• Sklepy Internetowe

    2010-2020 · STRONIT · ZAKŁADANIE I BUDOWA SKLEPÓW INTERNETOWYCH · OPROGRAMOWANIE ECOMMERCE · SYSTEMY CMS · SKLEPY ONLINE

Moja Oferta

· Profesjonalna Obsługa · Kreatywne Podejście · Niebanalne Projekty ·

SKLEPY INTERNETOWE

Specjalizuje się w budowie sklepów internetowych opartych o open source’owe rozwiązania. Mogę zaoferować jedną, z kilku propozycji utworzenia sklepu internetowego.

SYSTEMY CMS DLA SKLEPU

Sklepy internetowe oparte są o sprawdzone systemy E-Commerce m.in. WooCommerce, PrestaShop, Magento, Shopify, osCommerce oraz VirtueMart.

ADMINISTRACJA ONLINE

Jeżeli nie masz czasu administrować swojej firmowej strony www lub własnego sklepu internetowego, mogę zająć się wszelkiego rodzaju zmianami i wykonywać je za Ciebie.

Dobry Projekt Sklepu

Profesjonalny wygląd jest podstawową reprezentacją Twojego sklepu internetowego e-commerce. Najlepszym sposobem na przyciągnięcie wielu potencjalnych klientów jest dobre pierwsze wrażenie, które możesz stworzyć dzięki efektownej i indywidualnej grafice projektu.

Posiadanie profesjonalnie zaprojektowanego sklepu internetowego przyciągnie wielu klientów do Twojej oferty, a także zwiększy jego wiarygodność. Tylko jeśli projekt sklepu prezentuje atrakcyjny styl i przyjemny design, klient dokonałby zakupu bez namysłu, w przeciwnym razie mógłby po prostu pomyśleć, że produkt sprzedawany przez sklep internetowy nie spełni jego oczekiwań.

Dobry projekt graficzny będzie również odgrywał kluczową rolę w określaniu użyteczności; produkty, których szukają, będą miały bezpośredni wpływ na to, ilu odwiedzających sklep internetowy faktycznie zamieni się w kupujących. Tak więc dobry projekt graficzny może przynieść duże dochody dla Twojego sklepu.

Stronit

Ile Trwa Budowa Sklepu Internetowego?

To ile trwa budowa sklepu internetowego w dużej mierze zależy od specyfikacji projektu oraz terminu dostarczenia treści przez Klienta. Jeśli wszystkie niezbędne do budowy sklepu online materiały takie jak teksty i zdjęcia są skompletowane to proces budowy sklepu internetowego powinien zakończyć się w wyznaczonym czasie.
Dokładne określenie czasu potrzebnego na wykonanie sklepu internetowego zależy od poziomu skomplikowania, projektu graficznego i funkcjonalności - dla przykładu:

Sklep Podstawowy

Czas Budowy około 20 dni

Najlepszy na start - spersonalizowany sklep online z indywidualnym projektem graficznym wraz z optymalizacją SEO i RWD. W Pakiecie funkcjonalny system CMS o standardowej rozbudowie.

Sklep Rozszerzony

Czas Budowy około 30 dni

Sklep internetowy dla małych firm z indywidualnym projektem graficznym oraz rozszerzonym panelem zarządzania treścią CMS. Sklep będzie rozbudowywany wraz z rozwojem Twojej Firmy.

Sklep Profesjonalny

Czas Budowy około 40 dni

Konkuruj z najlepszymi sklepami online. Unikalny sklep internetowy z efektownym projektem graficznym oraz rozbudowanym systemem CMS. Zawierający bogatą ofertę produktów i podkategorii.

Wykorzystaj Możliwości i Rozwój Internetu

· Pozycjonowanie - SEO - Optymalizacja · UX - User Experience · Responsywność - RWD ·

>

Najpopularniejsze Platformy w Polsce

Zakładam sklepy internetowe z wykorzystaniem najpopularniejszych rozwiązań eCommerce.
W zależności od potrzeb, mogę zaoferować Ci jedną, z kilku propozycji utworzenia sklepu internetowego.
· WooCommerce · PrestaShop · Magento · Shopify · osCommerce · VirtueMart ·

WooCommerce

· E-Commerce WordPress

Platforma dla WordPressa. Zyskała popularność dzięki łatwości w instalacji oraz łatwej zmianie ustawień. Najpopularniejszy system dla E-sklepu w Polsce.

PrestaShop

· Wygoda Obsługi

Dopasowana do indywidualnych potrzeb funkcjonalność sklepu zapewni wygodę obsługi Klientów zarówno w małym jak i średnim sklepie internetowym.

