• Strony SEO Poznań

    2010-2024 · STRONIT · POZYCJONOWANIE STRONY · POZYCJONOWANIE LOKALNE · POZYCJONOWANIE OGÓLNOPOLSKIE · SEO POZNAŃ

Pozycjonowanie Stron Internetowych - Poznań

Czy Twoja witryna internetowa posiada ograniczenia w liczbie odwiedzin? Czy marzysz o zwiększeniu jej popularności w swoim regionie? Jeżeli tak, oznacza to, że potrzebujesz eksperta specjalizującego się w optymalizacji SEO. Mam duże doświadczenie w poprawianiu pozycji stron internetowych w wynikach wyszukiwania Google. Moje umiejętności zostały potwierdzone przez usatysfakcjonowanych klientów, których strony dzięki mojej pomocy zyskały znacznie większą widoczność w sieci. Jeśli chcesz, aby Twoja strona również dołączyła do tego grona, proszę o kontakt.
· Pozycjonowanie Lokalne · Pozycjonowanie Ogólnopolskie · Optymalizacja SEO · Reklama w Internecie ·

POZYCJONOWANIE SEO

Wciąż pogłębiam swoje umiejętności w zakresie pozycjonowania stron internetowych. Dzięki zdobytym kompetencjom i doświadczeniu, Twoja witryna będzie mogła szybko osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwarki.

OPTYMALIZACJA SEO

Mogę zaoferować skuteczną optymalizację, która znacząco zwiększy efektywność Twojej strony internetowej w kontekście wyszukiwarek, takich jak Google, Yahoo, i inne.

REKLAMA W INTERNECIE

Posiadam niezbędne wiedzę i umiejętności do promocji oraz wzmocnienia obecności Twojej strony firmowej w Internecie.

Strony SEO Poznań

Poznań od wieków należy do najważniejszych miast handlowych w Polsce. Jeśli zaś chodzi o historię najnowszą i współczesność, to trzeba wymienić tu lidera wśród targów w naszym kraju czyli Międzynarodowe Targi Poznańskie, których początki sięgają roku 1921. Co roku przyciągają do miasta Poznań ponad 10 tys. wystawców, a miasto zamienia się wówczas w stolicę handlu.

Wystawcy dobrze wiedzą, że miejsce, w którym mają stoisko jest bardzo ważne i od tego zależy czy zdobędą wielu Klientów czy też nie. Podobnie jest z widocznością w internecie – niewypozycjonowana strona ginie wśród innych witryn. Jeśli zależy ci na popularności Twojego serwisu, na zdobyciu nowych Klientów lub zbudowaniu swojej marki, niezbędne są usługi SEO.

W pozycjonowaniu mam wieloletnie doświadczenie, które pozwala mi wynosić strony www na szczyty rankingów google, co bezpośrednio przekłada się na liczbę potencjalnych Klientów. Skoro tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz kogoś takiego jak ja. Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły i warunki współpracy. Wspólnie sprawimy, że Twoja witryna stanie się popularna.

Pozycjonowanie SEO - Opinie Klientów

Zobacz, jak Stronit zmienia reguły gry w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych!
Przeczytaj entuzjastyczne opinie klientów i dołącz do tych, którzy doświadczyli wzrostu widoczności swojej witryny.
· Stronit to partner, na który zawsze możesz liczyć! ·

Pozycjonowanie Ogólnopolskie

Jeśli lokalizacja nie jest kluczowym aspektem w kontekście prowadzenia Twojego biznesu, rozważenie strategii ogólnopolskiego pozycjonowania może być korzystne. Dzięki temu Twoje słowa kluczowe będą opierać się na nazwie produktu lub usługi, bez uwzględniania konkretnej lokalizacji, co pozwoli Ci dotrzeć do klientów w całym kraju. Pozycjonowanie ogólnopolskie umożliwia promocję firmy, produktów lub usług na szeroką skalę, ale kluczowym elementem jest opracowanie solidnej strategii SEO.

