• Sklepy E-Commerce

    2010-2022 · STRONIT · SKLEPY INTERNETOWE E-COMMERCE · OPROGRAMOWANIE I SYSTEMY ECOMMERCE · SKLEPY ONLINE CMS

Sprawdzone Systemy E-Commerce

Projektuje sklepy internetowe oparte o najpopularniejsze i sprawdzone open source’owe systemy E-Commerce.
· Prosta Obsługa · Łatwa Rozbudowa · Sprawdzony System ·

Sklepy E-Commerce

Dla nowo powstających sklepów internetowych proponuje sprawdzone rozwiązania. Praca nad wieloma projektami tego typu utwierdziła mnie w przekonaniu, że podczas budowy sklepów online od podstaw warto stawiać na sprawdzone platformy.

Z tego względu działam na najlepszych silnikach sklepów internetowych, takich jak WooCommerce, PrestaShop, Magento, Shopify, osCommerce oraz VirtueMart. Dzięki szerokiej możliwości personalizacji i ogromie funkcji, Twój sklep online może stać się jedyny w swoim rodzaju.

Od zaawansowanych narzędzi po zaawansowane opcje produktów, atrybuty i filtry. Stworzony przy użyciu najnowszych technologii i standardów, będziesz mieć niesamowicie nowoczesny sklep internetowy. Sklep internetowy zbudowany tak, aby zapewniać pakiet potężnych narzędzi marketingowych.

Wszystkie systemy działają na zasadach otwartego oprogramowania oraz mają ogromne wsparcie techniczne.

Top 3 Oprogramowania E-Commerce CMS

W zależności od potrzeb, mogę zaoferować Ci jedną, z kilku propozycji utworzenia sklepu internetowego.
· WooCommerce · PrestaShop · Magento · Shopify · osCommerce · VirtueMart ·

WooCommerce CMS

WooCommerce jest obecnie jedną z głównych platform eCommerce. Platforma przyciągnęła dużą liczbę użytkowników, udostępniając liczne funkcjonalne wtyczki i rozszerzenia.

WooCommerce pozwala m.in. na dodawanie produktów do sklepu, parametrów technicznych do produktu (kolory, wagę, rozmiary, producenta), opisów, zdjęć.

Pozwala dodać kupony rabatowe, ustawić ceny dla różnych form wysyłki oraz usług dodatkowych. Ponadto w prosty sposób umożliwia określić podstawowe metody płatności np. przelew bankowy, za pobraniem lub PayPal.

Dzięki licznym rozszerzeniom pozwala rozbudować mały sklep online, do naprawdę dużej platformy sprzedającej setki produktów dziennie.

Integracja z Allegro, InPost, Ceneo, systemami księgowymi, systemami do wysyłki. Posiada wtyczki do konfiguracji produktów oraz automatyzacji.

Ilość dodatkowych wtyczek i integracji pozwala na jego elastyczny rozwój, a mnogość dostępnych motywów na wyróżnienie się spośród firm konkurencji.

E-commerce PrestaShop

Prestashop to jeden z najbardziej popularanych systemów CMS do prowadzenia sklepu internetowego. Dodatkowo posiada silnie rozbudowaną społeczność i wiele wtyczek rozwijających funkcjonalności. Dość dobra wydajność, rozbudowana funkcjonalność i w miarę prosty sposób modyfikacji czynią go jednym z lepszych oprogramowań dla sklepu internetowego.

PrestaShop posiada dość intuicyjny i przyswajalny panel administracyjny. Jest to istotne dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w internecie. Prestashop posiada dużo wbudowanych funkcjonalności. W większości przypadków są wystarczające dla początkujących i średnio zaawansowanych właścicieli sklepów internetowych.

Oprogramowanie dobrze sprawdzi się przy średniej jak i przy dużej ilości produktów. Prestashop nie ma wiele większej wydajności gdy produktów jest 100 niż gdy jest ich 1000. System CMS na dobry start dla początkujących i średnio zaawansowanych właścicieli sklepów.

System CMS Magento

Magento to platforma ecommerce (open-source) tworzona i rozwijana nieprzerwanie od ponad 12 lat.

Oprogramowanie Magento jest idealnym wyborem dla właścicieli średniej wielkości sklepów internetowych, szeroko myślących o rozwoju swojego biznesu i rozszerzaniu sklepu w przyszłości.

System zarządzania teścią CMS, z pewnością przypadnie do gustu osobom które pragną stworzyć bezpieczny, skalowalny i przyszłościowy sklep internetowy w którym nigdy nie zabraknie nowoczesnych rozwiązań. Doskonale sprawdzi się w zwykłym sklepie internetowym, ale także jako platforma do sprzedaży hurtowej.

Dzięki mnóstwu dostępnych modułów możemy dostosować funkcjonalność sklepu do naszych potrzeb.

Jaki cms do sklepu internetowego wybrać?

Wszystko zależy od tego jakie mamy plany względem sklepu online.

Jeśli zakładamy, że mały sklep internetowy w przyszłości będzie dużym biznesem “e-commerce”, lepiej zrobić to od początku na wydajniejszym oprogramowaniu sklepu. W przeciwnym razie będziemy dwukrotnie ponosić koszty wdrożenia.

Jeśli jednak wchodzimy w niszę i wiemy, że nawet za rok czy dwa dalej będziemy oferować niewielką ilość produktów, wówczas lepiej skupić się na systemie cms łatwiejszym w obsłudze, tańszym w implementacji i skupić się na marketingu bardziej niż na rozwoju samej platformy.

Profesjonalny sklep kluczem do sukcesu

Od kiedy sklep internetowy okazał się jednym z najlepszych sposobów na prowadzenie biznesu w internecie, pojawiło się sporo firm, dzięki którym można wynająć sklep online lub wykupić stosowny szablon wraz z domeną.

Taki sklep internetowy jest prosty w obsłudze, a jego właściciel zna z wyprzedzeniem koszty jego utrzymania, co pomaga mu w planowaniu firmowych wydatków.

Niestety w przypadku gotowych rozwiązań, możemy napotkać się z licznymi ograniczeniami, a rozbudowa sklepu internetowego opartego na gotowych stronach, może być bardzo kosztowna lub wręcz niemożliwa.

Zalety Oprogramowania E-Commerce

Wybrane funkcjonalności systemów open source’owych E-Commerce

Szybka Aktualizacja

Dodanie nowego produktu lub usługi do oferty zajmuje kilka minut i może być zrealizowane o każdej porze 24/7.

Prosta Obsługa

Wygodny, przyjazny interfejs, który umożliwia stosunkowo prostą obsługę sklepu internetowego.

Łatwa Rozbudowa

Pełna modułowość systemu pozwala na dowolną rozbudowę funkcjonalności E-Sklepu w dowolnym momencie.

Wygoda Zarządzania

Modyfikacji treści dokonujemy poprzez wygodne wypełnianie intuicyjnych formularzy i edytorów tekstowych.

Zarządzanie wieloma magazynami
Integracja z Allegro, Ebay
Różne rodzaje płatności
Nieograniczona ilość produktów
Promocje i rabaty
Zmiany języka oraz waluty
Powiadomienia e-mail, sms
Nieograniczona ilość kategorii
Opinie na temat produktów
Różne rodzaje kosztów wysyłki
Integracja z firmami kurierskimi
System Edycji CMS
Integracja z systemami płatności
Porównywanie produktów
Składanie zamówienia jako gość
Nieograniczona ilość właściwości

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.