• Cennik Seo

    2010-2022 · STRONIT · POZYCJONOWANIE LOKALNE I OGÓLNOPOLSKIE · CENNIK SEO

CENNIK POZYCJONOWANIA STRON WWW

· Pozycjonowanie SEO strony www lub sklepu internetowego w najlepszych cenach! ·

Ruch z darmowych wyników wyszukiwania to jeden z najlepszych i najtańszych źródeł zdobywania klientów. To, że wyniki są darmowe, nie oznacza jednak, że nie będziesz ponosić żadnych kosztów, by znaleźć się wysoko w wyszukiwarkach. Ze strony dowiesz się, ile tak naprawdę kosztuje Pozycjonowanie SEO oraz jak wybrać odpowiedni budżet na zdobywanie klientów z Google.

Zamów Pozycjonowanie Już Dziś!

Ile Kosztuje SEO?

Pozycjonowanie Seo można porównać do każdej innej rzeczy którą kupujemy.

Na wstępie trzeba jednak zaznaczyć, że pozycjonowanie trzeba traktować jak inwestycję, a nie sam koszt. Zwrotem tej inwestycji powinna być wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania, która zapewni Ci ruch na stronie. W efekcie powinieneś wyjść na zdecydowany plus – choć nie stanie się tak od razu.

W internecie znajdziesz zapewne oferty opiewające na 300–500 zł miesięcznie za pozycjonowanie. Warto się jednak zastanowić, czy za taką kwotę jest możliwa wielogodzinna praca nad stroną?

Są oczywiście pewne sytuacje, gdy strona nie wymaga wielkiego nakładu pracy lub cel nie jest trudny do osiągnięcia – ale to raczej wyjątki potwierdzające regułę. Inwestowanie kilkuset złotych w pozycjonowanie jest obarczone dużym ryzykiem, że takie kwoty będą po prostu za małe, by osiągnąć cel.

Pozycjonuje

Już na etapie projektowania stron, pracuję nad jej pozycjonowaniem. To bardzo ważne, ponieważ de facto od tego zależy, czy Państwa witryna będzie miała odbiorców czy też nie. Wbrew pozorom pozycjonowanie, wymaga sporo umiejętności, a na pozycję Państwa strony w wyszukiwarce Google wpływa ponad 100 czynników. Ich analizą zajmuję się od samego początku tworzenia strony, dopasowując konkretne rozwiązania oraz treści do algorytmów, które mają ogromny wpływ na wyszukiwarki.

Specjalista Seo

To czy Państwa strona stanie się popularna, czy też nie, w dużej mierze zależy od odpowiedniej optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Jako specjalista SEO wdrażam szereg mechanizmów, które sprawiają, że witryna zajmie wysoką pozycję w Google. Link Building, czyli stworzenie siatki połączeń z Państwa stroną, lokalny marketing w oparciu o Google Maps, kampanie AdWords i z wykorzystaniem mediów społecznościowych, czy odpowiednio skonstruowana treść strony, to tylko część zadań, które wykonuję jako ekspert od SEO.

Koszt Pozycjonowania SEO

Przykładowy Cennik Pozycjonowania Stron Internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej uwzględnia koszt pracy specjalisty SEO. Różnica między pakietami wynika z ilość roboczogodzin przeznaczonych na pozycjonowanie strony w skali miesiąca. Oferta oraz strategia SEO tworzona jest w sposób pozwalający uzyskać najlepszy efekt w postaci pozycji w wynikach wyszukiwania Google, wzrostu ruchu na stronie, a także konwersji. Poniższe ceny obowiązują przy zamówieniu strony internetowej. Koszt pozycjonowania stron www uzależniony jest od zakresu działań oraz konkurencyjności branży zwykle cena oscyluje w granicach od 1000 zł do 3000 zł netto miesięcznie.

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Pozycjonowanie Lokalne

od 1000 PLN Pakiet dla małych firm lub firm o zasięgu lokalnym. Pozycjonowanie lokalne jest szczególnie ważne dla firm świadczących swoje usługi na niewielkim obszarze.

Pozycjonowanie kilku fraz kluczowych Optymalizacja treści strony internetowej Podstawowy Content Marketing Promocja w Mapach Google Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Pozycjonowanie SEO PRO

od 3000 PLN Pakiet polecany dla dużych firm lub branż z dużą konkurencją. Specjalistyczne zabiegi, dzięki którym dana strona wyświetla się w Google po wpisaniu ogólnych fraz.

Pozycjonowanie do kilkudziesięciu fraz Optymalizacja treści strony internetowej Rozbudowany Content Marketing Promocja w Mapach Google Systematyczne planowanie strategii Raportowanie działań Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Dlaczego Pozycjonowanie Się Opłaca?

Pozycjonowanie stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych, a przy tym najskuteczniejszych form marketingu w internecie. Nic dziwnego - profesjonalnie realizowane działania SEO przynoszą wiele korzyści firmie.
· Dlaczego Warto Pozycjonować Stronę Internetową WWW? ·

Seo To Zysk Dla Firmy

Dobrze przygotowana strategia pozycjonowania strony internetowej SEO może być tańsza niż inne formy reklamy w internecie.

Inwestowanie w pozycjonowanie strony www przy rozsądnym budżecie i zachowaniu ciągłości działań zapewni Ci zwrot z inwestycji. Pozycjonowanie strony internetowej to inwestycja, która po jakimś czasie będzie przynosić Ci znaczący zysk przy zachowaniu niskiego budżetu. Korzyści i zalety SEO są ogromne, jeżeli chodzi o zarobek dla firmy.

W przypadku płatnych metod reklamowych musisz płacić, żeby zobaczyć efekty i ruch na stronie internetowej. W przypadku SEO po pierwszej fazie ruch wciąż rośnie. Pozycjonowanie Seo w przypadku działań długofalowych jest po prostu bardziej efektywne.

Jeśli potrzebujesz wypozycjonować stronę internetową swojej firmy, skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci zaistnieć i stworzyć własne, wysokie miejsce w internecie.

Seo: Cena a Budżet

Pamiętaj, że cena zazwyczaj idzie w parze z jakością.

W kontekście ceny pozycjonowania musisz rozróżnić dwa pojęcia, które znaczą zupełnie coś innego. Są to: Cena pozycjonowania oraz budżet, jaki jest przeznaczany na działania związane bezpośrednio z Twoją stroną (będą to głównie treści, linki).

To jak z budową domu. W takim samym budżecie jesteś w stanie zbudować większy lub mniejszy dom — wszystko w zależności od ceny i jakości materiałów oraz kosztów obsługi.

Teoretycznie, im więcej będziesz przeznaczać na SEO, tym więcej będzie się działo z Twoją stroną — i przełoży się to na szybszy wzrostu ruchu. Oczywiście, w tym wszystkim ważna jest też jakość usługi, jeśli będzie ona słaba — wydanie większej ilości pieniędzy nie da większego efektu biznesowego.

Profesjonalizm wymaga zarówno nakładu czasu, jak i środków.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.