• Strona Na Miarę

    2010-2020 · STRONIT · TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH · NOWOCZESNE STRONY WWW · SKLEPY INTERNETOWE

Moja Oferta

· Profesjonalna Obsługa · Kreatywne Podejście · Niebanalne Projekty ·

TWORZENIE STRON WWW

Podążając za ogólnoświatowymi trendami, projektuje unikalne strony internetowe z ciekawą i barwną grafiką, zaliczające się do najbardziej kreatywnych w Internecie.

SKLEPY INTERNETOWE

Specjalizuje się w tworzeniu sklepów internetowych opartych o open source’owe rozwiązania. Mogę zaoferować jedną, z kilku propozycji utworzenia sklepu internetowego.

PROJEKTOWANIE GRAFIK

Zaprojektuje dla Ciebie i Twojego biznesu efektowną formę grafiki na potrzeby www - projekt graficzny dopasowany do twoich oczekiwań, który Cię wyróżni.

CMS DLA STRONY WWW

Projektuje strony internetowe oparte o najpopularniejsze i sprawdzone open source’owe systemy CMS, takie jak: WordPress, Joomla, Drupal.

SYSTEMY CMS DLA SKLEPU

Sklepy internetowe oparte są o sprawdzone systemy E-Commerce m.in. WooCommerce, PrestaShop, Magento, Shopify, osCommerce oraz VirtueMart.

MODERNIZACJA STRONY

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej obecnej strony internetowej www, pomogę zmienić jej menkamenty w mocne atuty, tak po prostu podrasuje ją na miarę XXI w.

POZYCJONOWANIE SEO

Oferuję skuteczną optymalizacje mającą na celu usprawnienie działania strony pod kątem wyszukiwarek, jak i pozycjonowanie strony.

ADMINISTRACJA ONLINE

Jeżeli nie masz czasu administrować strony www lub sklepu, mogę zająć się wszelkiego rodzaju zmianami i wykonywać je za Ciebie.

REKLAMA W INTERNECIE

Posiadam wiedzę oraz umiejętności, których potrzebujesz żeby zaistnieć i wypromować swoją firmową stronę internetową www.

Mocna Strona WWW

Wykorzystaj możliwości oraz rozwój internetu i zaprezentuj się ze swojej najlepszej strony.
· Funkcjonalość · Estetyka · Nowe Standardy ·

Efektowny Wygląd

· Indywidualny Projekt Graficzny

Unikalna i ciewa oprawa graficzna strony www podkreśli charakter Twojej marki, przyciągnie uwagę i zmotywuje odbiorców do wykonania pożądanej akcji.

Najnowsze Technologie

· Innowacyjne Rozwiązania

Wykorzystanie najnowszych technologii, odpowiednio dobranych do realizacji - podniesie Twój prestiż w oczach potencjalnych klientów.

Responsive Web Design

· Responsywność – RWD

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody RWD, Twoja strona elastycznie dopasuje wygląd i funkcje do ekranu urządzenia, na którym aktualnie jest wyświetlana.

Strony Internetowe

Nie ma bardziej wydajnej reklamy niż firmowa strona internetowa. W odróżnieniu od innych, tradycyjnych form promocji, możliwości strony internetowe www są nieporównywalnie większe.

Dostępu do tak obszernych informacji nie jest w stanie zaoferować żaden inny przekaz marketingowy, który zazwyczaj ograniczony jest czasem emisji lub objętością tekstu więc jest w stanie zaprezentować jedynie wycinek oferty firmy.

Internet swoim zasięgiem obejmuje większość domów i firm dzięki czemu możliwości dotarcia do klientów są nieograniczone. Mamy go pod ręką w telefonie i korzystamy z niego na co dzień.

Zleć przygotowanie strony internetowej z efektownym projektem graficznym dopasowanym do twoich oczekiwań i specyfiki branży, która się wyróżni.

Stronit

Tworzenie Kompleksowe E-Sklepów

Sklep internetowy musi zachęcać i przyciągać potencjalnych klientów.
Z moją pomocą stanie się to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Stronit

Sklepy Internetowe

Projektuje sklepy internetowe, które sprawnie realizują wszelkie procesy zakupowe. Odpowiednio zaprojektowany e-sklep ma główny wpływ zarówno na ruch na stronie, jak i na poziom sprzedaży. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej platformy e-Commerce do prowadzenia e-sprzedaży. Często ta decyzja przesądza o sukcesie przedsięwzięcia.

Twój własny sklep internetowy otrzyma indywidualnie przygotowany projekt graficzny. Dzięki temu będzie wyjątkowy i nie powtarzalny.

To właśnie od projektu graficznego zależy pierwsza ocena sklepu internetowego przez potencjalnego kupującego. Ważne więc, by projekt graficzny spełniał wszelkie standardy oraz kwestie związane z User Experience.

Jeśli więc masz pomysł na biznes online i zamierzasz wejść w nurt sprzedaży online – zamów już dziś sklep internetowy.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2020.

Napisz i Zagadaj

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.