Pozycjonowanie Seo Lokalne

Pozycjonowanie na poziomie lokalnym to strategia, która skupia się na zwiększeniu widoczności strony internetowej w konkretnym regionie lub miejscowości. Optymalizacja witryny w tym kontekście jest szczególnie istotna dla firm świadczących usługi, ponieważ to właśnie frazy zawierające lokalizację są często poszukiwane w wynikach wyszukiwania. Tego rodzaju usługa skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw operujących w określonym obszarze, takich jak salony fryzjerskie, restauracje, hydraulicy, warsztaty samochodowe i wiele innych.

Pozycjonuje

Już na etapie projektowania stron internetowych, kładziemy duży nacisk na proces pozycjonowania. Jest to absolutnie kluczowy aspekt, gdyż sukces Państwa strony internetowej w dużej mierze zależy od jej zdolności do przyciągania odpowiedniej liczby odwiedzających. Pozycjonowanie, choć może wydawać się na pierwszy rzut oka proste, faktycznie wymaga szerokiego zakresu umiejętności, a wpływ na wyniki w wynikach wyszukiwania Google jest determinowany przez wiele czynników, przekraczających liczbę 100. Już od samego początku procesu tworzenia strony, skupiamy się na dogłębnej analizie tych kluczowych elementów, dostosowując konkretne rozwiązania i treści do zmiennych algorytmów, które znacząco wpływają na wyniki wyszukiwania.

Specjalista Seo

Sukces Państwa strony internetowej, czy stanie się popularna, czy też nie, w dużym stopniu zależy od właściwej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych. Jako profesjonalista SEO, wdrażam różnorodne strategie, które wspierają witrynę w osiągnięciu wysokiej pozycji w wynikach Google. Pracuję nad budowaniem linków (Link Building), opracowuję lokalne strategie marketingowe oparte na Google Maps, prowadzę kampanie AdWords oraz wykorzystuję media społecznościowe. Dodatkowo, kładę nacisk na właściwe dostosowanie treści na stronie internetowej. To tylko niewielki fragment moich zadań jako eksperta SEO.

Pozycjonowanie SEO - Poznań

Pozycjonowanie strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych odnosi się do wszelkich działań, które można podjąć bezpośrednio na stronie www w celu poprawy jej odbioru przez wyszukiwarkę, a w rezultacie zwiększenia jej pozycji w rankingach wyszukiwania.
· Pozycjonowanie Strony WWW · Pozycjonowanie SEO · Pozycjonowanie Poznań ·

Strony Seo Poznań

Halo Poznań! Ta oferta jest specjalnie dla Ciebie! Jeśli mieszkasz w mieście Poznań lub okolicy i masz swój e-biznes lub dopiero myślisz o tym, aby go założyć, to ta propozycja jest kierowana właśnie do Ciebie. W dzisiejszych czasach internet stanowi ważną część marketingu. Wizytówki internetowe, portale czy e-sklepy, nie osiągną popularności, jeśli nie będą wypozycjonowane.

Podstawą udanego procesu pozycjonowania jest odpowiedni dobór słów kluczowych czyli takich, które będą wpisywać w wyszukiwarkę Wasi potencjalni Klienci. Jeśli masz już stronę, moja praca zacznie się od jej audytu, w celu usunięcia błędów i wdrożenia szeregu mechanizmów, które uruchomią jej potencjał.

Pozycjonowanie witryn, które tworzę sam wygląda trochę inaczej, bowiem nie muszę poprawiać nieprawidłowości innych, a proces alokacji waszej strony zaczynam wdrażać już na etapie jej projektowania. Oprócz tego na każdym etapie pozycjonowania możesz liczyć na moje wsparcie i doradztwo oraz pomoc w rozwoju Twojego e-biznesu.

