• Cennik Grafika

    2010-2022 · STRONIT · PROJEKTOWANIE GRAFICZNE CENNIK · KOSZT PROJEKTU GRAFICZNEGO · CENNIK GRAFIKA

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

· Projekt Graficzny Strony WWW · Layout · Grafika Dla Sklepu Internetowego · Logo Firmowe · Grafika Reklamowa ·

Trafiłeś tutaj ponieważ najprawdopodobniej szukasz projektanta graficznego, który będzie w stanie wykonać dla Ciebie projekt graficzny, jako doświadczony grafik freelancer jestestem w stanie Ci pomóc. Specjalizuje się w tworzeniu layoutów stron internetowych, projektowaniu logo dla firm oraz grafik reklamowych na potrzeby internetu. Gwarantuje wysokiej jakości prace graficzne, profesjonalne rozwiązania na potrzeby internetu oraz grafiki użytkowe, które są niezbędne do budowania wizerunku i rozpoznawalności marki oraz działań reklamowych.

Ile Kosztuje Projekt?

Projekty graficzne są bardzo zróżnicowane, dlatego ustalenie cen jest bardzo trudne do oszacowania.

Otóż zacznijmy od tego, że projekt jest ekskluzywną usługą, dobrem luksusowym. Spytasz dlaczego? Ponieważ nie trzeba mieć własnej strony internetowej, estetycznej wizytówki czy eleganckiego logo, aby prowadzić biznes.

Zgodnie z powyższym założeniem, projekty graficzne powinny być odpowiednio cenione. Jeśli grafik zażąda za dużo, to możesz odebrać go, jako przesadnie zuchwałego. Z drugiej strony, jeśli wyceni projekt zbyt mało, to wykonanie tej pracy będzie dla projektanta nieopłacalne.

Praca twórcza jest ciężka. To nie taśmowa robota, polegająca na rutynowych czynnościach. Projektowanie graficzne polega na tworzeniu czegoś z niczego i z tego względu powinno być wycenione indywidualnie.

Projektuje

Projektowaniem stron internetowych zajmuję się od 2010 roku. Przez te lata nie tylko świat poszedł do przodu, ale i technologie związane z web designem. Siłą rzeczy muszę być zawsze na bieżąco z nowymi trendami. Posiadana wiedza, zdobyte doświadczenie oraz kreatywne podejście do zadań, pozwalają mi tworzyć indywidualne, spersonalizowane projekty dostosowane do Klienta, jego potrzeb i profilu działalności.

Web Design

Jako web designer i grafik w jednej osobie, tworzę strony od samych fundamentów, czyli rozplanowania i wstępnego projektu, który, następnie, po dopracowaniu, jest realizowany. Można powiedzieć, że jestem jednocześnie architektem i wykonawcą. Dbam o to, aby grafika, treść i kolorystyka współgrały z sobą, a nie się kłóciły, aby witryna działała poprawnie, przyciągała uwagę i była intuicyjna i maksymalnie praktyczna.

Projekty Graficzne Cennik

Zamów projekt graficzny strony www lub sklepu internetowego w świetnej cenie!

Każdy projekt graficzny jest wyceniany indywidualnie, ponieważ bardzo trudno jest podać konkretną cenę w związku z ogromną różnorodnością możliwych konfiguracji oraz zróżnicowanymi oczekiwaniami Klientów jak i końcowym przeznaczeniem. W celu przybliżenia potencjalnemu klientowi kosztów projektowania graficznego zamieściłem poniżej przykładowe wyceny projektów graficznych stron www jak i sklepów internetowych. Proszę pamiętać, że są to jedynie szacunki a finalna cena zostanie przedstawiona po specjalistycznej analizie. Projekt graficzny strony może być wykonany już od 500 PLN!

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Projekt Graficzny
Strony OnePage

od 500 PLN Grafika dla strony internetowej One Page to świetne rozwiązanie dla firm, które stawiają na kreatywność.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Niezbędne Pliki Czas Pracy Grafika do 15 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekt Graficzny
Strony WWW

od 800 PLN Indywidualnie zaprojektowany layout strony internetowej. Profesjonalny projekt graficzny dla strony www.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Niezbędne Pliki Czas Pracy Grafika do 25 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekt Graficzny
Sklep Internetowy

od 1000 PLN Nowoczesna grafika na zamówienie dla sklepu internetowego dostosowana do Twoich oczekiwań.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Potrzebne Pliki Żródłowe Czas Pracy Grafika do 30 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekt Graficzny
Portal Internetowy

od 1000 PLN Indywidualnie zaprojektowany layout dla portalu internetowego. Profesjonalny projekt graficzny serwisu internetowego.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Potrzebne Pliki Żródłowe Czas Pracy Grafika do 30 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekty Graficzne W Najlepszych Cenach

Przykładowy Cennik Projektowania Graficznego w świetnej cenie!

Profesjonalne projekty graficzne wcale nie muszą być drogie. Oferuje najlepsze ceny w relacji do gwarantowanej jakości. Nigdy nie korzystałem z usług podwykonawców, co pozwoliło mi maksymalnie ograniczyć koszty, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości oferowanych projektów graficznych. Zrealizowałem setki projektów – niektóre z nich znajdziesz w moim portfolio.

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Grafika Reklamowa

od 150 PLN Grafika reklamowa jest projektowaniem ilustracji i obrazów do tak zwanych grafik użytkowych.

Projekty Banerów, Wizytówek, Ulotek Projekty Okładek i Plakatów Materiały Promocyjne Zamów Projekt Graficzny

Logo Firmowe

od 500 PLN Projektowanie logo – 100% gwarancji satysfakcji ✓ Znak firmowy, graficzne symbole i projekty loga dla firm.

1 propozycja logo + 2 Poprawki Kilka Wariantów Logotypu Wszystkie Niezbędne Pliki Zamów Projekt Graficzny

Jak Wybrać Grafika?

Przede wszystkim należy obejrzeć portfolio potencjalnego grafika i sprawdzić czy poprzednie realizacje przypadają nam do gustu, trzeba także przyjrzeć się stronie internetowej wykonawcy, bo jest to przecież jego wizytówka.

Dlatego tak istotnym czynnikiem jakim kierować się powinniśmy podczas wybierania grafika, któremu zlecimy wykonanie naszego projektu jest ocena wcześniejszych prac. Jeżeli nam się one podobają i uważamy, że pasują do koncepcji jakie miały przekazywać, bez obiekcji możemy powierzyć zadanie zajęcia się naszym projektem graficznym.

Jeśli szukasz dobrego grafika, który posiada dobre portfolio potwierdzające profesjonalizm w projektowaniu graficznym. - to dobrze trafiłeś!

Cena = Jakość

Pamiętaj, że cena zazwyczaj idzie w parze z jakością.

Na pewno nie warto wybierać najtańszych ofert, bo będą one rzutowały na jakość realizowanego projektu graficznego, ale nie warto także płacić zbyt wiele.

Na polskim rynku roi się od pseudo-agencji, freelancerów i innych „profesjonalistów”. Cenniki u takich grafików w internecie zaczynają się już od kilkunastu złotych

Oglądając jednak portfolio tych grafików należy się często zastanowić, czy nie jest to cena zbyt wygórowana. Tego typu oferty, mogą kryć ukryte koszty, za które zapłacisz, usuwając błędy lub słono płacąc grafikowi za kolejne zmiany.

Profesjonalizm wymaga zarówno nakładu czasu, jak i środków.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.