Magento

· Zaawansowane Możliwości

Magento to potężne narzędzie, które świetnie sprawdzi się głównie przy średnich i dużych sklepach online. Platforma dopasowana do polskiego rynku.

Shopify

· Światowy Poziom UX

Shopify to najpopularniejsza na świecie platforma sklepowa SaaS. Na wszystkich kontynentach każdego dnia odbywają się na niej milionowe transakcje.

osCommerce

· Licencja GNU GPL

osCommerce jest sklepem internetowym dla każdego. Prosta, ale intuicyjna dla użytkowników funkcjonalność. Niskie koszty uruchomienia sklepu online.

VirtueMart

· E-Commerce Joomla

Zaawansowana platforma umożliwiająca zbudowanie sklepu internetowego w połączeniu z uznanym na świecie systemem zarządzania treścią Joomla!

Zalety Oprogramowania CMS

Korzystanie z systemu zarządzania treścią (CMS) do zasilania sklepu internetowego ma kilka istotnych zalet:
· Intuicyjna Obsługa · Modułowa Budowa · Bezpieczeństwo · Elastyczność · Wydajność · Szybka Integracja · Dostępność ·

Przyjazny System CMS

Przyjazny dla użytkowników - system zarządzania treścią to przyjazny dla użytkownika program, który umożliwia administratorom przesyłanie dowolnych plików i danych w mgnieniu oka. System CMS nie wymaga skomplikowanego procesu w celu optymalizacji treści.

Ecommerce Dla Firm

Dla firm o dowolnej wielkości - CMS jest uważany za doskonałe rozwiązanie eCommerce dla każdej potrzeby biznesowej. System zapewnia elastyczność, prostotę i skalowalność dla firm każdej wielkości. Umożliwia właścicielom sklepów łatwe organizowanie i śledzenie treści na ich sklepach internetowych.

Elastyczność

Warto jest wybrać taką usługę lub platformę, która będzie rozwijać się wraz ze sklepem - tak, aby nie trzeba było zakładać sklepu internetowego od nowa, na nowym silniku. Dlatego System jest w pełni skalowalny, może być dostosowany zarówno do potrzeb małych biznesów, jak i dużych firm sprzedających online tysiące produktów.

Bezpieczeństwo

Utrzymanie bezpieczeństwa danych klientów jest kluczem do utrzymania nie tylko zaufania, ale także pozytywnego postrzegania przez instytucje zajmujące się rankingiem witryn internetowych, partnerów, dostawców produktów itp. Oferuję sprawdzone rozwiązania e-commerce, które zapewniają zaszyfrowane bramki płatnicze, certyfikaty SSL i solidne protokoły uwierzytelniania.

Szybka Integracja

Płynna i szybka integracja - CMS zapewnia prosty i szybki proces integracji treści za pośrednictwem oprogramowania. Witryny CMS są zintegrowane z dynamiczną treścią internetową, która umożliwia aktualizację lub publikację informacji zgodnie z wymaganiami.

Dostępność

Każdy może uzyskać dostęp do CMS z dowolnego miejsca. Jedyną rzeczą, jaką muszą zrobić administratorzy, jest użycie przeglądarki internetowej. W zgiełku codziennego życia wyjątkowa funkcja CMS umożliwia właścicielom sklepów pracę zdalną, realizując swoje cele z dowolnego miejsca.

Koszt Budowy Sklepu Internetowego

Pakiety Sklepów Internetowych Online

Każdy sklep internetowy jest wyceniany indywidualnie, ponieważ bardzo trudno jest podać konkretną cenę w związku z ogromną różnorodnością możliwych konfiguracji oraz zróżnicowanymi oczekiwaniami Klientów jak i końcowym przeznaczeniem. W celu przybliżenia potencjalnemu klientowi kosztów budowy sklepu zamieściłem poniżej przykładowe wyceny sklepów internetowych. Proszę pamiętać, że są to jedynie szacunki a finalna cena zostanie przedstawiona po specjalistycznej analizie. Sklep internetowy może być wykonany już od 3000 PLN!

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Podstawowy

od 3000 PLN Pakiet dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep.

System CMS Standard HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Indywidualny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 90 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Vip Premium

od 6000 PLN Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań Sklep Vip Premium jest indealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Rozbudowany System CMS HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Efektowny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 180 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting + SSL Zapytaj o Indywidualną Wycenę

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2020.

Napisz i Zagadaj

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.