• Sklepy Internetowe

  2010-2022 · STRONIT · TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH · PROFESJONALNE SKLEPY INTERNETOWE · OPROGRAMOWANIE ECOMMERCE · SYSTEMY CMS

Profesjonalny Sklep Internetowy

Oferuję unikalny projekt sklepu internetowego i dobrany odpowiednio system zarządzania treścią Ecommerce. Mogę zaoferować Ci jedną, z kilku propozycji utworzenia sklepu internetowego. Sklepy internetowe oparte są o sprawdzone systemy E-Commerce m.in. WooCommerce, PrestaShop, Magento, Shopify, osCommerce oraz VirtueMart. Projektowanie sklepów internetowych ze mną to czysta przyjemność.

Sklep Internetowy musi pracować i sprzedawać. W tym celu konieczne jest odpowiednie zaprezentowanie oferty.
· Profesjonalne Sklepy Internetowe Dla Małych, Średnich i Dużych E-biznesów ·

SKLEPY INTERNETOWE

Specjalizuje się w budowie sklepów internetowych opartych o open source’owe rozwiązania. Mogę zaoferować jedną, z kilku propozycji utworzenia sklepu internetowego.

SYSTEMY CMS DLA SKLEPU

Sklepy internetowe oparte są o sprawdzone systemy E-Commerce m.in. WooCommerce, PrestaShop, Magento, Shopify, osCommerce oraz VirtueMart.

ADMINISTRACJA ONLINE

Jeżeli nie masz czasu administrować swojej firmowej strony www lub własnego sklepu internetowego, mogę zająć się wszelkiego rodzaju zmianami i wykonywać je za Ciebie.

Dobry Projekt Sklepu

Profesjonalny wygląd jest podstawową reprezentacją Twojego sklepu internetowego e-commerce. Najlepszym sposobem na przyciągnięcie wielu potencjalnych klientów jest dobre pierwsze wrażenie, które możesz stworzyć dzięki efektownej i indywidualnej grafice projektu.

Posiadanie profesjonalnie zaprojektowanego sklepu internetowego przyciągnie wielu klientów do Twojej oferty, a także zwiększy jego wiarygodność. Tylko jeśli projekt sklepu prezentuje atrakcyjny styl i przyjemny design, klient dokonałby zakupu bez namysłu, w przeciwnym razie mógłby po prostu pomyśleć, że produkt sprzedawany przez sklep internetowy nie spełni jego oczekiwań.

Dobry projekt graficzny będzie również odgrywał kluczową rolę w określaniu użyteczności; produkty, których szukają, będą miały bezpośredni wpływ na to, ilu odwiedzających sklep internetowy faktycznie zamieni się w kupujących. Tak więc dobry projekt graficzny może przynieść duże dochody dla Twojego sklepu.

Sklep Dedykowany

Sklep internetowy dedykowany to platforma sprzedażowa dopasowana do potrzeb klienta. Tego typu rozwiązania są projektowane indywidualnie, po rozeznaniu branży klienta oraz jego asortymentu. Zamawiając sklep internetowy stworzony właśnie dla Ciebie masz pewność że znajdą się w nim funkcje takie jakich dokładnie potrzebujesz, ponieważ dedykowany sklep jak sama nazwa wskazuje, dedykowany jest konkretnym wymaganiom jednego klienta. Projektuje sklepy dedykowane, jako systemy dopasowane do indywidualnych wymagań klientów biznesowych.

Sklep Dropshipping

Sklep typu Dropshipping to światowy trend w e-sklepach. Projektuje sklepy internetowe dropshipping, które pozwalają na prowadzenie sklepu internetowego bez zarządzania zapasami lub zajmowania się wysyłką. Sklep internetowy Dropshipping stał się popularnym pomysłem na e-commerce, ponieważ jest łatwy w konfiguracji i nie wymaga dużych inwestycji finansowych. Sklep Dropshipping oferuje automatyczne powiadamianie dostawców o zakupie ich produktów za pośrednictwem Twojego sklepu internetowego.

Sklep Marketplace

Zaprojektuje dla Ciebie platformę Marketplace. Możesz mieć sklep internetowy e-commerce z wieloma dostawcami, produktami i ustawieniami płatności. E-commerce to prężnie rozwijająca się branża, dlatego też zrozumiała jest popularność takich rozwiązań jak sklep marketplace wśród sprzedawców i konsumentów. Platforma marketplace jest miejscem, w którym swoje oferty przedstawia wielu sprzedawców. Oferuje możliwość dołączania nowych dostawców do platformy oraz sprzedaż produktów, usług, produktów cyfrowych.

