• Web Development

  2010-2024 · STRONIT · WEB DESIGNER · WEB DEVELOPER · SPECJALISTA SEO · WEBMASTER

O Mnie

Nazywam się Dariusz "Daron" Śliwiński i jestem web developerem z głową pełną pomysłów. Tworzeniem stron internetowych zajmuję się od ponad 12 lat.

Łącząc twórcze pomysły ze zmysłem artystycznym, projektuje funkcjonalne, wpadające w oko i zapadające w pamieci witryny zaliczające się do najciekawszych w internecie.

Wyznając filozofię kaizen – cały czas dokładam wszelkich starań, aby udoskonalać swój warsztat i poszerzać swoje możliwości. Każdy projekt, to swoista lekcja i doświadczenie, które wykorzystuję w przyszłości.

Z miła chęcią stworzę coś wyjątkowego dla Twojej firmy.

Jeśli Szukasz Zawodowego Twórcy
Stron WWW – Dobrze Trafiłeś!

STRONIT.PL to marka, którą stworzyłem aby oferować kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie Tworzenia Stron WWW.
· Tworzenie Stron Internetowych · Nowoczesne Strony WWW · Sklepy Internetowe ·

WWW.STRONIT.PL

Po wielu latach pracy nad własną marką i z wieloma klientami z całego świata znam doskonale granice ekonomicznej racjonalności projektu.

Wiem jak znaleźć złoty środek między rozsądnym budżetem, a odpowiednim poziomem graficznym. Wiem, że klient ma swoje założenia budżetowe.

Gdy nie spóźniam projektów, oczekuję tego samego w kwestii płatności od moich klientów. Nie toleruję psucia rynku, stron internetowych za 300 PLN i zdobycia rynku poprzez zaproponowanie cen niższych od kosztów wytworzenia.

Praca twórcza ma to do siebie, że czasem musi potrwać. Ważne, aby obie strony umowy wiedziały jak długo.

Pamiętaj, żę mój zawód to nie tylko pasja, ale również mój zarobek.

Projektuje

Projektowaniem stron internetowych zajmuję się od 2010 roku. Przez te lata nie tylko świat poszedł do przodu, ale i technologie związane z web designem. Siłą rzeczy muszę być zawsze na bieżąco z nowymi trendami. Posiadana wiedza, zdobyte doświadczenie oraz kreatywne podejście do zadań, pozwalają mi tworzyć indywidualne, spersonalizowane projekty dostosowane do Klienta, jego potrzeb i profilu działalności.

Web Designer

Jako web designer i grafik w jednej osobie, tworzę strony od samych fundamentów, czyli rozplanowania i wstępnego projektu, który, następnie, po dopracowaniu, jest realizowany. Można powiedzieć, że jestem jednocześnie architektem i wykonawcą. Dbam o to, aby grafika, treść i kolorystyka współgrały z sobą, a nie się kłóciły, aby witryna działała poprawnie, przyciągała uwagę i była intuicyjna i maksymalnie praktyczna.

Web Developer

Głównym zadaniem web developera, jest odpowiedni dobór języka, jakim witryna ma być napisana. Czy to ma być HTML, HTML5, JavaScript, CSS, czy miks wszystkich wymienionych, to decyzja szefa budowy. Web developer, to właśnie ktoś taki – szef budowy, ale bez kasku, za to z głową pełną pomysłów. Dobór odpowiednich narzędzi jest dla mnie bardzo ważny. Za każdym razem jest to decyzja indywidualna, podyktowana wieloma czynnikami, w tym oczekiwaniami Klienta.

Koduje

Współczesne portale, nie ważne czy to będzie klasyczna firmowa wizytówka internetowa czy e-sklep, powinny być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również w pełni funkcjonalne. Co to oznacza? Między innymi przystosowanie stron do, wszechobecnych w naszym życiu, urządzeń mobilnych (tablety, smartfony). Od lat już tworzę innowacyjne, responsywne realizacje, które automatycznie przeskalowują się, dopasowując do ekranu sprzętu, na którym są wyświetlane.

