Stronit
0
loading...
Baza Wiedzy - Aktualizacja Stron Internetowych

Na moim blogu poruszam tematy związane tworzeniem i z projektowaniem stron www. Opisuje sprawy techniczne nad stronami internetowymi – administracją i bieżącą pomocą w obsłudze i prowadzeniu sklepów internetowych.

Jak Często Aktualizować?

Niezależnie od tego, czy masz bloga, firmową stronę internetową czy sklep e-commerce, regularne aktualizowanie strony www ma wiele zalet. Częstotliwość aktualizacji zależy od kilku czynników i o tym dowiesz się w tym artykule. Posiadanie regularnie aktualizowanej strony internetowej zapewni również paliwo do promocji w mediach społecznościowych m.in. Facebook.

Prowadzenie I Zarządzanie
Administracja Stron WWW
01

Aktualizacja i Obsługa
Strony Internetowej

02 - Zarządanie i Obsługa Strony WWW

Webmasterzy, profesjonaliści zajmujący się zarządzaniem witryną i administracją, mają bardzo specyficzny zestaw umiejętności. Poza zmianą tekstu na stronie webmasterzy wiedzą, jak zmieniać układ strony, dodawać, zmieniać rozmiar i optymalizować obrazy, przenosić treść i nadać jej niesamowity wygląd.

Administrowanie stronami internetowymi wymaga również znajomości oprogramowania serwera WWW, systemów zarządzania treścią (CMS) konfigurowania serwerów WWW, aktualizowania oprogramowania, sposobu działania domen i DNS oraz utrzymywania płynnego działania całego systemu strony.

Blog - Baza Widzy

Najnowsze Wpisy na Blogu

Strona one page , Wizytówka strony

Termin „strona internetowa one page” jest dokładnie tym, na co wygląda — chociaż aby ją prawidłowo opracować i wdrożyć, musisz poświęcić sporo uwagi temu, co robisz i jak zamierzasz to osiągnąć.

Strona www dla firmy , Firmowa strona

W dzisiejszych czasach ludzie korzystają z Internetu, aby robić interesy, robić zakupy, planować zakupy i nie tylko. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem firmy, potrzebujesz dobrej strony internetowej www.

Koszt strony www , Ile kosztuje strona

Dużo osób, szukając specjalistów od tworzenia stron internetowych, wpisuje w wyszukiwarkę takie hasła jak np. „tania strona internetowa”, „strony internetowe tanio” czy „strona www niska cena”.

Sklepy internetowe , E-sklep

Pytanie, którą platformę sklepu eCommerce wybrać, jest bardzo popularne wśród firm internetowych. Jest wiele rozwiązań do wyboru i wiele aspektów, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji.

Sklep Online , Jaki sklep internetowy wybrać?

Wiele firm zastanawia się, co tak naprawdę odróżnia sklepy hurtowe i detaliczne od siebie, dlatego poświęciłem cały artykuł, aby omówić zalety i wady każdego ze sklepów.

Płatności online , E-commerce

Aby prowadzić w pełni funkcjonalny sklep internetowy e-commerce, musisz mieć możliwość przyjmowania płatności od swoich klientów. Cała Twoja firma przecież kręci się wokół sprzedaży i zarabiania pieniędzy.

Projektowanie graficzne , Grafika reklamowa

Projektowanie graficzne jest dziedziną sztuki wymagającą ogromnej wiedzy i doświadczenia. Wielokrotnie wymaga ono dużego wysiłku intelektualnego, jak i kreatywności. Co wyróżnia dobry projekt?

Identyfikacja Wizualna , Grafika dla firmy

Identyfikacja wizualna służy głównie kreowaniu wizerunku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji wizualnej i wyróżnienia jej marki.

Logo firmowe , Logotyp dla firmy

Logo firmowe ma realizować kilka ważnych celów. Przede wszystkim ma uczestniczyć w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki. Logo powinno zawsze wyglądać dobrze i tak też świadczyć o Twojej marce.

Seo strony internetowej , Pozycjonownie SEO

Struktura Twojej witryny pokazuje Google, które strony Twojej witryny są najważniejsze. Oznacza to, że możesz wpływać na strukturę twojej strony internetowej, która treść będzie miała najwyższą pozycję.

Słowa kluczowe , Pozycjonowanie strony

Wyszukiwane hasła to Twoje słowa kluczowe. Na podstawie tych słów kluczowych możesz zacząć pisać przydatne i wysokiej jakości treści. Tutaj przeprowadzę Cię przez wiele kroków związanych z badaniem słów i haseł.

SEO strony www , Pozycja strony w Google

Pandemia sprawiła, że ​​wiele firm musiało skoncentrować się na swojej obecności w Internecie. Być może więc chcesz wejść na pokład i zdecydowałeś się szybko założyć stronę internetową.

Potrzebujesz Strony?

Napisz lub Zadzwoń i Zagadaj

Daję Ci niepowtarzalną szansę, by Twoja firma w Internecie zaczęła się wyróżniać, by Twoja strona internetowa nie była kolejnym koturnowo-sztampowym bublem stworzonym przez osoby niedoświadczone lub zatracone w rutynie.

Formularz Kontaktowy

Zobacz
Zamknij