• Projekty Grafika Toruń

  2010-2022 · STRONIT · PROJEKTOWANIE GRAFICZNE · WEB DESIGN · GRAFIKA KOMPUTEROWA · REKLAMA TORUŃ

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE - TORUŃ

· Każdy Projekt Graficzny Powinien Być Przemyślany, Funkcjonalny, Estetyczny i Stworzony z Pasją ·

Jeśli masz wrażenie, że szata graficzna Twojej strony nie jest zbyt atrakcyjny, albo wydaje Ci się przestarzała, jeśli potrzebujesz rzucającego się w oczy, charakterystycznego logotypu, dynamicznej animacji lub bardziej wyważonego projektu; jeśli szukasz doświadczonego grafika, to trafiłeś pod właściwy adres. Zerknij na moje portfolio i zapoznaj się z moimi wcześniejszymi projektami. Zachęcam też do kontaktu. Napisz lub zadzwoń i opisz czego oczekujesz. Z przyjemnością podejmę z Tobą współpracę.

Zamów Projekt Graficzny Już Dziś!

Grafika Komputerowa

Toruń, to miasto artystów. Nie tylko aktorów, piosenkarzy czy pisarzy, ale również twórców wizualnych. W latach II Rzeczypospolitej w Grodzie Kopernika mieszkał i tworzył jeden z najwybitniejszych polskich akwarelistów – Julian Fałat. Gdyby nadal żył, niewykluczone, że zostałby grafikiem komputerowym.

Grafik również musi wykazać się kreatywnością, poczuciem smaku i estetyki, a także bogatą wyobraźnią. Jako web designer i grafik w jednej osobie, tworzę wprawdzie kompleksowe projekty, ale największy nacisk kładę właśnie na indywidualną, spersonalizowaną grafikę. Dbam o to, aby obraz był spójny i oddawał charakter Waszej działalności, aby kolorystyka nie kłóciła się ze sobą i nie była zbyt krzykliwa, gdy nie jest to wskazane.

W większości przypadków, stawiam na estetyczny minimalizm, no chyba, że zleceniodawcą jest firma eventowa, klub nocny lub zespół rockowy, wtedy można zaszaleć. Tworzenie szaty graficznej to zawsze ogromne wyzwanie.

Projektuje

Projektowaniem stron internetowych zajmuję się od 2010 roku. Przez te lata nie tylko świat poszedł do przodu, ale i technologie związane z web designem. Siłą rzeczy muszę być zawsze na bieżąco z nowymi trendami. Posiadana wiedza, zdobyte doświadczenie oraz kreatywne podejście do zadań, pozwalają mi tworzyć indywidualne, spersonalizowane projekty dostosowane do Klienta, jego potrzeb i profilu działalności.

Web Design

Jako web designer i grafik w jednej osobie, tworzę strony od samych fundamentów, czyli rozplanowania i wstępnego projektu, który, następnie, po dopracowaniu, jest realizowany. Można powiedzieć, że jestem jednocześnie architektem i wykonawcą. Dbam o to, aby grafika, treść i kolorystyka współgrały z sobą, a nie się kłóciły, aby witryna działała poprawnie, przyciągała uwagę i była intuicyjna i maksymalnie praktyczna.

Projekty Graficzne - Reklama w Toruniu

Większość z nas jest wzrokowcami i pierwsze na co zwracamy uwagę, to właśnie warstwa graficzna. Pewnie dlatego toruńskie murale cieszą się tak dużym zainteresowaniem i z roku na rok jest ich coraz więcej, a spacery historycznymi dzielnicami Torunia takimi jak Bydgoskie Przedmieście, Chełmińskie czy Mokre, to uczta dla oczu i duszy, która szczególnie mocno podatna jest na piękno.

W projektowaniu graficznym kieruję się własnym poczuciem estetyki, które wzmocnione przez wieloletnie doświadczenie i kreatywne podejście, pozwala mi tworzyć unikatowe realizacje, które zostały docenione przez odbiorców zarówno z Polski, jak i zza granicy, a kilka zostało nawet nagrodzonych na międzynarodowych konkursach.

Toruń na swoim wizerunku zbudował popularność, ja jestem tu po to, aby stworzyć unikatowy wizerunek Twojej firmy. Grafika jest tylko jednym z punktów, ale za to bardzo ważnym, do którego nie można podejść po macoszemu.

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2022.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Projekt Graficzny
Strony OnePage

od 500 PLN Grafika dla strony internetowej One Page to świetne rozwiązanie dla firm, które stawiają na kreatywność.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Niezbędne Pliki Czas Pracy Grafika do 15 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekt Graficzny
Strony WWW

od 800 PLN Indywidualnie zaprojektowany layout strony internetowej. Profesjonalny projekt graficzny dla strony www.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Niezbędne Pliki Czas Pracy Grafika do 25 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekt Graficzny
Sklep Internetowy

od 1000 PLN Nowoczesna grafika na zamówienie dla sklepu internetowego dostosowana do Twoich oczekiwań.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Potrzebne Pliki Żródłowe Czas Pracy Grafika do 30 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekt Graficzny
Portal Internetowy

od 1000 PLN Indywidualnie zaprojektowany layout dla portalu internetowego. Profesjonalny projekt graficzny serwisu internetowego.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Potrzebne Pliki Żródłowe Czas Pracy Grafika do 30 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekty Graficzne W Najlepszych Cenach

Projektowanie Graficzne · Grafika Komputerowa w świetnej cenie dla firm z Torunia!

