Stronit
0
loading...
Baza Wiedzy - Projektowanie Graficzne

Witam wszystkich na blogu o web designie, grafice komputerowej, projektowaniu i reklamie. Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących projektowania graficznego. Jako web developer i grafik w jednej osobie, dzielę się na blogu swoimi spostrzeżeniami.

Grafika Reklamowa

Projektowanie graficzne jest dziedziną sztuki wymagającą wiedzy i doświadczenia. Wielokrotnie wymaga ono dużego wysiłku intelektualnego, jak i kreatywności. Co wyróżnia dobry projekt graficzny? Każdego dnia spotykamy wiele różnych form projektów graficznych. Ulotki, plakaty, szyldy sklepów, bannery, reklamy w telewizji czy też projekty stron www. Dlaczego jedne projekty nam się podobają, a inne nie?

Dobra Grafika Reklamowa
Projekty Graficzne Które Pokochasz
01

Projektowanie i
Grafika Komputerowa

02 - Identyfikacja Wizualna Dla Firm

Identyfikacja wizualna służy głównie kreowaniu wizerunku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji wizualnej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek.

Przy tworzeniu identyfikacji wizualnej dla firmy nie ma miejsca na personalne preferencje, dlatego decyzje projektowe muszą zawsze z czegoś wynikać. Zdecydowanie tym czymś jest podłoże strategiczne marki lub biznesu.

Blog - Baza Widzy

Najnowsze Wpisy na Blogu

Strona one page , Wizytówka strony

Termin „strona internetowa one page” jest dokładnie tym, na co wygląda — chociaż aby ją prawidłowo opracować i wdrożyć, musisz poświęcić sporo uwagi temu, co robisz i jak zamierzasz to osiągnąć.

Strona www dla firmy , Firmowa strona

W dzisiejszych czasach ludzie korzystają z Internetu, aby robić interesy, robić zakupy, planować zakupy i nie tylko. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem firmy, potrzebujesz dobrej strony internetowej www.

Koszt strony www , Ile kosztuje strona

Dużo osób, szukając specjalistów od tworzenia stron internetowych, wpisuje w wyszukiwarkę takie hasła jak np. „tania strona internetowa”, „strony internetowe tanio” czy „strona www niska cena”.

Sklepy internetowe , E-sklep

Pytanie, którą platformę sklepu eCommerce wybrać, jest bardzo popularne wśród firm internetowych. Jest wiele rozwiązań do wyboru i wiele aspektów, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji.

Sklep Online , Jaki sklep internetowy wybrać?

Wiele firm zastanawia się, co tak naprawdę odróżnia sklepy hurtowe i detaliczne od siebie, dlatego poświęciłem cały artykuł, aby omówić zalety i wady każdego ze sklepów.

Płatności online , E-commerce

Aby prowadzić w pełni funkcjonalny sklep internetowy e-commerce, musisz mieć możliwość przyjmowania płatności od swoich klientów. Cała Twoja firma przecież kręci się wokół sprzedaży i zarabiania pieniędzy.

Seo strony internetowej , Pozycjonownie SEO

Struktura Twojej witryny pokazuje Google, które strony Twojej witryny są najważniejsze. Oznacza to, że możesz wpływać na strukturę twojej strony internetowej, która treść będzie miała najwyższą pozycję.

Słowa kluczowe , Pozycjonowanie strony

Wyszukiwane hasła to Twoje słowa kluczowe. Na podstawie tych słów kluczowych możesz zacząć pisać przydatne i wysokiej jakości treści. Tutaj przeprowadzę Cię przez wiele kroków związanych z badaniem słów i haseł.

SEO strony www , Pozycja strony w Google

Pandemia sprawiła, że ​​wiele firm musiało skoncentrować się na swojej obecności w Internecie. Być może więc chcesz wejść na pokład i zdecydowałeś się szybko założyć stronę internetową.

Aktualizacja strony www , Administracja

Niezależnie od tego, czy masz bloga, firmową stronę internetową czy sklep e-commerce, regularne aktualizowanie strony www ma wiele zalet. Przeczytaj o dobrych praktykach dotyczących częstotliwości aktualizacji strony.

Administracja stron , Obsługa strony www

Administracja stronami internetowymi wymaga również znajomości systemów zarządzania treścią (CMS), aktualizowania oprogramowania, sposobu działania domen oraz utrzymywania płynnego działania strony.

Rebranding , Redesign strony www

Zarówno rebranding jak i redesign są kluczowe dla sukcesu Twojej firmy. Czy Twoja firma potrzebuje redesignu strony internetowej, rebrandingu, czy obu, omówie, czym właściwie są redesigny stron www.

Potrzebujesz Strony?

Napisz lub Zadzwoń i Zagadaj

Daję Ci niepowtarzalną szansę, by Twoja firma w Internecie zaczęła się wyróżniać, by Twoja strona internetowa nie była kolejnym koturnowo-sztampowym bublem stworzonym przez osoby niedoświadczone lub zatracone w rutynie.

Formularz Kontaktowy

Zobacz
Zamknij