Stronit
0
loading...
Indywidualny Projekt Strony

Serwis Internetowy dla Wydawnictwa Diamond Books. Indywidualny projekt graficzny strony www w stylu powieści samurajskich oraz innowacyjna forma prezentowania oferty wyróżnia projekt strony internetowej na tle konkurencji.

Projekt Strony WWW
Dla Wydawnictwa

Dla Wydawnictwa Diamond Books miałem przyjemność zaprojektować indywidualną grafikę strony www, to działające od 1996 roku wydawnictwo specjalizujące się w książkach o tematyce dalekowschodniej, wydaje zarówno beletrystykę, jak i publikacje popularyzujące Japonię i jej kulturę.

Diamond Books
Strona Internetowa
03

Projekt Strony WWW
Indywidualna Grafika

Innowacyjna Strona
Niebanalny Projekt

Utrzymana w odcieniach beżu i brązu strona internetowa, grafiką nawiązuje do japońskich tradycji. W tym konkretnym projekcie strony najważniejsze jednak było wyeksponowanie produktów, czyli książek. Cała oferta na stronie internetowej została podzielona według gatunków literackich, a każdy wolumin posiada swoją indywidualną podstronę. Zdjęcia okładek na stronie www zostały zaprezentowane w atrakcyjnej, niebanalnej formie.

Potrzebujesz Strony?

Napisz lub Zadzwoń i Zagadaj

Daję Ci niepowtarzalną szansę, by Twoja firma w Internecie zaczęła się wyróżniać, by Twoja strona internetowa nie była kolejnym koturnowo-sztampowym bublem stworzonym przez osoby niedoświadczone lub zatracone w rutynie.

Formularz Kontaktowy

Zobacz
Zamknij