych rękami innych webmasterów. Mojej opieki najczęściej wymagają większe portale i sklepy internetowe. Zajmuję się m.in. aktualizacją wtyczek, motywów i treści, wdrażaniem i aktualizacją zabezpieczeń, sporządzaniem kopii zapasowej, zarządzaniem bazą danych, usuwaniem usterek i optymalizacją SEO. Jako administrator, jestem cały czas do dyspozycji Klienta i dbam o to, aby jego strona funkcjonowała jak najsprawniej.

Wycena Aktualizacji Strony / Sklepu

Stała aktualizacja stron internetowych oraz obsługa prowadzenia sklepu internetowego prowadzona jest w oparciu o trzy pakiety.
Przykładowy Cennik Administracja Stron Internetowych · Prowadzenie Sklepu Internetowego ·

Administracja stroną internetową jak i prowadzenie sklepu internetowego obejmuje techniczną pracę związaną z bezpieczeństwem, aktualizacjami, kopii zapasowych, zmiany związane z rozbudową stron czy wprowadzaniem nowych treści, dodawanie wpisów. Koszt podstawowego pakietu wynosi tylko 100 pln netto miesięcznie. Finalna stawka ustalana jest indywidualnie i zależy m.in. od rodzaju używanego systemu CMS, liczby aktualizacji, czasochłonności i Twoich potrzeb. W zdecydowanej większości przypadków, zamykam się w kwocie 500 pln netto miesięcznie.

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Pakiet Podstawowy

od 200 PLN Pakiet ten obejmuje podstawową pomoc przy obsłudze strony internetowej, zapewniając tym samym niezbędne wsparcie w utrzymaniu strony www.

Aktualizację systemu CMS Aktualizację komponentów Monitoring strony 4 godziny pracy Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Pakiet Premium

od 1000 PLN Pakiet pozwala dostosować budżet i charakter wsparcia do indywidualnych potrzeb klienta i oparty jest zwykle na przekazaniu w pełni opieki nad stroną www.

Aktualizację systemu CMS Aktualizację komponentów Monitoring strony Tygodniową kopię bezpieczeństwa 20 godziny pracy Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Prowadzenie Stron i Sklepów Internetowych

Aktualizacja strony internetowej jest równie ważna, jak jej budowa, i to z dwóch głównych powodów. Po pierwsze, technologie internetowe zmieniają się z czasem, a niektóre funkcje wbudowane w istniejącą stronę internetową mogą stać się przestarzałe. Po drugie, wizerunek Twojej marki ucierpi, jeśli prezentujesz tę samą stronę swoim klientom i nie ewoluuje z czasem.

Posiadasz stronę internetową, chcesz ją aktualizować i rozwijać? Nie masz jednak czasu, chęci lub umiejętności aby samodzielnie zarządzać swoją stroną internetową? W ramach niewielkiej miesięcznej opłaty, oferuję profesjonalną administrację strony internetowej lub sklepu internetowego.

Zajmuję się prowadzeniem stron www oraz sklepów internetowych w ramach miesięcznego planu abonamentowego. Oferuję serwis stron www opartych o systemy CMS WordPress, Joomla, Drupal oraz obsługę skepów internetowych eCommerce tj. WooCommerce, Prestashop, Magento. Mogę Ci pomóc w zakresie usług zarządzania firmową stroną www lub sklepem internetowym.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.