Stronit
0
loading...
Strona WWW

Unikatowa oprawa graficzna w stylu japońskim sprawia, że ta strona www to wyjątkowo udany i jedyny w swoim rodzaju responsywny projekt strony internetowej one page w technologi HTML5 JS CSS.

Strona One Page
Unikatowa Grafika

Strona internetowa One Page poświęcona literaturze japońskiej spod znaku Miyamoto Musashi. Klasyczne powieści w nowych wydaniach i tłumaczeniu, to niezwykła gratka dla miłośników Dalekiego Wschodu.

Miyamoto Musashi
Strona Internetowa
01

Strona One Page
Niepowtarzalny Projekt

Unikatowa Grafika
Strony Internetowej

Do każdego projektu strony podchodzę indywidualnie i tak też było w tym przypadku. Przy tym projekcie strony www największym wyzwaniem okazało się zachowanie równowagi między klasyką, jaką stanowią prezentowane na stronie internetowej powieści a nowoczesnością. To skłoniło mnie, aby standardową wizytówkę internetową wzbogacić o wyjątkową szatę graficzną nawiązującą do Japonii i samurajów, a wszystko w oszczędnych odcieniach szarości z domieszką krwistej czerwieni.

Potrzebujesz Strony?

Napisz lub Zadzwoń i Zagadaj

Daję Ci niepowtarzalną szansę, by Twoja firma w Internecie zaczęła się wyróżniać, by Twoja strona internetowa nie była kolejnym koturnowo-sztampowym bublem stworzonym przez osoby niedoświadczone lub zatracone w rutynie.

Formularz Kontaktowy

Zobacz
Zamknij