• Cennik Stron WWW

    2010-2020 · STRONIT · CENNIK STRON WWW · WYCENA STRONY INTERNETOWEJ · ILE KOSZTUJE STRONA · CENA

JAKIEJ STRONY WWW POTRZEBUJESZ?

· Statyczna Strona HTML / Strona Internetowa CMS ·

Na samym starcie musisz wiedzieć, że istnieją 2 podstawowe rodzaje stron www – statyczne HTML oraz strony internetowe oparte o system CMS. Na ogół wybór strony internetowej opartej o system CMS wiąże się z dużo większym kosztem jej utworzenia. Różnica w cenie to około 50%. Warto zatem zadać sobie pytanie jak często zamierzasz ingerować w zawartość swojej strony www.

Zamów Stronę Internetową Już Dziś!

Ile Kosztuje Strona?

Stronę www można porównać do każdej innej rzeczy którą kupujemy.

Dla przykładu w tym miejscu dla uproszczenia porównam stronę internetową do samochodu. Na pytanie ‚ile kosztuje samochód?’ – nie da się odpowiedzieć jednym zdaniem. Od razu pojawia się szereg pytań: jaki rocznik? marka? model? przebieg? itd.

Tak samo jest ze stroną www na jej cenę wpływa szereg czynników, m.in. jej wygląd, rozbudowa, funkcjonalność, czas wykonania, a przede wszystkim cena zależy od tego komu zlecimy tworzenie strony internetowej.

Strona www, która jest zrobiona szybko, tanio i “profesjonalnie” po prostu nie istnieje i będzie zapewne generować w przyszłości dodatkowe koszty.

Stronit

Wycena Strony Internetowej

Przykładowy Cennik Stron Internetowych WWW

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie, ponieważ bardzo trudno jest podać konkretną cenę w związku z ogromną różnorodnością możliwych konfiguracji oraz zróżnicowanymi oczekiwaniami Klientów jak i końcowym przeznaczeniem. W celu przybliżenia potencjalnemu klientowi kosztów budowy i utrzymania strony www zamieściłem poniżej przykładowe wyceny stron internetowych. Proszę pamiętać, że są to jedynie szacunki a finalna cena zostanie przedstawiona po specjalistycznej analizie. Strona www może być wykonana już od 1000 PLN!

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Strona Firmowa

od 1000 PLN Spersonalizowana strona internetowa Zawierająca stronę główną, szerszą ofertę oraz kontakt.

5+ Podstron HTML5 + CSS3 + JS + PHP Indywidualny Projekt Graficzny Strona Responsywna (RWD) Optymalizacja strony (SEO) Domena + Hosting Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Mocna Strona WWW

od 2500 PLN Rozbudowana strona www z CMS'em. Zawierająca opisy, prezentacje firmy, rozszerzoną ofertę, kontakt.

10+ Podstron CMS: WordPress lub Joomla HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Efektowny Projekt Graficzny Strona Responsywna (RWD) Optymalizacja strony (SEO) Domena + Hosting + SSL Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Jak Wybrać Twórcę Strony WWW?

Jak wybrać odpowiedniego Twórcę który zaprojektuje nam stronę internetową, która będzie dobrą wizytówką dla Ciebie, dla Twojej firmy lub marki?
· Tworzenie Stron Internetowych · Nowoczesne Strony WWW · Sklepy Internetowe ·

Jak Wybrać Twórcę?

Przede wszystkim należy obejrzeć portfolio potencjalnego twórcy i sprawdzić czy poprzednie realizacje przypadają nam do gustu, trzeba także przyjrzeć się stronie internetowej wykonawcy, bo jest to przecież jego wizytówka.

Jeśli szukasz zawodowego twórcy stron www, który posiada dobre portfolio potwierdzające profesjonalizm w tworzeniu stron www. - to dobrze trafiłeś!

Decydując się na współpracę ze mną otrzymasz atrakcyjną graficznie, zbudowaną zgodnie z zasadami UX i SEO oraz w pełni responsywną stronę internetową (RWD).

W przypadku wybrania strony z CMS, otrzymasz funkcjonalny i sprawdzony system zarządzania treścią, dzięki któremu zarządzanie Twoją stroną www będzie proste i intuicyjne.

Cena = Jakość

Pamiętaj, że cena zazwyczaj idzie w parze z jakością.

Na pewno nie warto wybierać najtańszych ofert, bo będą one rzutowały na jakość realizowanej strony internetowej, ale nie warto także płacić zbyt wiele.

Na polskim rynku roi się od pseudo-agencji, freelancerów i innych „profesjonalistów”. Cenniki u takich twórców stron www w internecie zaczynają się już od około 300 zł.

Oglądając jednak portfolio tych twórców należy się często zastanowić, czy nie jest to cena zbyt wygórowana. Tego typu oferty, mogą kryć ukryte koszty, za które zapłacisz, usuwając błędy lub słono płacąc twórcy za kolejne zmiany.

Profesjonalizm wymaga zarówno nakładu czasu, jak i środków.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2020.

Napisz i Zagadaj

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.