E-Sklep B2B

Sklep internetowy B2B to w wielu przypadkach hurtownia producenta lub dystrybutora. Zamawianie towaru przez kontrahentów odbywa się w sposób prosty i wygodny. Specjalnie dla Ciebie zaprojektuje sklep internetowy B2B, pozwalający stworzyć cały system oferty biznesowej, która jest płynnie powiązana z Twoim sklepem internetowym. Istnieje możliwość automatyzacji zamówień na podstawie stanów magazynowych odbiorcy czy częściowe wejście w segment detaliczny poprzez wprowadzenie obsługi sklepów bazujących na dropshippingu.

Kompleksowa Budowa E-Sklepów

Rozwój e-biznesu rośnie jak nigdy dotąd i spodziewany jest wzrost w nadchodzących latach. Odpowiednie zaprojektowanie sklepu internetowego może przesądzić o sukcesie Twojego biznesu! Sklep internetowy musi zachęcać i przyciągać potencjalnych klientów.
Z moją pomocą stanie się to łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Sklepy Internetowe

Projektuje sklepy internetowe, które sprawnie realizują wszelkie procesy zakupowe. Odpowiednio zaprojektowany e-sklep ma główny wpływ zarówno na ruch na stronie, jak i na poziom sprzedaży. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej platformy e-Commerce do prowadzenia e-sprzedaży. Często ta decyzja przesądza o sukcesie przedsięwzięcia.

Twój własny sklep internetowy otrzyma indywidualnie przygotowany projekt graficzny. Dzięki temu będzie wyjątkowy i nie powtarzalny.

To właśnie od projektu graficznego zależy pierwsza ocena sklepu internetowego przez potencjalnego kupującego. Ważne więc, by projekt graficzny spełniał wszelkie standardy oraz kwestie związane z User Experience.

Jeśli więc masz pomysł na biznes online i zamierzasz wejść w nurt sprzedaży online – zamów już dziś sklep internetowy.

Sklepy E-Commerce

Projektuje sklepy internetowe oparte o sprawdzone platformy e-commerce. Ich konstrukcja pozwala na łatwą rozbudowę funkcjonalności, a oferowana przez nie wydajność gwarantuje, że idealnie dopasują się do rosnących wraz z Twoją firmą potrzeb. Takie sklepy internetowe są elastyczne, intuicyjne o wysokiej wydajności i proste w obsłudze ma to ogromny wpływ na ruch na stronie, co skutecznie podnosi poziom sprzedaży.

Zakupy online oferują małym i średnim firmom ogromny potencjał zarobkowy, ponieważ konkurowanie bezpośrednio z większymi organizacjami jest dla nich łatwiejsze niż kiedykolwiek przy użyciu obecnych narzędzi i technologii.

Myśląc o sklepach internetowych, należy pamiętać o tym, że zostały one stworzone dla klientów. Bez zadbania o nich i zdobycia ich zaufania nie można myśleć o sukcesie, nawet korzystając z najlepszych rozwiązań i technologii e-commerce na rynku.

>

Najpopularniejsze Platformy w Polsce

Zakładam sklepy internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce.
W zależności od potrzeb, mogę zaoferować Ci jedną, z kilku propozycji utworzenia sklepu internetowego.
· WooCommerce · PrestaShop · Magento · Shopify · osCommerce · VirtueMart ·

WooCommerce

· E-Commerce WordPress

Platforma dla WordPressa. Zyskała popularność dzięki łatwości w instalacji oraz łatwej zmianie ustawień. Najpopularniejszy system dla E-sklepu w Polsce.

PrestaShop

· Wygoda Obsługi

Dopasowana do indywidualnych potrzeb funkcjonalność sklepu zapewni wygodę obsługi Klientów zarówno w małym jak i średnim sklepie internetowym.

Magento

· Zaawansowane Możliwości

Magento to potężne narzędzie, które świetnie sprawdzi się głównie przy średnich i dużych sklepach online. Platforma dopasowana do polskiego rynku.

Shopify

· Światowy Poziom UX

Shopify to najpopularniejsza na świecie platforma sklepowa SaaS. Na wszystkich kontynentach każdego dnia odbywają się na niej milionowe transakcje.

osCommerce

· Licencja GNU GPL

osCommerce jest sklepem internetowym dla każdego. Prosta, ale intuicyjna dla użytkowników funkcjonalność. Niskie koszty uruchomienia sklepu online.