Pozycjonuje

Już na etapie projektowania stron, pracuję nad jej pozycjonowaniem. To bardzo ważne, ponieważ de facto od tego zależy, czy Państwa witryna będzie miała odbiorców czy też nie. Wbrew pozorom pozycjonowanie, wymaga sporo umiejętności, a na pozycję Państwa strony w wyszukiwarce Google wpływa ponad 100 czynników. Ich analizą zajmuję się od samego początku tworzenia strony, dopasowując konkretne rozwiązania oraz treści do algorytmów, które mają ogromny wpływ na wyszukiwarki.

Specjalista Seo

To czy Państwa strona stanie się popularna, czy też nie, w dużej mierze zależy od odpowiedniej optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Jako specjalista SEO wdrażam szereg mechanizmów, które sprawiają, że witryna zajmie wysoką pozycję w Google. Link Building, czyli stworzenie siatki połączeń z Państwa stroną, lokalny marketing w oparciu o Google Maps, kampanie AdWords i z wykorzystaniem mediów społecznościowych, czy odpowiednio skonstruowana treść strony, to tylko część zadań, które wykonuję jako ekspert od SEO.

Webmaster

Jako niezależny freelancer specjalizujący się w solowych występach, wykonuję pracę, do której agencje interaktywne angażują cały zespół. Ilość jednak nie zawsze przekłada się na jakość. Moje doświadczenie, umiejętności, kreatywność i zaangażowanie pozwalają mi tworzyć wyjątkowe realizacje, które zyskały akceptację Klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych. Moje projekty były wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych konkursach, a zaprezentowane na niniejszej stronie portfolio może tylko poświadczyć, że w projektowaniu, kodowaniu i tworzeniu grafik mogę się mierzyć z najlepszymi.

Aktualizuje

Od lat zajmuję się również administrowaniem stron zarówno tych stworzonych przeze mnie, jak i tych zrealizowanych rękami innych webmasterów. Mojej opieki najczęściej wymagają większe portale i sklepy internetowe. Zajmuję się m.in. aktualizacją wtyczek, motywów i treści, wdrażaniem i aktualizacją zabezpieczeń, sporządzaniem kopii zapasowej, zarządzaniem bazą danych, usuwaniem usterek i optymalizacją SEO. Jako administrator, jestem cały czas do dyspozycji Klienta i dbam o to, aby jego strona funkcjonowała jak najsprawniej.

My Skills - Profesja

Swoją pracę traktuję jako dziedzinę sztuki, do której trzeba mieć odpowiednie zdolności i predyspozycje.

Kładę duży nacisk na innowacyjne rozwiązania, gdyż uważam, że strona www powinna przyciągać swoim wyglądem klientów, a nie ich odstraszać.

Niestety, wciąż jest zbyt mało interesujących i ciekawie wykonanych stron internetowych.

Swoją pracą dążę do tego, aby to zmienić.

HTML5/CSS

90%

PHOTOSHOP

90%

CMS SOLUTION

75%

JSCRIPT/JQUERY

85%

ECOMMERCE

70%
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Nagrody i Wyróżnienia

Za moim profesjonalizmem przemawiają liczne nagrody nadane przez międzynarodowe prestiżowe portale internetowe,
specjalizujące się w promowaniu najlepszych stron WWW. Zostałem wyróżniony między innymi przez:

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2024.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Blog Strony WWW - Baza Wiedzy

Witam wszystkich na blogu poświęconym tworzeniu stron internetowych. Jako web designer, grafik i webdeveloper w jednej osobie, dzielę się spostrzeżeniami, dzięki którym Twoja strona internetowa przebije się spośród konkurencyjnych firm! Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących tworzenia stron internetowych.
· Tworzenie i Projektowanie Stron WWW · Strony Internetowe· Projekty Graficzne ·

DOBRA FIRMOWA STRONA INTERNETOWA

W dzisiejszych czasach ludzie korzystają z Internetu, aby robić interesy, robić zakupy, planować zakupy i nie tylko. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem firmy, potrzebujesz dobrej strony www.

Czytaj Dalej

Dobra strona internetowa to klucz do Twojego sukcesu. Strona, która nie sprawia, że ​​odwiedzający uciekają z krzykiem. Ale jakie są cechy udanej strony internetowej? W tym poście dowiesz się, czego potrzebuje Twoja strona internetowa.

