• Tworzenie Stron WWW

  2010-2022 · STRONIT · TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH · PROFESJONALNE STRONY WWW · OPROGRAMOWANIE I SYSTEMY CMS ·

Profesjonalne Strony Internetowe

Nie ma bardziej wydajnej reklamy niż firmowa strona internetowa. W odróżnieniu od innych, tradycyjnych form promocji, możliwości strony www są nieporównywalnie większe. Dostępu do tak obszernych informacji nie jest w stanie zaoferować żaden inny przekaz marketingowy, który zazwyczaj ograniczony jest czasem emisji lub objętością tekstu więc jest w stanie zaprezentować jedynie wycinek oferty firmy. Internet swoim zasięgiem obejmuje większość domów i firm dzięki czemu możliwości dotarcia do klientów są nieograniczone.

Strona internetowa musi pracować i sprzedawać. W tym celu konieczne jest odpowiednie zaprezentowanie oferty.
· Profesjonalna Obsługa · Kreatywne Podejście · Niebanalne Projekty ·

TWORZENIE STRON WWW

Podążając za ogólnoświatowymi trendami, projektuje unikalne strony internetowe z ciekawą i barwną grafiką, zaliczające się do najbardziej kreatywnych w Internecie.

CMS DLA STRONY WWW

Projektuje strony internetowe oparte o najpopularniejsze i sprawdzone open source’owe systemy CMS, takie jak: WordPress, Joomla, Drupal.

POZYCJONOWANIE SEO

Oferuję skuteczną optymalizacje SEO pod kątem wyszykiwarki Google, mającą na celu usprawnienie działania witryny internetowej, jak i pozycjonowanie strony.

Tworzenie Stron WWW

Dobrze zaprojektowana strona internetowa www jest niezastąpionym asystentem prowadzącym klienta do odpowiednich zasobów.

W niej możemy dodać i opisać produkty oraz usługi naszej firmy. Istnieje możliwość pogrupowania produktów na kategorie i podkategorie dzięki, którym użytkownik w łatwy i intuicyjny sposób dotrze do tego co go interesuje.

W prezentacji możemy dodać zdjęcia, opisy, parametry techniczne, filmy wideo, dokumenty do pobrania takie jak specyfikacja, instrukcja czy karta produktu. Intuicyjność, przejrzystość oraz profesjonalne zdjęcia i opisy są bardzo ważne, stanowiąc istotny element dla potencjalnego klienta.

Policz ile godzin dziennie, które mógłbyś zaoszczędzić posiadając stronę www, poświęcasz na rozmowę z potencjalnym Klientem. Lepiej ten czas przeznaczyć na obsługę Klientów, którzy są już po pierwszej selekcji czyli zapoznaniu się z Twoją ofertą na firmowej stronie internetowej.

Z miła chęcią stworzę profesjonalną stronę internetową dla Twojej firmy.

CMS Dla Strony WWW

Można śmiało stwierdzić, że system CMS przydatny będzie każdej firmie, która chce połączyć profesjonalny wygląd i budowę strony internetowej z możliwością wprowadzania szybkich zmian i aktualizacji.

Większość osób nie zna programowania ani nie jest w stanie stworzyć layoutu. Dla takich osób i dla wszystkich zainteresowanych częstymi aktualizacjami oraz kontrolą treści na stronie poleca się system CMS, który pozwala na samodzielną edycję treści znajdującej się na stronie bez znajomości języków programowania oraz programów graficznych.

Współczesna rzeczywistość i działania ze strony konkurencji wymuszają na przedsiębiorstwach ciągłe zmiany i ulepszanie oferty, asortymentu, usług. O modyfikacjach tych na bieżąco warto konsumentów informować.

Oprogramowanie obsługiwać może praktycznie każdy! Nawet osoby nie mające pojęcia o programowaniu mogą sprawnie zarządzać treścią i przyczyniać się do budowy pozytywnego wizerunku firmy w Internecie.

Strona One Page

Strony typu One Page – zgodnie ze swoją nazwą – składają się tylko z jednej strony, niewymagającej przechodzenia do żadnych podstron, po której poruszamy się „scrollując”. Jeśli One Page posiada zakładki umieszczone w menu, ich celem jest wyłącznie ułatwienie nawigacji – kierują one nie na nową podstronę, a przewijają ekran do odpowiedniego miejsca. Strony internetowe One Page z efektem Parallax, na których elementy tła poruszają się w taki sposób, że powstaje wrażenie ruchu oraz 3D. Ich główna zaleta to fakt, że mocno przyciągają uwagę użytkowników.

