• Cennik Budowy Sklepu

    2010-2022 · STRONIT · CENNIK BUDOWY SKLEPU INTERNETOWEGO | WYCENA SKLEPY ECOMMERCE | ILE KOSZTUJE SKLEP INTERNETOWY

WŁASNY SKLEP INTERNETOWY W DOBREJ CENIE

· Projektuje i Zakładam Sklepy Internetowe Dla Małych, Średnich i Dużych E-biznesów ·

Oferuję unikalny projekt sklepu internetowego i dobrany odpowiednio system zarządzania treścią Ecommerce. Mogę zaoferować Ci jedną, z kilku propozycji utworzenia sklepu internetowego. Sklepy internetowe oparte są o sprawdzone systemy E-Commerce m.in. WooCommerce, PrestaShop, Magento, Shopify, osCommerce oraz VirtueMart. Projektowanie sklepów internetowych ze mną to czysta przyjemność.

Zamów Sklep Internetowy Już Dziś!

Ile Kosztuje Sklep?

Sklep internetowy musi „swoje kosztować”. Inaczej to nie klient wyjdzie od nas z torbami, ale my z nimi pójdziemy.

Istnieje wiele zmiennych, jeśli chodzi o koszt stworzenia sklepu internetowego eCommerce. Koszt obejmuje wszystko, od projektu sklepu internetowego po zaawansowane funkcje.

Aby ustalić ostateczną cenę, trzeba być bardzo konkretnym i dokonać chronologicznego podziału elementów sklepu. Dopiero po zobiektywizowaniu celu i zakresu każdego aspektu budowy sklepu eCommerce można określić dokładny koszt.

Poznaj przybliżoną cenę utworzenia profesjonalnego sklepu internetowego.

Sklep Dedykowany

Sklep internetowy dedykowany to platforma sprzedażowa dopasowana do potrzeb klienta. Tego typu rozwiązania są projektowane indywidualnie, po rozeznaniu branży klienta oraz jego asortymentu. Zamawiając sklep internetowy stworzony właśnie dla Ciebie masz pewność że znajdą się w nim funkcje takie jakich dokładnie potrzebujesz, ponieważ dedykowany sklep jak sama nazwa wskazuje, dedykowany jest konkretnym wymaganiom jednego klienta. Projektuje sklepy dedykowane, jako systemy dopasowane do indywidualnych wymagań klientów biznesowych.

Sklep Marketplace

Zaprojektuje dla Ciebie platformę Marketplace. Możesz mieć sklep internetowy e-commerce z wieloma dostawcami, produktami i ustawieniami płatności. E-commerce to prężnie rozwijająca się branża, dlatego też zrozumiała jest popularność takich rozwiązań jak sklep marketplace wśród sprzedawców i konsumentów. Platforma marketplace jest miejscem, w którym swoje oferty przedstawia wielu sprzedawców. Oferuje możliwość dołączania nowych dostawców do platformy oraz sprzedaż produktów, usług, produktów cyfrowych.

Koszt Budowy Sklepu Internetowego

Pakiety Sklepów Internetowych Online

Każdy sklep internetowy jest wyceniany indywidualnie, ponieważ bardzo trudno jest podać konkretną cenę w związku z ogromną różnorodnością możliwych konfiguracji oraz zróżnicowanymi oczekiwaniami Klientów jak i końcowym przeznaczeniem. W celu przybliżenia potencjalnemu klientowi kosztów budowy sklepu zamieściłem poniżej przykładowe wyceny sklepów internetowych. Proszę pamiętać, że są to jedynie szacunki a finalna cena zostanie przedstawiona po specjalistycznej analizie. Sklep internetowy może być wykonany już od 3000 PLN!

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Podstawowy

od 3000 PLN Pakiet dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep.

System CMS Standard HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Indywidualny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 90 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Vip Premium

od 6000 PLN Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań Sklep Vip Premium jest indealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Rozbudowany System CMS HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Efektowny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 180 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting + SSL Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Jak Wybrać Twórcę?

Przede wszystkim należy obejrzeć portfolio potencjalnego twórcy i sprawdzić czy poprzednie realizacje przypadają nam do gustu, trzeba także przyjrzeć się stronie internetowej wykonawcy, bo jest to przecież jego wizytówka.

Decydując się na współpracę ze mną otrzymasz profesjonalny w pełni funkcjonalny , zbudowany zgodnie z zasadami UX sklep internetowy.

W przypadku wybrania sklepu eCommerce, otrzymasz sprawdzony system zarządzania treścią, dzięki któremu prowadzenie sklepu internetowego będzie proste i intuicyjne.

Jeśli szukasz zawodowego twórcy, który posiada dobre portfolio potwierdzające profesjonalizm w tworzeniu sklepów internetowych. - to dobrze trafiłeś!

Cena = Jakość

Pamiętaj, że cena zazwyczaj idzie w parze z jakością.

Na pewno nie warto wybierać najtańszych ofert, bo będą one rzutowały na jakość wykonania sklepu internetowego, ale nie warto także płacić zbyt wiele.

Na polskim rynku roi się od pseudo-agencji, freelancerów i innych „profesjonalistów”. Cenniki u takich twórców eCommerce w internecie zaczynają się już od kilkuset złotych.

Oglądając jednak portfolio tych twórców należy się często zastanowić, czy nie jest to cena zbyt wygórowana. Tego typu oferty, mogą kryć ukryte koszty, za które zapłacisz, usuwając błędy lub słono płacąc twórcy za kolejne zmiany.

Profesjonalizm wymaga zarówno nakładu czasu, jak i środków.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.