Czytaj Dalej

E-SKLEP SAAS CZY OPEN SOURCE

Pytanie, którą platformę sklepu internetowego eCommerce wybrać, jest bardzo popularne wśród firm internetowych. Jest wiele rozwiązań do wyboru i wiele aspektów, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji utworzenia sklepu.

Czytaj Dalej

Elastyczność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, koszt – lista jest długa. Wiedza, który rodzaj platformy lepiej odpowiada Twoim potrzebom biznesowym – open-source lub SaaS (Software as a Service) – wyeliminuje wiele niepewności i znacznie ułatwi wybór.

Czytaj Dalej

CO TO JEST SEO STRONY WWW?

Pandemia sprawiła, że ​​wiele firm musiało skoncentrować się na swojej obecności w Internecie. Ale nawet wcześniej każdy widział stały wzrost wszystkiego, co porusza się w Internecie. Być może więc chcesz wejść na pokład i zdecydowałeś się szybko założyć stronę internetową.

Czytaj Dalej

Świetnie! Co teraz? Jednym ze sposobów na pozyskanie (i zatrzymanie) ludzi na swojej stronie internetowej jest pozycjonowanie SEO. Są szanse, że już gdzieś zetknąłeś się z tym terminem. Ale co to właściwie oznacza? W tym poście wyjaśniam, czym jest właściwie pozycjonowanie SEO i jak zacząć!

Czytaj Dalej

Faq - Pytania - Strony Internetowe

W mailach, które dostaję, część pytań się powtarza, zazwyczaj dotyczą one procesu tworzenia stron internetowych, kosztów czy też czasu realizacji. Zadaniem poniższego faq jest oszczędność czasu zarówno Waszego, jak i mojego. Oczywiście, zawsze zachęcam do kontaktu, ale najpierw proponuję zapoznać się z poniższymi pytaniami i odpowiedziami.
· Projektowanie i Tworzenie Stron WWW · Strony Internetowe · Projekty Graficzne · CMS ·

1Ile kosztuje strona internetowa?

Każda strona internetowa jest unikalna, podobnie jak każdy klient. Dlatego cena za tworzenie strony może być zróżnicowana. Na przykład, średni koszt wykonania strony składającej się z do 5 podstron mieści się w przedziale od 1500 do 2000 PLN. Jednakże, im więcej funkcjonalności lub zaawansowanych elementów będzie wymagać Twój projekt, tym cena może być wyższa. Ostateczna cena jest zawsze kwestią indywidualnych ustaleń, które dopasowujemy do konkretnego projektu.

Rozumiejąc, że każdy projekt ma swoje własne potrzeby i cele, jestem gotów dostosować cenę do Twoich wymagań. Moim celem jest dostarczenie Ci stron internetowych, które spełniają Twoje oczekiwania i są dostosowane do Twojego budżetu.

Jako freelancer, jestem elastyczny i otwarty na negocjacje, aby zapewnić Ci rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom finansowym.

2Jakie korzyści są z budowy sklepu online?

1. Korzystanie z rozwiązania online jest znacznie bardziej ekonomiczne w porównaniu ze sklepem fizycznym. Oszczędzasz na kosztach wynajmu lokalu, utrzymania i innych wydatkach związanych z prowadzeniem fizycznego sklepu.

2. Posiadając stronę internetową, masz potencjał do dotarcia do znacznie większej liczby potencjalnych klientów niż w przypadku tradycyjnego sklepu stacjonarnego. Internet to ogromny rynek, który pozwala na docieranie do klientów z różnych miejsc i o różnych preferencjach.

3. Tworzenie witryny internetowej umożliwia także szeroki zakres opcji promowania Twojego biznesu w Internecie. Istnieje wiele przystępnych cenowo narzędzi do marketingu online, które pozwalają efektywnie docierać do Twojej docelowej grupy klientów.

4. Prowadzenie i zarządzanie zamówieniami na stronie internetowej jest znacznie prostsze niż w przypadku tradycyjnego sklepu. Automatyzacja procesów, systemy płatności online i narzędzia do śledzenia zamówień ułatwiają prowadzenie biznesu online.