Dla Kogo Jest Pozycjonowanie - Poznań

Praktycznie każda działalność online może skorzystać z promocji za pomocą pozycjonowania stron internetowych. Kampanie SEO to skuteczne narzędzie wspierające marketing wielu popularnych projektów i witryn internetowych. Pozycjonowanie stron to efektywny sposób promocji dla różnych rodzajów serwisów i większości firm, niezależnie od ich charakteru i rozmiaru działalności. Optymalizację strony internetowej można przeprowadzić w dowolnym momencie, ale warto o niej myśleć już na etapie tworzenia witryny firmowej, bloga, portalu lub sklepu internetowego.
· Pozycjonowanie Seo Dla Małych, Średnich i Dużych E-biznesów ·

Lokalne Seo Dla Małych

· Pozycjonowanie Lokalne

Pozycjonowanie stron na poziomie lokalnym odgrywa kluczową rolę w strategii marketingowej przedsiębiorstw, które działają w określonym obszarze geograficznym. Jeżeli prowadzisz firmę o ograniczonym zasięgu i Twoi klienci głównie pochodzą z pobliskiego regionu, to skupienie się na tej konkretnej grupie odbiorców staje się priorytetem.

Ogólnopolskie Seo Dla Średnich

· Pozycjonowanie Ogólnopolskie

Pozycjonowanie na skalę ogólnopolską jest dedykowane firmom, które świadczą swoje produkty lub usługi na całym obszarze kraju. Aby odnieść sukces w tej dziedzinie, wymagane jest zastosowanie bardziej zaawansowanej strategii SEO, często opartej na zdobywaniu organicznych linków na poziomie krajowym.

Globalne Seo Dla Dużych

· Pozycjonowanie Globalne

Globalne SEO to zaawansowane strategie, które umożliwiają pojawienie się konkretnej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google po wpisaniu ogólnych fraz. Ten rodzaj pozycjonowania jest przede wszystkim skierowany do dużych korporacji, które operują na skalę światową, oferując swoje produkty lub usługi na globalnym rynku.

Dlaczego Pozycjonowanie Się Opłaca?

Pozycjonowanie stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych, a przy tym najskuteczniejszych form marketingu w internecie. Nic dziwnego - profesjonalnie realizowane działania SEO przynoszą wiele korzyści firmie.
· Dlaczego Warto Pozycjonować Stronę Internetową WWW? ·

Seo To Zysk Dla Firmy

Przemyślenie starannie zorganizowanej strategii SEO może okazać się znacznie bardziej ekonomiczną opcją niż inne metody reklamy online. Inwestowanie w optymalizację strony internetowej, przy rozważnym budżecie i systematycznych działaniach, posiada potencjał przyniesienia zwrotu z inwestycji. Pozycjonowanie witryny stanowi inwestycję, która z biegiem czasu ma potencjał generować znaczący dochód przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów.

W przypadku płatnych form reklam, płacisz za każde wyświetlenie lub kliknięcie, co może prowadzić do znaczących wydatków. Natomiast w kontekście SEO, po początkowej fazie działań, ruch na stronie nadal rośnie, co czyni tę metodę bardziej efektywną, szczególnie w dłuższej perspektywie czasowej.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w dziedzinie pozycjonowania strony internetowej Twojej firmy, serdecznie zachęcam do skontaktowania się ze mną. Pomogę Ci osiągnąć wyższą widoczność oraz lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, co z pewnością przyczyni się do sukcesu Twojej firmy w świecie internetowym.

Koszt Pozycjonowania SEO - Poznań

Przykładowy Cennik Pozycjonowania Stron Internetowych w mieście Poznań

Optymalizacja strony internetowej w Poznaniu wymaga uwzględnienia opłat za usługi specjalisty SEO. Różnice w dostępnych pakietach wynikają z ilości roboczogodzin poświęconych na optymalizację strony. Moja oferta i strategia SEO są elastyczne, aby zapewnić osiągnięcie najlepszych rezultatów, takich jak poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania Google, zwiększenie ruchu na stronie oraz konwersji. Podane ceny dotyczą nowych stron internetowych. Koszt pozycjonowania strony w Poznaniu zależy od zakresu działań i konkurencyjności branży, zazwyczaj waha się między 1000 zł a 2000 zł netto.

