Stronit
0
loading...
Baza Wiedzy - Sklepy Internetowe E-Commerce

Witam wszystkich na blogu poświęconym tworzeniu i projektowaniu sklepów internetowych. Na tym blogu dzielę się spostrzeżeniami, dzięki którym Twój sklep internetowy przebije się spośród konkurencyjnych firm! Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących zakładania sklepów internetowych e-commerce.

SAAS Czy Open Source

Pytanie, którą platformę sklepu eCommerce wybrać, jest bardzo popularne wśród firm internetowych. Jest wiele rozwiązań do wyboru i wiele aspektów, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji budowy sklepu. Funkcjonalność, bezpieczeństwo, koszt. Wiedza, który rodzaj platformy lepiej odpowiada Twoim potrzebom biznesowym – open-source lub SaaS – wyeliminuje wiele niepewności i znacznie ułatwi wybór.

Jakie Oprogramowanie Wybrać?
Sklepy Internetowe E-Commerce
01

Sklep Internetowy Online
Oprogramowanie E-Commerce

02 - Własne Produkty czy z Hurtowni?

Wiele firm zastanawia się, co tak naprawdę odróżnia firmy hurtowe i detaliczne od siebie, dlatego poświęciłem cały rozdział w tym artykule, aby szczegółowo omówić zalety i wady każdego modelu biznesowego.

Zasadniczo istnieją dwa główne sposoby sprzedaży produktu – jako hurtownik lub jako sprzedawca detaliczny. Każdy ma swoje zalety i potencjalne pułapki. Wybierając najbardziej odpowiednią drogę na rynku, należy zastanowić się, który model najlepiej Ci pasuje.

Blog - Baza Widzy

Najnowsze Wpisy na Blogu

Strona one page , Wizytówka strony

Termin „strona internetowa one page” jest dokładnie tym, na co wygląda — chociaż aby ją prawidłowo opracować i wdrożyć, musisz poświęcić sporo uwagi temu, co robisz i jak zamierzasz to osiągnąć.

Strona www dla firmy , Firmowa strona

W dzisiejszych czasach ludzie korzystają z Internetu, aby robić interesy, robić zakupy, planować zakupy i nie tylko. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem firmy, potrzebujesz dobrej strony internetowej www.

Koszt strony www , Ile kosztuje strona

Dużo osób, szukając specjalistów od tworzenia stron internetowych, wpisuje w wyszukiwarkę takie hasła jak np. „tania strona internetowa”, „strony internetowe tanio” czy „strona www niska cena”.

Projektowanie graficzne , Grafika reklamowa

Projektowanie graficzne jest dziedziną sztuki wymagającą ogromnej wiedzy i doświadczenia. Wielokrotnie wymaga ono dużego wysiłku intelektualnego, jak i kreatywności. Co wyróżnia dobry projekt?

Identyfikacja Wizualna , Grafika dla firmy

Identyfikacja wizualna służy głównie kreowaniu wizerunku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji wizualnej i wyróżnienia jej marki.

Logo firmowe , Logotyp dla firmy

Logo firmowe ma realizować kilka ważnych celów. Przede wszystkim ma uczestniczyć w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki. Logo powinno zawsze wyglądać dobrze i tak też świadczyć o Twojej marce.

Seo strony internetowej , Pozycjonownie SEO

Struktura Twojej witryny pokazuje Google, które strony Twojej witryny są najważniejsze. Oznacza to, że możesz wpływać na strukturę twojej strony internetowej, która treść będzie miała najwyższą pozycję.

Słowa kluczowe , Pozycjonowanie strony

Wyszukiwane hasła to Twoje słowa kluczowe. Na podstawie tych słów kluczowych możesz zacząć pisać przydatne i wysokiej jakości treści. Tutaj przeprowadzę Cię przez wiele kroków związanych z badaniem słów i haseł.

SEO strony www , Pozycja strony w Google

Pandemia sprawiła, że ​​wiele firm musiało skoncentrować się na swojej obecności w Internecie. Być może więc chcesz wejść na pokład i zdecydowałeś się szybko założyć stronę internetową.

Aktualizacja strony www , Administracja

Niezależnie od tego, czy masz bloga, firmową stronę internetową czy sklep e-commerce, regularne aktualizowanie strony www ma wiele zalet. Przeczytaj o dobrych praktykach dotyczących częstotliwości aktualizacji strony.

Administracja stron , Obsługa strony www

Administracja stronami internetowymi wymaga również znajomości systemów zarządzania treścią (CMS), aktualizowania oprogramowania, sposobu działania domen oraz utrzymywania płynnego działania strony.

Rebranding , Redesign strony www

Zarówno rebranding jak i redesign są kluczowe dla sukcesu Twojej firmy. Czy Twoja firma potrzebuje redesignu strony internetowej, rebrandingu, czy obu, omówie, czym właściwie są redesigny stron www.

Potrzebujesz Strony?

Napisz lub Zadzwoń i Zagadaj

Daję Ci niepowtarzalną szansę, by Twoja firma w Internecie zaczęła się wyróżniać, by Twoja strona internetowa nie była kolejnym koturnowo-sztampowym bublem stworzonym przez osoby niedoświadczone lub zatracone w rutynie.

Formularz Kontaktowy

Zobacz
Zamknij