Stronit
0
loading...
Interaktywna Strona WWW

Na zlecenie zagranicznej agencji zaprojektowałem indywidualny projekt graficzny, na podstawie którego powstała interaktywna strona internetowa. Kreatywne podejście pozwoliło uzyskać projekt interaktywnej strony www na najwyższym światowym poziomie.

Interaktywna Strona
Nieszablonowy Projekt

Interaktywna strona internetowa dla Bombar Nuts, to amerykański producent orzeszków ziemnych. Niepowtarzalny smak przekąsek, tworzą odpowiednio wyselekcjonowane orzechy oraz wyjątkowej mieszanki przypraw.

American Peanuts
Strona Internetowa
11

Indywidualna Grafika
Nieszablonowy Projekt

Z Przymrużeniem Oka

To było dla mnie spore wyzwanie. Zrealizowana w językach HTML i JavaScript, animowana witryna powstała z myślą o wymagającym amerykańskim odbiorcy, który ceni sobie luz i poczucie humoru. Oprócz tradycyjnych hiperłączy do poszczególnych zakładek, użytkownik może również dostać się do nich za pomocą poszczególnych elementów graficznych strony głównej. Całość jest w pełni interaktywna i udźwiękowiona.

Potrzebujesz Strony?

Napisz lub Zadzwoń i Zagadaj

Daję Ci niepowtarzalną szansę, by Twoja firma w Internecie zaczęła się wyróżniać, by Twoja strona internetowa nie była kolejnym koturnowo-sztampowym bublem stworzonym przez osoby niedoświadczone lub zatracone w rutynie.

Formularz Kontaktowy

Zobacz
Zamknij