Profesjonalne projekty graficzne wcale nie muszą być drogie. Oferuje najlepsze ceny w relacji do gwarantowanej jakości. Nigdy nie korzystałem z usług podwykonawców, co pozwoliło mi maksymalnie ograniczyć koszty, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości oferowanych projektów graficznych. Zrealizowałem setki projektów – niektóre z nich znajdziesz w moim portfolio.

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Blog Grafika Komputerowa - Baza Wiedzy

Witam wszystkich na blogu o web designie, grafice komputerowej, projektowaniu i reklamie. Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących projektowania graficznego. Jako web developer i grafik w jednej osobie, dzielę się na blogu swoimi spostrzeżeniami.
· Projektowanie Graficzne · Grafika Komputerowa · Web Design · Projekty Grafika · Grafika Reklamowa ·

DOBRA GRAFIKA REKLAMOWA

Projektowanie graficzne jest dziedziną sztuki wymagającą ogromnej wiedzy i doświadczenia. Wielokrotnie wymaga ono dużego wysiłku intelektualnego, jak i kreatywności. Co wyróżnia dobry projekt graficzny?

Każdego dnia spotykamy wiele różnych form projektów graficznych. Ulotki, plakaty, szyldy sklepów, bannery, reklamy w telewizji czy tez projekty stron internetowych. Dlaczego jedne projekty nam się podobają, a inne nie?

Czytaj Dalej

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Identyfikacja wizualna służy głównie kreowaniu wizerunku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji wizualnej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek.

Przy tworzeniu identyfikacji wizualnej dla firmy nie ma miejsca na personalne preferencje, dlatego decyzje projektowe muszą zawsze z czegoś wynikać. Zdecydowanie tym czymś jest podłoże strategiczne marki lub biznesu.

Czytaj Dalej

PROJEKT LOGO DLA FIRMY

Logo firmowe ma realizować kilka ważnych celów. Przede wszystkim ma uczestniczyć w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki. Logo powinno zawsze wyglądać dobrze i tak też świadczyć o Twojej marce.

Logo występuje w trzech postaciach – znaku będącego symbolem albo sygnetem, logotypu bądź pełnego logo. Świadomie zaprojektowane, stanowi doskonały początek dobrze prosperującego biznesu lub marki.

Czytaj Dalej

Faq - Projektowanie Graficzne

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania graficznego. Jeśli Twoje pytanie nie jest tutaj wymienione, możesz skontaktować się ze mną w sprawie strony internetowej bądź też projektowania graficznego za pośrednictwem strony lub po prostu zadzwoń i zagadaj.
· Projektowanie Graficzne · Grafika Komputerowa · Projekty Grafika · Reklama ·

1Co to jest grafika rastrowa?

Obrazy rastrowe, zwane również bitmapami, składają się z pojedynczych pikseli koloru, na przykład obrazów na stronach internetowych lub na zdjęciach. Grafika rastrowa zawsze traci swoją jakość po przeskalowaniu i wydaje się niewyraźna.

2Co to jest grafika wektorowa?

Grafika wektorowa jest tworzona za pomocą punktów matematycznych, które mówią o ścieżce, w jaki sposób jest ukształtowana i jakim kolorem jest wypełniona. Pliki wektorowe można rozciągnąć do dowolnego rozmiaru, zachowując ich wysoką jakość w każdej rozdzielczości.

3Jak przebiega proces projektowania?

Przede wszystkim musisz wyjaśnić, jakiego rodzaju grafiki potrzebujesz (do druku lub do użytku cyfrowego) i jeśli to możliwe dostarczyć mi podobne projekty, które pokażą mi Twoją wizję. Po krótkim briefie i wstępnych koncepcjach projektowych będziesz mógł wybrać tę, którą chcesz kontynuować i dostosować ją do swoich ostatecznych potrzeb. Ukończony projekt zostanie wysłany do Ciebie za pośrednictwem poczty e-mail lub zewnętrznej usługi udostępniania plików.

4Czego potrzebujesz do projektowania?

Najważniejszym elementem jest zawsze brief projektowy. Pozwoli on zrozumieć Twoje wymagania, grupę docelową, cel Twojego projektu i sposób, w jaki chcesz go wykorzystać.

5Jak otrzymam moje pliki projektowe?

Otrzymasz skompresowane pliki projektowe za pośrednictwem poczty e-mail lub dzięki zewnętrznej usłudze udostępniania plików.

6W jakim formacie otrzymam moje projekty?

W przypadku plików wektorowych udostępnim plik .AI, .EPS, .PDF i .JPG. W przypadku plików rastrowych otrzymasz plik .JPG, .PNG i .PDF.

7Czy grafika będzie moją własnością?

Tak, grafika, którą dla Ciebie zaprojektuje, zawsze pozostanie Twoją własnością, gdy otrzymam ostateczną płatność, a Twoje zamówienie zostanie w pełni zrealizowane.

8Kiedy mam zapłacić za projekt?

W przypadku wszystkich małych projektów płatność jest z góry. W przypadku bardziej zaawansowanych projektów i skomplikowanych dzieł sztuki wymagany jest 50% depozytu przed rozpoczęciem prac projektowych. Ostatecznej płatności należy dokonać, gdy Twoje pliki będą gotowe do wysłania do Ciebie.

TORUŃ MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Toruń ·

Jeśli chciałbyś spotkać się ze mną osobiście w Toruniu, z przyjemnością odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeśli jednak nie ma takiej potrzeby, to możemy omówić wszelkie kwestie z Twoją nową stroną internetową zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!), po przez telefon lub e-mail. Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub nawiązać współpracę, zapraszam również do zapoznania się z wybranymi projektami zrealizowanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Projekty graficzne
które pokocha Toruń

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.