• Strony www cms

    2010-2022 · STRONIT · STRONY INTERNETOWE CMS · WORDPRESS · JOOMLA · DRUPAL · OPROGRAMOWANIE I SYSTEMY CMS ·

Dlaczego Warto Wdrożyć CMS Na Stronie WWW

CMS umożliwia łatwe, sprawne i skuteczne modyfikowanie i rozbudowę strony www dowolnego typu:
Blog, Strony Wizytówki, Strony Firmowe, Sklepy Internetowe czy Strony Landing Page.

System Zarządzania CMS

Dzięki systemu CMS ułatwione jest edytowanie treści w prosty, intyicyjny sposób z dowolnego miejsca, przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej.

Główną funkcja systemu CMS jest możliwość kierowania serwisem przez osoby, które nie posiadają szczególnych kompetencji informatycznych. Zarówno samodzielna modyfikacja treści graficznych, jak i tych dotyczących treści jest łatwa i nieskomplikowana.

Strona wyposażona w moduł CMS może być zmieniana na bieżąco – za każdym razem, kiedy działalność firmy zmieni się, wdrażane są nowe projekty lub dzieje się cokolwiek, co mogłoby zainteresować potencjalnych klientów.

"Dbanie" o swoją stronę, o aktualność zamieszczanych na niej informacji z pewnością przyciągnie dużo większą liczę odwiedzających i pozwoli zbudować zaufanie i trwałą więź pomiędzy użytkownikiem strony www a jego klientami.

Szukasz prostego i szybkiego narzędzia do zarządzania stroną WWW?

Wybierz oprogramowanie CMS, które będzie najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom.
· Porównanie Open-Source'owych Systemów CMS ·

System CMS Wordpress

Wordpress - otwarty system CMS, napisany w języku PHP i obsługujący bazę MySQL. W tym systemie tworzone są głównie blogi, na przykład ebayinkblog.com czy newsroom.mtv.com

CMS WordPress, najpopularniejszy open-source'owy CMS - ponad 60% stron WWW z wbudowanym open source'owym CMS'em na świecie bazuje na WordPressie! Jest to niewątpliwie rozwiązanie najłatwiejsze do zarządzania, oferuje niezliczoną liczbę wtyczek.

WordPress jest idealnym narzędziem dla użytkowników nieposiadających zaawansowanych umiejętności technicznych, którzy potrzebują prostego, szybkiego i łatwego w użyciu rozwiązania. Warto podkreślić również to, że WordPress umożliwia osiąganie dobrych wyników w pozycjonowaniu SEO.

Oprogramowanie System CMS Joomla

Joomla! - system CMS z otwartym kodem źródłowym, napisanym w językach PHP i JavaScript i udostępniający bazę MySQL. Używana jest do tworzenia stron różnego typu (korporacyjnych, interaktywnych, gazet, prywatnych stron itd.) o zróżnicowanym stopniu trudności. Przykładami stron stworzonych przy pomocy Joomla! są: www.linux.com i www.itwire.com

CMS Joomla, przez długi czas zajmowała pierwsze miejsce wśród opensource'owych systemów zarządzania treścią... do momentu pojawienia się WordPressa. Jest łatwa w zarządzaniu i skonfigurowaniu, pozwala na szybką i sprawną edycję strony WWW i nie wymaga wysokich kompetencji technicznych.

Joomla oferuje również interesujące rozwiązania dotyczące personalizacji uprawnień oraz profili, jak również zarządzania Multisite umożliwiającego obsługę bardziej rozbudowanych platform.

System CMS Drupal

Drupal - otwarty system zarządzania treścią, napisany w języku PHP i obsługujący bazy MySQL i PostgreSQL. Jest to CMS, przy pomocy którego można wygodnie tworzyć duże portale internetowe. W tym systemie zostały stworzone takie strony jak www.mtv.co.uk www.whitehouse.gov www.ubuntu.com

CMS Drupal, pozostający wcześniej w cieniu WordPressa i Joomla!, stał się niespodziewanie popularny. Pierwotnie zaprojektowany jako platforma do tworzenia sieci społecznościowych, szybko zyskał uznanie jako solidne rozwiązanie z dużymi możliwościami personalizacji.

Ze względu na jego elastyczność jest chętnie wykorzystywany przez agencje interaktywne do realizacji ambitnych projektów budowy stron WWW na miarę. W Drupalu spopularyzowany został koncept systemu zarządzania treścią oddzielającego tekst od warstwy graficznej strony. Należy jednak pamiętać, że do posługiwania się Drupalem konieczne jest zdobycie chociaż minimum wiedzy technicznej, która pozwoli wykorzystać jego możliwości.

Zalety Systemu Zarządzania Treścią CMS

System CMS przydatny będzie każdej firmie, która chce połączyć budowę strony internetowej z możliwością wprowadzania szybkich zmian i aktualizacji.

Szybka Aktualizacja

Dodanie nowego produktu lub usługi do oferty zajmuje kilka minut i może być zrealizowane o każdej porze 24/7.

Prosta Obsługa

Wygodny, przyjazny interfejs, który umożliwia stosunkowo prostą obsługę strony internetowej www.

Łatwa Rozbudowa

Pełna modułowość systemu pozwala na dowolną rozbudowę funkcjonalności strony www w dowolnym momencie.

Wygoda Zarządzania

Modyfikacji treści dokonujemy poprzez wygodne wypełnianie intuicyjnych formularzy i edytorów tekstowych.

Prosta Instalacja
Możliwość Pracy Zdalnej
Pełna Elastyczność
Wygodny Interfejs
Czytelność i Przejrzystość
Edytor WYSIWYG
Duża Funkcjonalność
Łatwe Dodawanie Nowych Stron
Przyjazny URL (Friendly URL)
Regularne Aktualizacje
Duże Bezpieczeństwo
Wiele Wersji Językowych

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2022.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.