Wizytówka

Wizytówka internetowa to strona, która zawiera absolutnie podstawowe informacje o firmie. Obecnie ten rodzaj jest spotykany nieco rzadziej od kompletniejszych stron firmowych – zdecydowana większość internautów bowiem, wchodząc na stronę firmy, oczekuje dostępu do pełnych wiadomości na temat przedsiębiorstwa i jego oferty. Wizytówka internetowa to doskonałe rozwiązanie jeśli firma nie planuje działań e-marketingowych, ale chce w jakiś sposób zaznaczyć swoją obecność w Internecie oraz uwiarygodnić się w oczach klienta.

Multi Page

Strona Multi Page poza stroną główną, zawiera dowolną ilość podstron, pozwala na prezentację dużych ilości treści w uporządkowany sposób. Za pomocą menu lub dedykowanych elementów, użytkownik może przemieścić się na konkretne podstrony. Opcja ta pozwala użytkownikowi na szybki wybór konkretnego miejsca na stronie (np. oferta, sklep, czy kontakt) i zapoznanie się z informacjami, które go w danej chwili interesują. Ważną zaletą rozwiązania Multi Page jest korzystny wpływ na pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google.

Strona Firmowa

Strona firmowa to w dzisiejszych czasach prawdzie „must have” dla niemal każdego przedsiębiorstwa. Głównym celem strony tego typu jest prezentacja firmy i jej oferty. Dzięki niej klienci mogą łatwo znaleźć wszystkie potrzebne im informacje, co pozytywnie wpływa na lojalność wobec marki oraz na sprzedaż. Taka strona to też podstawa e-marketingu, pozwalającego przyciągnąć nowych odbiorców. W zależności od specyfiki działalności warto zadbać też o dodatkowe elementy: dział aktualności, bloga czy też galerię - tego typu treści przyciągną klientów.

Strona Produktu

Strona produktu, czyli jaka? Zawiera wszystkie informacje o produkcie, które powinieneś przekazać klientowi, jeśli chcesz go sprzedać. Dobra strona produktu to większy zysk. Strona internetowa zawiera dużo informacji o produkcie. Podanie wszystkich informacji sprawi, że klienci nie będą szukali go u konkurencji i szybciej zdecydują się na jego zakup w Twoim Sklepie. Kupujemy oczami! Dlatego warto zamieścić zdjęcia dobrej jakości. Klient nie może dotknąć ani przymierzyć tego produktu, zatem należy przedstawić go najlepiej jak się potrafi!

Landing Page

Landing Page to przejrzysta strona internetowa, zwykle dość prosta, zawierająca konkretne informacje na jeden, wąski temat, stworzona w konkretnym celu. Stworzenie Landing Page umożliwia uzyskanie konwersji z płatnych reklam (takich jak np. AdWords). Reklama kieruje użytkownika na Landing Page, a strona – przygotowana specjalnie z myślą o zachęceniu odbiorcy reklamy do konkretnej reakcji – zachęca do wykonania działania (udział w konkursie, rejestracja, zbieranie leadów/danych), dzięki czemu jest bardziej skuteczna.

Najczęściej Wykorzystywane Technologie

Rozwiązania techniczne to sprawdzone i ciągle rozwijane technologie zapewniajace duże możliwości oraz niezawodne działanie.
· Nowe Standardy · Nowoczesna i Czytelna Budowa · Efektowne Elementy WWW ·

Najnowszy HTML 5

· Zgodność z Wytycznymi W3C

Wszystkie tworzone przeze mnie strony internetowe www są zgodne z wytycznymi konsorcjum W3C, które wyznacza standardy dokumentów WWW. Używam najnowszej odmiany języka HTML czyli HTML5

Technologia CSS 3

· Nowoczesna i Czytelna Budowa

Dzięki szerokiemu wykorzystaniu technologii styli CSS tworzone dokumenty HTML mają nowoczesną i czytelną budowę pozwalają szybko i wygodnie opracowywać oraz zmieniać formę prezentacji danych.