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Pozycjonowanie Lokalne

od 1000 PLN Pakiet dla małych firm lub firm o zasięgu lokalnym. Pozycjonowanie lokalne jest szczególnie ważne dla firm świadczących swoje usługi na niewielkim obszarze.

Pozycjonowanie kilku fraz kluczowych Optymalizacja treści strony internetowej Podstawowy Content Marketing Promocja w Mapach Google Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Pozycjonowanie SEO PRO

od 3000 PLN Pakiet polecany dla dużych firm lub branż z dużą konkurencją. Specjalistyczne zabiegi, dzięki którym dana strona wyświetla się w Google po wpisaniu ogólnych fraz.

Pozycjonowanie do kilkudziesięciu fraz Optymalizacja treści strony internetowej Rozbudowany Content Marketing Promocja w Mapach Google Systematyczne planowanie strategii Raportowanie działań Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Korzyści i Zalety z Pozycjonowania

Wyszukiwarki internetowe stanowią doskonałą platformę do pozyskiwania nowych klientów i promowania naszej firmy. Efektywne strategie SEO mogą przynieść wiele korzyści dla naszego biznesu. Pozycjonowanie strony internetowej umożliwia nam również dotarcie do nowych potencjalnych klientów i zwiększenie zysków naszej firmy.
· Pozycjonowanie SEO pomoże Ci nie tylko zawojować wyniki wyszukiwania, ale i zawalczyć o pozycję lidera w branży ·

Widoczność w Google

Celem działań SEO jest poprawa widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania dla określonych słów kluczowych.

Zwiększenie Zysków

W skrócie, większa liczba potencjalnych klientów bezpośrednio przekłada się na wzrost zysków.

Rozwój Biznesu

Zdobywanie nowych klientów pozwala firmie rozwijać się i otwiera możliwość rozszerzenia oferty o nowe usługi.

Zwiększenie Konwersji

SEO przyczynia się do zwiększenia mikrokonwersji, czyli indywidualnych działań podejmowanych przez użytkowników na stronie internetowej.

Budowanie Wizerunku

Edukowanie odbiorców pozwoli nam budować wizerunek ekspertów, co z kolei zwiększy częstotliwość odwiedzin naszej strony.

Target Geograficzny

To doskonałe narzędzie dla wszystkich firm, które chcą dotrzeć do swoich klientów na poziomie lokalnym.

Zwiększa Sprzedaż

Pozycjonowanie SEO wpływa na zwiększenie sprzedaży w kontekście lokalnego biznesu.

Długotrwały Efekt

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem wymagającym czasu i skomplikowanym, ale osiągnięte wyniki są trwałe i utrzymują się przez długi okres.

Blog SEO - Baza Wiedzy

Jako specjalista SEO na blogu dzielę się spostrzeżeniami, dzięki którym Twoja strona internetowa przebije się spośród konkurencyjnych firm! Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o SEO. Niezależnie od tego, czy szukasz wskazówek i porad dla początkujących , najbardziej kompletnych przewodników SEO , czy też szczegółowych informacji.
· Pozycjonowanie SEO · Pozycjonowanie Stron Internetowych· SEO Strony WWW ·

STRUKTURA STRONY INTERNETOWEJ SEO

Struktura strony internetowej jest istotnym aspektem Twojej strategii SEO. Struktura Twojej witryny pokazuje Google, które strony Twojej witryny są najważniejsze. Oznacza to, że możesz wpływać na strukturę swojej strony, która treść będzie miała najwyższą pozycję.

Czytaj Dalej

Jest to również bardzo użyteczna część Twojej strategii SEO; możesz zacząć ulepszać strukturę swojej strony internetowej już dziś. W tym poście możesz przeczytać, dlaczego struktura strony internetowej pomaga SEO, w tym poście przedstawiam trzy krótkie wskazówki, jak zacząć ją ulepszać.