VirtueMart

· E-Commerce Joomla

Zaawansowana platforma umożliwiająca zbudowanie sklepu internetowego w połączeniu z uznanym na świecie systemem zarządzania treścią Joomla!

Zalety Oprogramowania CMS

Korzystanie z systemu zarządzania treścią (CMS) do zasilania sklepu internetowego ma kilka istotnych zalet:
· Intuicyjna Obsługa · Modułowa Budowa · Bezpieczeństwo · Elastyczność · Wydajność · Szybka Integracja · Dostępność ·

Przyjazny System CMS

Przyjazny dla użytkowników - system zarządzania treścią to przyjazny dla użytkownika program, który umożliwia administratorom przesyłanie dowolnych plików i danych w mgnieniu oka. System CMS nie wymaga skomplikowanego procesu w celu optymalizacji treści.

Ecommerce Dla Firm

Dla firm o dowolnej wielkości - CMS jest uważany za doskonałe rozwiązanie eCommerce dla każdej potrzeby biznesowej. System zapewnia elastyczność, prostotę i skalowalność dla firm każdej wielkości. Umożliwia właścicielom sklepów łatwe organizowanie i śledzenie treści na ich sklepach internetowych.

Elastyczność

Warto jest wybrać taką usługę lub platformę, która będzie rozwijać się wraz ze sklepem - tak, aby nie trzeba było zakładać sklepu internetowego od nowa, na nowym silniku. Dlatego System jest w pełni skalowalny, może być dostosowany zarówno do potrzeb małych biznesów, jak i dużych firm sprzedających online tysiące produktów.

Bezpieczeństwo

Utrzymanie bezpieczeństwa danych klientów jest kluczem do utrzymania nie tylko zaufania, ale także pozytywnego postrzegania przez instytucje zajmujące się rankingiem witryn internetowych, partnerów, dostawców produktów itp. Oferuję sprawdzone rozwiązania e-commerce, które zapewniają zaszyfrowane bramki płatnicze, certyfikaty SSL i solidne protokoły uwierzytelniania.

Szybka Integracja

Płynna i szybka integracja - CMS zapewnia prosty i szybki proces integracji treści za pośrednictwem oprogramowania. Witryny CMS są zintegrowane z dynamiczną treścią internetową, która umożliwia aktualizację lub publikację informacji zgodnie z wymaganiami.

Dostępność

Każdy może uzyskać dostęp do CMS z dowolnego miejsca. Jedyną rzeczą, jaką muszą zrobić administratorzy, jest użycie przeglądarki internetowej. W zgiełku codziennego życia wyjątkowa funkcja CMS umożliwia właścicielom sklepów pracę zdalną, realizując swoje cele z dowolnego miejsca.

Profesjonalny Sklep Internetowy

Autentyczny i profesjonalny projekt sklepu internetowego
· Potężny Pakiet Marketingowy · Solidne Cechy i Możliwości ·

Potężne Możliwości

· Solidne Cechy Ecommerce

Od zaawansowanych narzędzi po zaawansowane opcje produktów, atrybuty i filtry. Stworzony przy użyciu najnowszych technologii i standardów, będziesz mieć niesamowicie nowoczesny sklep internetowy. Sklep internetowy zbudowany tak, aby zapewniać pakiet potężnych narzędzi marketingowych.

Łatwo Zarządzaj

· Zawartością i Skalą

Edycja sklepu online jest prosta dzięki przyjaznemu dla użytkownika systemowi CMS, który nie wymaga żadnych umiejętności technicznych ani znajomości języka HTML. Z łatwością dodawaj lub edytuj strony, kategorie, produkty, artykuły, posty na blogu, banery - wszystko z poziomu przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

Zwiększ Sprzedaż Sklepu

· Na Wszystkich Urządzeniach

Dzięki responsywnej witrynie eCommerce na komputery stacjonarne, tablety i urządzenia mobilne będziesz mieć kontrolę nad tym, jak odwiedzający widzą Twój sklep. Ta kontrola oznacza, że ​​będziesz w stanie optymalizować użyteczność i konwersje na wszystkich urządzeniach, bez względu na to, jak klient robi zakupy.

Wykorzystaj Możliwości i Rozwój Internetu

· Pozycjonowanie - SEO - Optymalizacja · UX - User Experience · Responsywność - RWD ·

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2022.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.