Javascript - JQuery

· Efektowne Elementy WWW

Pozwalają tworzyć efektowne elementy WWW oraz wykonywać akcje po stronie przeglądarki WWW. Korzystam z popularnych bibliotek i frameworków takich jak: Jquery, Angular, Jquery UI, Bootstrap i tym podobne.

Profesjonalna Strona WWW

Strona internetowa odpowiada zarówno za pierwsze wrażenie, jak i dalsze kształtowanie profesjonalnego wizerunku Twojej firmy. Przejrzysty układ, dobrze zaprezentowana oferta, intuicyjna nawigacja i niezawodny kod to dopiero połowa sukcesu. Aby Twoja strona internetowa www odniosła sukces kluczowe jest zastosowanie wszelkich aktualnych oraz najnowszych standardów w dziedzinie projektowania. Wykorzystaj możliwości oraz rozwój internetu i zaprezentuj się ze swojej najlepszej strony.
· Funkcjonalość · Estetyka · Nowe Standardy ·

Efektowny Wygląd

· Indywidualny Projekt Graficzny

Unikalna i ciewa oprawa graficzna strony www podkreśli charakter Twojej marki, przyciągnie uwagę i zmotywuje odbiorców do wykonania pożądanej akcji.

Najnowsze Technologie

· Innowacyjne Rozwiązania

Wykorzystanie najnowszych technologii, odpowiednio dobranych do realizacji - podniesie Twój prestiż w oczach potencjalnych klientów.

Responsive Web Design

· Responsywność – RWD

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody RWD, Twoja strona elastycznie dopasuje wygląd i funkcje do ekranu urządzenia, na którym aktualnie jest wyświetlana.

Oprogramowanie i Systemy CMS

Projektuje strony internetowe oparte o najpopularniejsze i sprawdzone open source’owe systemy CMS.
· Prosta Obsługa · Łatwa Rozbudowa · Sprawdzony System ·

WP · Joomla · Drupal

Moje strony www oparte są o najpopularniejsze i sprawdzone open source'owe systemy CMS na świecie – takie jak: WordPress, Joomla, Drupal.

Dzięki bardzo prostym rozwiązaniom zastosowanym, edycja zamieszczonych treści na stworzonej przeze mnie stronie www jest bardzo łatwa i prosta, nie wymaga specjalistycznej wiedzy. System Cms to także możliwość nieograniczonej rozbudowy strony w późniejszym czasie.

Atutem systemów CMS open source jest elastyczna struktura. Możliwość integracji róznego rodzaju modułów, komponentów, dodatków itp. Mamy możliwość dodawania nowych funkcjonalności, katalog produktów itp.

Jeżeli nie masz czasu samodzielnie administrować swojej strony internetowej www, mogę zająć się wszelkiego rodzaju zmianami na stronie internetowej i wykonywać je za Ciebie.

Profesjonalny System CMS Dla Strony

System CMS przydatny będzie każdej firmie, która chce połączyć budowę strony internetowej z możliwością wprowadzania szybkich zmian i aktualizacji.
· Szybka Aktualizacja · Prosta Obsługa · Łatwa Rozbudowa · Wygoda Zarządzania ·

Regularne Aktualizacje

· Bezpieczeństwo Oprogramowania

Otwarte systemy CMS są na bieżąco aktualizowane i usprawniane przez tysiące programistów na całym świecie. Pełen dostęp do kodu umożlwia nieustanne udoskonalanie systemu, dzięki czemu korzystanie z oprogramowania jest bezpieczne.

Pełna Elastyczność

· Duża Funkcjonalność

Atutem systemów CMS Open Source jest elastyczna struktura. Możliwość integracji róznego rodzaju modułów, komponentów, dodatków itp. Mamy możliwość dodawania nowych podstron, funkcjonalności, katalogów produktów itp.

Czytelność i Przejrzystość

· Wygodny Interfejs

Panel administracyjny w systemach CMS jest jasny i daje pełne możliwości edycji strony. Posiada czytelny i przejrzysty dla użytkownika interfejs. Obsułga systemu nie stanowi rzadnego problemu dla przeciętnego użytkownia i nie wymaga wsparcia programisty.

Wykorzystaj Możliwości i Rozwój Internetu

· Pozycjonowanie - SEO - Optymalizacja · UX - User Experience · Responsywność - RWD ·

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2020.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2020.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.