Czytaj Dalej

BADANIE SŁÓW KLUCZOWYCH DLA SEO

Badanie słów kluczowych jest pierwszym krokiem w procesie SEO copywritingu i istotną częścią Twojej strategii pozycjonowania strony internetowej. Zanim utworzysz treść swojej strony internetowej, musisz dowiedzieć się, jakich haseł używają Twoi potencjalni odbiorcy.

Czytaj Dalej

Ich wyszukiwane hasła to Twoje słowa kluczowe. Na podstawie tych słów kluczowych możesz zacząć pisać przydatne i wysokiej jakości treści. Tutaj przeprowadzę Cię przez wiele kroków związanych z badaniem słów kluczowych.

Czytaj Dalej

CO TO JEST SEO STRONY WWW?

Pandemia sprawiła, że ​​wiele firm musiało skoncentrować się na swojej obecności w Internecie. Ale nawet wcześniej każdy widział stały wzrost wszystkiego, co porusza się w Internecie. Być może więc chcesz wejść na pokład i zdecydowałeś się szybko założyć stronę internetową.

Czytaj Dalej

Świetnie! Co teraz? Jednym ze sposobów na pozyskanie (i zatrzymanie) ludzi na swojej stronie internetowej jest pozycjonowanie SEO. Są szanse, że już gdzieś zetknąłeś się z tym terminem. Ale co to właściwie oznacza? W tym poście wyjaśniam, czym jest właściwie pozycjonowanie SEO i jak zacząć!

Czytaj Dalej

Faq - Najczęśćiej Zadawane Pytania Seo

W dzisiejszych czasach wydaje się, że wszyscy mówią o pozycjonowaniu SEO i o ​​tym, jak ważne jest dla Twojej firmy. Ale czym właściwie jest „SEO” i dlaczego ma znaczenie? Rozumiem, że nikt nie chce zadawać takich pytań i sprawiać wrażenie laika. Na szczęście jestem tutaj, aby Ci pomóc. Zebrałem wszystkie pytania dotyczące SEO i udzieliłem na nie szczegółowych odpowiedzi. Bez zbędnych ceregieli, oto odpowiedzi na moje ulubione często zadawane pytania dotyczące SEO.
· Autorytet Strony WWW · Linki · Ranking Google · Trafność Strony Internetowej ·

1Czy naprawdę potrzebuję SEO?

Oczywiście, tak jest. Dlaczego? Wyobraź sobie, że wszyscy odwiedzający Twoją stronę stanowią pewnego rodzaju "ciasto". Na ogół, aż 50% tego "ciasta" pochodzi od użytkowników, którzy korzystają z wyników wyszukiwania Google.

Wyszukiwarki pełnią funkcję narzędzi do odkrywania, co oznacza, że wiele osób odwiedzających Twoją witrynę po raz pierwszy, robi to właśnie dzięki nim. W miarę jak coraz więcej osób znajduje Twoją firmową stronę internetową lub sklep online w wynikach wyszukiwania, zauważysz także wzrost ruchu z innych źródeł, takich jak e-maile czy media społecznościowe.

2Jak działa pozycjonowanie SEO?

Wyszukiwarki oceniają trzy kluczowe aspekty, starając się zrozumieć witryny, które indeksują: autorytet, trafność i możliwość indeksowania. Pomijmy kwestię indeksowania, aby uprościć to wyjaśnienie.

Autorytet odzwierciedla renomę Twojej strony internetowej w oczach Google oraz innych wyszukiwarek. Dla zrozumienia tego pojęcia, użyjmy analogii z ciastem: autorytet to miara, jak wielkie jest Twoje ciasto. Każdy uwielbia smaczne ciasto, dlatego warto zwrócić uwagę, aby Twoje było jak największe.

Trafność pomaga Google zrozumieć tematykę Twojej witryny, co pozwala kierować odpowiednich odwiedzających na Twoją stronę. Innymi słowy, trafność oznacza, że 50% ciasta z wyników wyszukiwania jest dostosowane do gustu użytkowników. Nikt nie chce niesmacznego ciasta, dlatego w miarę jak Twoje "ciasto" rośnie, skoncentrowanie się na trafności staje się coraz bardziej istotne.

