Stronit
0
loading...
Strona Internetowa Wizytówka

Dla firmy zajmującej się wszelkiego rodzajami eventami zaprojektowałem atrakcyjną wizytówkę. Strona została stworzona w oparciu o języki HTML5/CSS3, jest przystosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Wizytówka
One Page

Euforia to, działająca od ponad 6 lat, agencja eventowa oferująca kompleksowe usługi z zakresu organizacji spotkań, szkoleń, konferencji i sympozjów, a także programów motywacyjnych oraz integracyjnych.

Agencja Euforia
Strona Internetowa
09

Strona One Page
Wizytówka Strony

Nowoczesny design
Strony Internetowej

Responsywną stronę z gatunku „one page” zbudowałem w oparciu o języki HTML5/CSS3. Całą treść można więc przeglądać bez jednego kliknięcia, wystarczy scroll w myszce i chociaż jeden sprawny palec u dłoni. Wizytówka strony internetowej charakteryzuje się przejrzystością i nowoczesnym oraz przyciągającym wzrok designem. Dodatkowo, aby usprawnić komunikację między agencją, a ich potencjalnymi klientami, sekcję „kontakt” wyposażyłem w formularz kontaktowy.

Potrzebujesz Strony?

Napisz lub Zadzwoń i Zagadaj

Daję Ci niepowtarzalną szansę, by Twoja firma w Internecie zaczęła się wyróżniać, by Twoja strona internetowa nie była kolejnym koturnowo-sztampowym bublem stworzonym przez osoby niedoświadczone lub zatracone w rutynie.

Formularz Kontaktowy

Zobacz
Zamknij