• Strony Responsywne

    2010-2020 · STRONIT · RESPONSYWNE STRONY WWW · ELASTYCZNE STRONY INTERNETOWE RWD · MOBILNA STRONA WWW

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

· Nowoczesna strona internetowa o wysokiej jakości zgodna z techniką Responsive Web Design (RWD), która nada twojej firmie świetny wygląd ·

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była obecna w Internecie, musisz upewnić się, że użytkownicy mogą w pełni korzystać z telefonów komórkowych, tabletów i komputerów stacjonarnych. Telefony komórkowe są najpopularniejszymi urządzeniami, więc potrzebujesz responsywnej strony www, która będzie użyteczna i skalowalna dla różnych dostępnych rozmiarów ekranu i przeglądarek. Twoi użytkownicy są Twoim priorytetem numer 1, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że mają spójne wrażenia niezależnie od używanego urządzenia.

Responsywna Strona WWW Dla Firmy

Co To Jest Responsywna Strona Internetowa?

Responsywna Strona WWW wykorzystuje płynne siatki i wartości procentowe zamiast bezwzględnych pikseli lub punktów, dzięki czemu strona internetowa może reagować i dostosowywać się do rozmiaru ekranu używanego urządzenia.

Chociaż zbudowanie responsywnej strony www zajmuje trochę więcej czasu, na dłuższą metę pozwoli Ci to zaoszczędzić pieniądze, ponieważ będziesz mieć tylko jedną stronę internetową do aktualizacji, rozwijania i optymalizacji pod kątem wyszukiwania, co pozwoli obniżyć przyszłe koszty rozwoju i marketingu.

Ponieważ strony www przyjazne dla urządzeń mobilnych w dzisiejszych czasach są niezbędne, od samego początku planuje, jak będzie wyglądać na urządzeniach mobilnych. Projektuje elastyczne strony internetowe z myślą o użytkowniku, dla tego zbuduje Twoją stronę www tak, aby była responsywna.

Stronit

Zalety Responsive Web Design (RWD)

Responsywne strony internetowe www, to trend, który zyskuje coraz większą popularność wśród firm na całym świecie. Fenomen ten wynika z faktu, że ilość urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów jest coraz większa , a strony wykonywane w dotychczasowej technologii przestają być wystarczające.
· Coraz więcej osób przegląda strony internetowy za pomocą nowoczesnych urządzeń mobilnych, zarówno w czasie wolnym, na wakacjach, jak i w podróży ·

Funkcjonalna i czytelna

· Elastyczna Konstrukcja

Najważniejszą zaletą Responsive Web Design jest to, że zbudowana na jego podstawie strona www jest czytelna oraz funkcjonalna. Dodatkowo jest nadal atrakcyjna wizualnie: zachwyca grafiką, jest elastyczna i spójna.

Super Cena

· Niski Koszt

Strona Internetowa RWD jest zdecydowanie tańsza, ponieważ wystarczy jej jedna wersja. W porównaniu z utrzymywaniem strony stacjonarnej i mobilnej w tym samym czasie jest to opcja bardziej opłacalna.

Atrakcyjna dla Google

· Lepsze Pozycjonowanie

Posiadanie responsywnej strony internetowej www jest przede wszystkim korzystniejsze z punktu widzenia wyszukiwania jej w wyszukiwarce. Jest ona szczególnie atrakcyjna dla Google.

Twoja Nowa Strona WWW Na Każdym Urządzeniu

Urządzenia mobilne sprawiły, że przeglądanie stron internetowych nie jest już domeną komputerów stacjonarnych czy laptopów. Całodobowa obecność w sieci sprawiła, że konsumenci dokonują zakupów przez urządzenia mobilne, więc warto nie zostać w tyle i zmienić swoją witrynę na Resonsywną stronę RWD.
· Chodzi o Wygodę Użytkownika · Funkcjonalność i Użyteczność ·

Mobilna Strona WWW

Konstrukcja, która reaguje i dostosowuje się do optymalnego oglądania na wielu urządzeniach, takich jak komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe.

Twoi użytkownicy muszą mieć jak najlepsze wrażenia za każdym razem, gdy wchodzą w interakcję z Twoją witryną. Responsywna strona www powinna zawierać tę samą zawartość, skalować i dostosowywać się w zależności od używanego urządzenia. A co najważniejsze, musi być łatwa w użyciu i nawigacji, aby użytkownicy mogli wykonywać pożądane czynności.

Na etapie projektowania pokaże Ci pełnokolorowe makiety na komputery stacjonarne, tablety i urządzenia mobilne, dzięki czemu będziesz wiedział dokładnie, jak to będzie wyglądać.

W pełni funkcjonalna i łatwa w użyciu responsywna strona internetowa sprawi, że Twoja firma będzie wyglądać nowocześnie i profesjonalnie.

Stronit
Stronit

Optymalizacja SEO

Więcej wyszukiwań w Google przeprowadza się na telefonach komórkowych niż na komputerach stacjonarnych, dlatego Google używa algorytmu indeksowania i rankingu zorientowanego na urządzenia mobilne. Oznacza to, że Google zaindeksuje mobilną wersję Twojej strony www podczas jej klasyfikowania.

Responsywna strona www jest zoptymalizowana pod kątem indeksowania zoptymalizowanego pod kątem urządzeń mobilnych, czego chce Google. Dlatego masz większe szanse na lepszą pozycję w rankingu niż konkurenci, którzy nie mają responsywnej strony internetowej.

Jeśli aktywnie tworzysz treści w swojej witrynie i udostępniasz je na platformach mediów społecznościowych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ludzie będą je przeglądać na swoich urządzeniach mobilnych. Prawdopodobieństwo wyświetlenia i udostępnienia jest większe, jeśli odsyłasz użytkowników do responsywnej strony internetowej, która jest szybka i łatwa w użyciu.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2020.

Napisz i Zagadaj

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony w Warszawie

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.