5. Jednym z głównych atutów biznesu online jest brak konieczności inwestowania w inwentarz lub magazyn. Wiele modeli biznesowych opiera się na modelu dropshippingu, co oznacza, że możesz współpracować z dostawcami, którzy przechowują produkty i wysyłają je bezpośrednio do klientów, eliminując potrzebę własnego magazynu.

Jako freelancer, pomagam klientom w wykorzystywaniu tych korzyści biznesu online, projektując i rozwijając profesjonalne strony internetowe, które pomagają osiągnąć ich cele biznesowe.

3Co to jest grafika rastrowa?

Obrazy rastrowe, które są również znane jako bitmapy, składają się z pojedynczych pikseli koloru. Takie obrazy są często wykorzystywane na stronach internetowych lub w przypadku zdjęć. Jednak grafika rastrowa zawsze traci na jakości po przeskalowaniu i często wydaje się niewyraźna.

Grafika rastrowa opiera się na małych pikselach, które razem tworzą obraz. Gdy próbujemy zwiększyć rozmiar takiego obrazu, piksele stają się bardziej widoczne, co prowadzi do utraty jakości i wyraźności. To dlatego, w przypadku grafiki rastrowej, ważne jest, aby zachować odpowiednią rozdzielczość i unikać nadmiernego przeskalowywania, aby zachować jak najwyższą jakość obrazu.

Jako freelancer, dbam o odpowiedni wybór formatu grafiki w zależności od potrzeb projektu, i staram się wykorzystywać grafikę wektorową tam, gdzie to możliwe, aby uniknąć utraty jakości i zapewnić profesjonalny wygląd stron internetowych i projektów graficznych.

4Jak działa pozycjonowanie SEO?

Wyszukiwarki biorą pod uwagę trzy kluczowe czynniki, aby lepiej zrozumieć i ocenić strony internetowe w swoim indeksie: autorytet, trafność i możliwość indeksowania. Pomijając skomplikowane techniczne szczegóły, skoncentrujmy się na podstawach.

Autorytet stanowi miarę reputacji Twojej strony internetowej w oczach Google i innych wyszukiwarek. W naszym przykładzie z ciastem, autorytet można porównać do rozmiaru ciasta - im większy, tym lepszy. Wszyscy lubią duże ciasto, dlatego warto dążyć do zwiększenia autorytetu swojej strony.

Trafność pomaga Google zrozumieć, o czym dokładnie jest Twoja strona internetowa, co pozwala przyciągnąć odpowiednią grupę odbiorców. Innymi słowy, trafność oznacza, że 50% ciasta pochodzącego z wyników wyszukiwania musi być smaczne i pasować do oczekiwań odwiedzających. Nikt nie chce niesmacznego ciasta, dlatego warto skupić się na dostarczeniu treści, która jest atrakcyjna i wartościowa dla użytkowników.

Jako freelancer zajmujący się optymalizacją SEO, pomagam klientom zrozumieć i poprawić te kluczowe czynniki, aby zwiększyć widoczność ich stron internetowych w wynikach wyszukiwania. To z kolei pomaga przyciągnąć większą liczbę odwiedzających, co jest kluczowe dla sukcesu online.

5Ile kosztuje aktualizacja strony www?

Usługi związane z zarządzaniem stroną internetową lub prowadzeniem sklepu online różnią się pod względem kosztów, w zależności od rozmiaru, funkcji i poziomu wsparcia. Oferowane pakiety zazwyczaj kształtują się w zakresie od 200 PLN miesięcznie do 500 PLN miesięcznie. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej opieki nad swoją obecną stroną internetową lub sklepem online, jesteś we właściwym miejscu. Zachęcam do zapoznania się z cennikiem usług dedykowanych firmom i sklepom online. To doskonała opcja, jeśli kochasz swoją obecną witrynę, ale nie masz ochoty ani czasu na jej zarządzanie lub nie jesteś w pełni zadowolony z obecnej obsługi webmasterskiej.

Jeśli natomiast potrzebujesz zupełnie nowej strony internetowej lub sklepu online, kompleksowej usługi projektowania graficznego, hostingu i pełnego pakietu usług w jednym miejscu, również trafiłeś w odpowiednie miejsce. Oferuję kompleksowe wsparcie dla Twojego biznesu w przestrzeni internetowej, dostarczając wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć i kontynuować swój sukces.

