Stronit
0
loading...
Wizytówka Strony WWW

Dla firmy Alepolisa zajmującej się wszelkiego rodzajami ubezpieczeń... zaprojektowałem nowoczesną i ciekawą wizytówkę. Strona internetowa typu one page dostosowana do urządzeń mobinych.

Strona Dla Firmy

Dla firmy AlePolisa zaprojektowałem nowoczesną i ciekawą wizytówkę strony internetowej. AlePolisa, to łódzka firma, od kilkunastu lat zajmująca się doradztwem ubezpieczeniowym i pomocą w doborze najkorzystniejszej polisy m.in. na życie, mieszkanie czy samochód.

Projekt AlePolisa
Nowoczesna Strona WWW
06

Strona WWW One Page
Wizytówka Internetowa

Wizytówka Internetowa

Wizytówka Strony Internetowej „one page” została przeze mnie spersonalizowana do profilu działalności Klienta. Wiadomo, wizytówka strony dla firmy consultingowej, nie może być naszpikowana fajerwerkami. Wręcz przeciwnie, wskazana tu jest raczej stateczna prostota, ale w nowoczesnym, przykuwającym wzrok, wydaniu. Myślę, że te założenia udało się mi zrealizować i stworzyć wizytówkę internetową, która jest zarówno praktyczna, jak i estetyczna, a także dostosowana do urządzeń mobilnych.

Potrzebujesz Strony?

Napisz lub Zadzwoń i Zagadaj

Daję Ci niepowtarzalną szansę, by Twoja firma w Internecie zaczęła się wyróżniać, by Twoja strona internetowa nie była kolejnym koturnowo-sztampowym bublem stworzonym przez osoby niedoświadczone lub zatracone w rutynie.

Formularz Kontaktowy

Zobacz
Zamknij