• Tworzenie Stron WWW

    2010-2020 · STRONIT · TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH · NOWOCZESNE STRONY WWW · OPROGRAMOWANIE I SYSTEMY CMS ·

Moja Oferta

· Profesjonalna Obsługa · Kreatywne Podejście · Niebanalne Projekty ·

TWORZENIE STRON WWW

Podążając za ogólnoświatowymi trendami, projektuje unikalne strony internetowe z ciekawą i barwną grafiką, zaliczające się do najbardziej kreatywnych w Internecie.

CMS DLA STRONY WWW

Projektuje strony internetowe oparte o najpopularniejsze i sprawdzone open source’owe systemy CMS, takie jak: WordPress, Joomla, Drupal.

POZYCJONOWANIE SEO

Oferuję skuteczną optymalizacje SEO pod kątem wyszykiwarki Google, mającą na celu usprawnienie działania witryny internetowej, jak i pozycjonowanie strony.

Stronit

Tworzenie Strony WWW i Kodowanie HTML CSS JS

Tworzenie strony www ma kluczowe znaczenie dla użytkownika. Konieczne jest więc upewnienie się, że strona www będzie atrakcyjna dla odwiedzających.

Kodowania jest punktem, w którym tworzona jest rzeczywista strona, a elementy graficzne używa się do stworzenia funkcjonalnej strony www.

Przy pisaniu kodu strony internetowej wykorzystuje się technologie takie jak HTML, CSS i JS. Proces ten dzieli się na dwie części: frontend i backend.

Frontend, jak sama nazwa wskazuje, to rozwój strony internetowej, którą widzą użytkownicy w wyszukiwarce, a backend z kolei odnosi się do rozwoju strony www związanej z zapytaniami do bazy danych i serwera.

Szukasz prostego i szybkiego narzędzia do zarządzania stroną WWW?

Wybierz oprogramowanie CMS, które będzie najlepiej odpowiadało Twoim potrzebom.
· Porównanie Open-Source'owych Systemów CMS ·

System CMS Wordpress

Wordpress - otwarty system CMS, napisany w języku PHP i obsługujący bazę MySQL. W tym systemie tworzone są głównie blogi, na przykład ebayinkblog.com czy newsroom.mtv.com

CMS WordPress, najpopularniejszy open-source'owy CMS - ponad 60% stron WWW z wbudowanym open source'owym CMS'em na świecie bazuje na WordPressie! Jest to niewątpliwie rozwiązanie najłatwiejsze do zarządzania, oferuje niezliczoną liczbę wtyczek.

WordPress jest idealnym narzędziem dla użytkowników nieposiadających zaawansowanych umiejętności technicznych, którzy potrzebują prostego, szybkiego i łatwego w użyciu rozwiązania. Warto podkreślić również to, że WordPress umożliwia osiąganie dobrych wyników w pozycjonowaniu SEO.

Stronit
Stronit

Oprogramowanie System CMS Joomla

Joomla! - system CMS z otwartym kodem źródłowym, napisanym w językach PHP i JavaScript i udostępniający bazę MySQL. Używana jest do tworzenia stron różnego typu (korporacyjnych, interaktywnych, gazet, prywatnych stron itd.) o zróżnicowanym stopniu trudności. Przykładami stron stworzonych przy pomocy Joomla! są: www.linux.com i www.itwire.com

CMS Joomla, przez długi czas zajmowała pierwsze miejsce wśród opensource'owych systemów zarządzania treścią... do momentu pojawienia się WordPressa. Jest łatwa w zarządzaniu i skonfigurowaniu, pozwala na szybką i sprawną edycję strony WWW i nie wymaga wysokich kompetencji technicznych.

Joomla oferuje również interesujące rozwiązania dotyczące personalizacji uprawnień oraz profili, jak również zarządzania Multisite umożliwiającego obsługę bardziej rozbudowanych platform.

System CMS Drupal

Drupal - otwarty system zarządzania treścią, napisany w języku PHP i obsługujący bazy MySQL i PostgreSQL. Jest to CMS, przy pomocy którego można wygodnie tworzyć duże portale internetowe. W tym systemie zostały stworzone takie strony jak www.mtv.co.uk www.whitehouse.gov www.ubuntu.com

CMS Drupal, pozostający wcześniej w cieniu WordPressa i Joomla!, stał się niespodziewanie popularny. Pierwotnie zaprojektowany jako platforma do tworzenia sieci społecznościowych, szybko zyskał uznanie jako solidne rozwiązanie z dużymi możliwościami personalizacji.

Ze względu na jego elastyczność jest chętnie wykorzystywany przez agencje interaktywne do realizacji ambitnych projektów budowy stron WWW na miarę. W Drupalu spopularyzowany został koncept systemu zarządzania treścią oddzielającego tekst od warstwy graficznej strony. Należy jednak pamiętać, że do posługiwania się Drupalem konieczne jest zdobycie chociaż minimum wiedzy technicznej, która pozwoli wykorzystać jego możliwości.

Ile Trwa Tworzenie Strony Internetowej?

To ile trwa tworzenie strony internetowej w dużej mierze zależy od specyfikacji projektu oraz terminu dostarczenia treści przez Klienta. Jeśli wszystkie niezbędne do budowy strony www materiały takie jak teksty i zdjęcia są skompletowane to proces tworzenia strony internetowej powinien zakończyć się w wyznaczonym czasie.
Dokładne określenie czasu potrzebnego na wykonanie strony internetowej zależy od poziomu skomplikowania, projektu graficznego i funkcjonalności - dla przykładu:

Strona Firmowa

Czas Tworzenia 14 dni

Spersonalizowana strona internetowa do 5 podstron z indywidualnym projektem graficznym wraz z SEO i RWD. Zawierająca stronę główną, szerszą ofertę oraz kontakt.

Strona Internetowa z CMS

Czas Tworzenia 21 dni

Profesjonalna strona www do 5 podstron z projektem graficznym oraz panelem zarządzania treścią CMS. Zawierająca stronę główną, szerszą ofertę i kontakt.

Mocna Strona WWW

Czas Tworzenia 30 dni

Rozbudowana strona do 10 podstron z efektownym projektem graficznym oraz CMS'em. Zawierająca opisy, prezentacje firmy, rozszerzoną ofertę, kontakt.

Wykorzystaj Możliwości i Rozwój Internetu

· Pozycjonowanie - SEO - Optymalizacja · UX - User Experience · Responsywność - RWD ·

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2020.

Zamów Projekt Strony WWW Już Dziś!

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.