Jeśli preferujesz opłaty godzinowe, to jestem dostępny za stawkę 50 PLN za godzinę. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wyceny usług utrzymania niestandardowej strony internetowej, zachęcam do kontaktu. Chętnie wysłucham Twoich unikalnych pomysłów i potrzeb, i wspólnie omówimy najlepsze rozwiązania.

6Czy będę mógł sam edytować stronę www?

Tak, oczywiście, jeśli taka funkcjonalność jest uwzględniona w specyfikacji projektu. W większości moich projektów wykorzystuję systemy zarządzania treścią, takie jak Wordpress, Joomla lub Drupal.

Jeśli istnieje konkretna funkcjonalność, którą chciałbyś uwzględnić w projekcie, ważne jest, aby to jasno uwzględnić w specyfikacji projektu. Dzięki temu mogę dostosować technologię i narzędzia, aby spełnić Twoje konkretne wymagania.

Jako freelancer, moim celem jest tworzenie stron internetowych, które są dokładnie dostosowane do potrzeb klienta, a wybór odpowiedniego systemu zarządzania treścią stanowi często kluczowy element tego procesu. Chcę, aby projekt był efektywny, funkcjonalny i spełniał Twoje oczekiwania.

7Ile kosztuje budowa sklepu internetowego?

Rzeczywiście, nie ma jednej standardowej ceny za stworzenie sklepu internetowego e-commerce, ponieważ koszt projektu może znacznie się różnić. Niektórzy twórcy stron internetowych mogą wycenić sklep internetowy na poziomie od 2000 do 3000 PLN, podczas gdy inni mogą oferować usługi w kilku tysiącach. Ostateczny koszt zależy od wielu czynników, takich jak:

1. Wybór platformy e-commerce do budowy sklepu. Wybór odpowiedniej platformy, takiej jak WooCommerce, może znacząco wpłynąć na koszty projektu.

2. Zakres i rodzaj produktów, które zamierzasz sprzedawać, mają duże znaczenie. Produkty z wieloma wariantami, takimi jak rozmiar, kolor, itp., mogą wpłynąć na koszty.

3. Potrzeba specjalnych funkcji, takich jak integracja z systemem POS, może wpłynąć na złożoność projektu i koszty.

4. Integracja z bramkami płatności, takimi jak PayPal lub inne, może również wpłynąć na cenę projektu. Korzystanie z gotowych rozwiązań może być tańsze, ale niestandardowe rozwiązania mogą wymagać dodatkowej pracy programisty.

5. Jeśli potrzebujesz pomocy przy dodawaniu produktów do sklepu internetowego, to również może wpłynąć na koszty projektu.

Jako freelancer, moim celem jest dostarczenie klientom spersonalizowanych i elastycznych rozwiązań e-commerce, które odpowiadają ich potrzebom i budżetowi. Działam w taki sposób, aby projekt był dostosowany do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta.

8Co to jest grafika wektorowa?

Grafika wektorowa jest tworzona za pomocą punktów matematycznych, które określają ścieżkę i kształt obiektu, a także informacje o kolorze wypełnienia. Jednym z kluczowych aspektów grafiki wektorowej jest to, że pliki wektorowe mogą być rozciągane do dowolnego rozmiaru, a jednocześnie zachowują wysoką jakość w każdej rozdzielczości.

W grafice wektorowej obiekty są zdefiniowane za pomocą matematycznych równań, które określają ich kształt i rozmiar. Dlatego też niezależnie od tego, czy wyświetlasz obraz na małym ekranie urządzenia mobilnego, czy na dużym monitorze, jakość obrazu pozostaje doskonała. To sprawia, że grafika wektorowa jest idealna do tworzenia logotypów, ikon, grafik na stronach internetowych oraz innych elementów, które wymagają precyzji i skalowalności.

Jako freelancer, wykorzystuję grafikę wektorową tam, gdzie to możliwe, aby dostarczać klientom projekty, które zachowują swoją jakość i ostrość, niezależnie od rozmiaru ekranu czy nośnika. To pomaga w tworzeniu profesjonalnych i elastycznych rozwiązań graficznych.

