Stronit
0
loading...
Funkcjonalny Sklep Internetowy

Sklep Woodlook z artykułami dla niemowląt. Przy tym projekcie przygotowałem w pełni funkcjonalny sklep internetowy z ciekawymi rozwiązaniami. Całość zrealizowana w systemie WooCommerce.

Funkcjonalny Sklep
Artykuły Dla Dzieci

Sklep internetowy polskiej marki mebli dziecięcych WoodLook. Firma działa od 2018 roku i tworzy oryginalne, designerskie wyposażenia pokoi dla maluchów w wieku od 1 do 7 lat.

Sklep Woodlook
Sklep Internetowy
08

Gotowy Sklep Online
Funkcjonalny E-Sklep

WooCommerce i CMS

Platformę zaprojektowałem w technologii WooCommerce. Sklep internetowy jest w pełni funkcjonalny, posiada niezależną wyszukiwarkę produktów, filtry i czytelny podział na kategorie oraz rozbudowany mechanizm płatności online. E-sklep posiada również system zarządzania treścią CMS, dzięki czemu właściciel sklepu internetowego w szybki i łatwy sposób może dokonywać aktualizacji, np. dodając nowe artykuły do oferty lub wprowadzając zmiany w dotychczasowym asortymencie.

Potrzebujesz Strony?

Napisz lub Zadzwoń i Zagadaj

Daję Ci niepowtarzalną szansę, by Twoja firma w Internecie zaczęła się wyróżniać, by Twoja strona internetowa nie była kolejnym koturnowo-sztampowym bublem stworzonym przez osoby niedoświadczone lub zatracone w rutynie.

Formularz Kontaktowy

Zobacz
Zamknij