• Web Development

  2010-2022 · STRONIT · WEB DESIGNER · WEB DEVELOPER · SPECJALISTA SEO · WEBMASTER

O Mnie

Nazywam się Dariusz "Daron" Śliwiński i jestem web developerem z głową pełną pomysłów. Tworzeniem stron internetowych zajmuję się od ponad 12 lat.

Łącząc twórcze pomysły ze zmysłem artystycznym, projektuje funkcjonalne, wpadające w oko i zapadające w pamieci witryny zaliczające się do najciekawszych w internecie.

Wyznając filozofię kaizen – cały czas dokładam wszelkich starań, aby udoskonalać swój warsztat i poszerzać swoje możliwości. Każdy projekt, to swoista lekcja i doświadczenie, które wykorzystuję w przyszłości.

Z miła chęcią stworzę coś wyjątkowego dla Twojej firmy.

Projektuje

Projektowaniem stron internetowych zajmuję się od 2010 roku. Przez te lata nie tylko świat poszedł do przodu, ale i technologie związane z web designem. Siłą rzeczy muszę być zawsze na bieżąco z nowymi trendami. Posiadana wiedza, zdobyte doświadczenie oraz kreatywne podejście do zadań, pozwalają mi tworzyć indywidualne, spersonalizowane projekty dostosowane do Klienta, jego potrzeb i profilu działalności.

Web Designer

Jako web designer i grafik w jednej osobie, tworzę strony od samych fundamentów, czyli rozplanowania i wstępnego projektu, który, następnie, po dopracowaniu, jest realizowany. Można powiedzieć, że jestem jednocześnie architektem i wykonawcą. Dbam o to, aby grafika, treść i kolorystyka współgrały z sobą, a nie się kłóciły, aby witryna działała poprawnie, przyciągała uwagę i była intuicyjna i maksymalnie praktyczna.

Web Developer

Głównym zadaniem web developera, jest odpowiedni dobór języka, jakim witryna ma być napisana. Czy to ma być HTML, HTML5, JavaScript, CSS, czy miks wszystkich wymienionych, to decyzja szefa budowy. Web developer, to właśnie ktoś taki – szef budowy, ale bez kasku, za to z głową pełną pomysłów. Dobór odpowiednich narzędzi jest dla mnie bardzo ważny. Za każdym razem jest to decyzja indywidualna, podyktowana wieloma czynnikami, w tym oczekiwaniami Klienta.

Koduje

Współczesne portale, nie ważne czy to będzie klasyczna firmowa wizytówka internetowa czy e-sklep, powinny być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również w pełni funkcjonalne. Co to oznacza? Między innymi przystosowanie stron do, wszechobecnych w naszym życiu, urządzeń mobilnych (tablety, smartfony). Od lat już tworzę innowacyjne, responsywne realizacje, które automatycznie przeskalowują się, dopasowując do ekranu sprzętu, na którym są wyświetlane.

Jeśli Szukasz Zawodowego Twórcy
Stron WWW – Dobrze Trafiłeś!

STRONIT.PL to marka, którą stworzyłem aby oferować kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie Tworzenia Stron WWW.
· Tworzenie Stron Internetowych · Nowoczesne Strony WWW · Sklepy Internetowe ·

WWW.STRONIT.PL

Po wielu latach pracy nad własną marką i z wieloma klientami z całego świata znam doskonale granice ekonomicznej racjonalności projektu.

Wiem jak znaleźć złoty środek między rozsądnym budżetem, a odpowiednim poziomem graficznym. Wiem, że klient ma swoje założenia budżetowe.

Gdy nie spóźniam projektów, oczekuję tego samego w kwestii płatności od moich klientów. Nie toleruję psucia rynku, stron internetowych za 300 PLN i zdobycia rynku poprzez zaproponowanie cen niższych od kosztów wytworzenia.

Praca twórcza ma to do siebie, że czasem musi potrwać. Ważne, aby obie strony umowy wiedziały jak długo.

Pamiętaj, żę mój zawód to nie tylko pasja, ale również mój zarobek.

Pozycjonuje

Już na etapie projektowania stron, pracuję nad jej pozycjonowaniem. To bardzo ważne, ponieważ de facto od tego zależy, czy Państwa witryna będzie miała odbiorców czy też nie. Wbrew pozorom pozycjonowanie, wymaga sporo umiejętności, a na pozycję Państwa strony w wyszukiwarce Google wpływa ponad 100 czynników. Ich analizą zajmuję się od samego początku tworzenia strony, dopasowując konkretne rozwiązania oraz treści do algorytmów, które mają ogromny wpływ na wyszukiwarki.

Specjalista Seo

To czy Państwa strona stanie się popularna, czy też nie, w dużej mierze zależy od odpowiedniej optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Jako specjalista SEO wdrażam szereg mechanizmów, które sprawiają, że witryna zajmie wysoką pozycję w Google. Link Building, czyli stworzenie siatki połączeń z Państwa stroną, lokalny marketing w oparciu o Google Maps, kampanie AdWords i z wykorzystaniem mediów społecznościowych, czy odpowiednio skonstruowana treść strony, to tylko część zadań, które wykonuję jako ekspert od SEO.

Webmaster

Jako niezależny freelancer specjalizujący się w solowych występach, wykonuję pracę, do której agencje interaktywne angażują cały zespół. Ilość jednak nie zawsze przekłada się na jakość. Moje doświadczenie, umiejętności, kreatywność i zaangażowanie pozwalają mi tworzyć wyjątkowe realizacje, które zyskały akceptację Klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Moje projekty były wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych konkursach, a zaprezentowane na niniejszej stronie portfolio może tylko poświadczyć, że w projektowaniu, kodowaniu i tworzeniu grafik mogę się mierzyć z najlepszymi.

Aktualizuje

Od lat zajmuję się również administrowaniem stron zarówno tych stworzonych przeze mnie, jak i tych zrealizowanych rękami innych webmasterów. Mojej opieki najczęściej wymagają większe portale i sklepy internetowe. Zajmuję się m.in. aktualizacją wtyczek, motywów i treści, wdrażaniem i aktualizacją zabezpieczeń, sporządzaniem kopii zapasowej, zarządzaniem bazą danych, usuwaniem usterek i optymalizacją SEO. Jako administrator, jestem cały czas do dyspozycji Klienta i dbam o to, aby jego strona funkcjonowała jak najsprawniej.

My Skills - Profesja

Swoją pracę traktuję jako dziedzinę sztuki, do której trzeba mieć odpowiednie zdolności i predyspozycje.

Kładę duży nacisk na innowacyjne rozwiązania, gdyż uważam, że strona www powinna przyciągać swoim wyglądem klientów, a nie ich odstraszać.

Niestety, wciąż jest zbyt mało interesujących i ciekawie wykonanych stron internetowych.

Swoją pracą dążę do tego, aby to zmienić.

HTML5/CSS

90%

PHOTOSHOP

90%

CMS SOLUTION

75%

JSCRIPT/JQUERY

85%

ECOMMERCE

70%
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Nagrody i Wyróżnienia

Za moim profesjonalizmem przemawiają liczne nagrody nadane przez międzynarodowe prestiżowe portale internetowe,
specjalizujące się w promowaniu najlepszych stron WWW. Zostałem wyróżniony między innymi przez:

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2022.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.