9Jak poprawić trafność strony?

Pierwszym krokiem jest identyfikacja słów kluczowych i wyrażeń, których Twoi potencjalni klienci poszukują w internecie. Następnie zaktualizuj treść swojej strony internetowej, aby lepiej odzwierciedlała te słowa i wyrażenia. Na przykład, jeśli prowadzisz pizzerię, upewnij się, że treść Twojej strony internetowej jasno odnosi się do pizzy, aby ułatwić Google zrozumienie, o czym jest Twoja witryna.

Dla bardziej zaawansowanej optymalizacji SEO, rozważ pracę z jednym z następujących narzędzi do badania słów kluczowych, które pomogą zidentyfikować główne cele słów kluczowych dla Twojej firmy:

Ahrefs (płatny), SEMRush (płatny), Planer słów kluczowych Google (bezpłatny), Moz (płatny)

Następnie dodaj te znalezione słowa i frazy kluczowe do różnych elementów na swojej stronie, takich jak tagi nagłówka, tagi tytułu, tekst alternatywny dla obrazów, linki i inne. To pomoże w lepszym pozycjonowaniu Twojej witryny w wynikach wyszukiwania i przyciągnięciu bardziej ukierunkowanego ruchu.

Jako freelancer zajmujący się SEO, mogę pomóc Ci w przeprowadzeniu analizy słów kluczowych i wdrożeniu optymalizacji na Twojej stronie, aby poprawić jej widoczność i skuteczność w przyciąganiu odwiedzających.

10Czym są usułgi administracji strony www?

Moje usługi zarządzania stronami internetowymi obejmują różne podejścia, dostosowane do różnych potrzeb klientów. Oferuję trzy główne rodzaje usług utrzymania stron internetowych, aby sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom.

1. Usługa Bieżącej Konserwacji i Wsparcia:

Jeśli jesteś już właścicielem strony internetowej i zadowolony z jej obecnego wyglądu, ale nie masz czasu ani ochoty na samodzielne zarządzanie nią, moja usługa bieżącej konserwacji strony jest idealnym rozwiązaniem. Obejmuje ona regularne aktualizacje, poprawki, wsparcie techniczne, rozwiązywanie problemów oraz dostępność telefoniczną, aby natychmiast zaspokoić Twoje bieżące potrzeby. W ten sposób masz pewność, że Twoja strona zawsze działa sprawnie i wygląda atrakcyjnie.

2. Nowy Projekt Strony Internetowej:

Jeśli potrzebujesz zupełnie nowej strony internetowej, nie jesteś zadowolony z obecnej witryny lub nawet nie masz jeszcze strony internetowej, moje usługi obejmują pełny zakres. Tworzę nowe projekty strony internetowej, które są responsywne i dostosowane do urządzeń mobilnych, a także oferuję regularną konserwację, wsparcie, hosting, zabezpieczenia i kopie zapasowe. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć swoją obecność w internecie od nowa.

3. Pracuję na Stawkę Godzinową, Według Potrzeby:

Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje okazjonalnej pomocy, oferuję opcję pracy na stawkę godzinową. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy samodzielnie zarządzają większością swoich aktualizacji, ale czasami potrzebują pomocy przy zmianach, konserwacji, projektowaniu lub zabezpieczaniu strony. Chętnie dostarczę oszacowania kosztów z góry lub zaproponuję ryczałtową cenę dla konkretnych projektów.

Jako dostawca usług zarządzania stronami internetowymi, moim celem jest dostarczenie klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w bieżącej konserwacji, rozpoczynasz od nowa, czy potrzebujesz wsparcia na żądanie, jestem tu, aby pomóc i dostosować usługę do Twoich wymagań.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ NA CO MNIE STAĆ?

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt ·

Jeżeli zechcesz spotkać się ze mną osobiście, chętnie odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeżeli jednak nie zaistnieje taka potrzeba, wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową, możemy omawiać przez telefon lub zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!). Zapraszam do kontaktu po więcej informacji, oferte współpracy oraz do zapoznania się z wybranymi projektami wykonanymi w latach 2010-2024.

Napisz i Zagadaj

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.