3Jak poprawić autorytet strony?

Najskuteczniejszym sposobem na wzrost autorytetu Twojej strony internetowej polega na przekonaniu innych ekspertów z Twojej dziedziny do umieszczania wartościowych linków prowadzących na Twoją witrynę.

Dla Google, strony internetowe, które przekierowują ruch na Twoją stronę, stanowią silny sygnał świadczący o zaufaniu i wartości Twojej witryny. Zarówno ilość, jak i jakość linków zwrotnych są brane pod uwagę przez Google.

Warto skupić się na jakości, a nie ilości. Jedna link z renomowanej strony internetowej będzie miała znacznie większy wpływ na pozycjonowanie Twojej witryny niż dziesiątki linków z nowo utworzonych blogów.

4Czy mogę po prostu kupić linki?

Odpowiedź jest jednoznaczna: nie, nie powinieneś kupować linków. Dlaczego? Ponieważ zakup linków jest sprzeczny z zasadami Google i może negatywnie wpłynąć na pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania, jeśli zostaniesz wykryty.

Gdy Google wykryje, że nabywasz linki zwrotne, istnieje ryzyko nagłego spadku pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

Zamiast tego, skoncentruj się na tworzeniu unikalnych treści i prowadź kampanie budowania linków, które opierają się na nawiązywaniu relacji z odpowiednimi blogerami i zdobywaniu naturalnych linków do Twoich treści. To o wiele bardziej zgodne z zasadami podejście i długoterminowa strategia pozycjonowania strony internetowej.

5Jak poprawić trafność strony?

Rozpocznij od zidentyfikowania słów kluczowych i fraz, które Twoi potencjalni klienci wpisują w wyszukiwarkach internetowych, a następnie dostosuj zawartość swojej strony internetowej, aby lepiej odzwierciedlała te słowa i wyrażenia. Na przykład, jeśli prowadzisz pizzerię, ważne jest, aby Google łatwo mogło zrozumieć, że Twoja strona internetowa koncentruje się na pizzy.

Jeśli planujesz przeprowadzić bardziej zaawansowane badania słów kluczowych, rozważ skorzystanie z narzędzi do analizy słów kluczowych, takich jak Ahrefs (płatne), SEMRush (płatne), Google Keyword Planner (darmowe) lub Moz (płatne). Następnie dodaj te znalezione słowa i frazy do tagów nagłówka, tagów tytułu, tekstu alternatywnego dla obrazów, linków i innych elementów strony, aby zwiększyć jej widoczność w wynikach wyszukiwania.

6Czy ludzie widzą moją stronę w Google?

Najłatwiejszym sposobem na to sprawdzenie jest otworzenie Google i wpisanie "site:[twoja_domena]" w polu wyszukiwania, a następnie sprawdzenie, czy Twoja strona internetowa pojawia się w wynikach. Na przykład, aby sprawdzić, czy strona "stronit.pl" została zindeksowana, wpisz w wyszukiwarkę "site:stronit.pl".

Jeśli Twoja strona internetowa nie widnieje w wynikach tej wyszukiwarki, oznacza to, że aktualnie nie została zaindeksowana przez Google. Aby rozwiązać ten problem, możesz dodać swoją witrynę do narzędzia Google Search Console i przesłać mapę witryny, co może przyspieszyć jej indeksowanie przez wyszukiwarkę.

7Czy muszę zatrudnić kogoś do SEO?

Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników. Dla niektórych firm, osiągnięcie 50% ruchu na stronie internetowej może stanowić kluczowy element sukcesu, przynosząc znaczący wzrost klientów, sprzedaży i dochodów.

Jednak każde przedsiębiorstwo jest unikalne, a efekty różnych działań mogą znacząco się różnić. Dlatego warto dokładnie rozważyć, jakie korzyści przyniesie zwiększenie ruchu na Twojej stronie internetowej.

Podobnie jak w innych dziedzinach, samodzielne próby mogą przynieść pewne rezultaty, ale często najlepsze wyniki osiąga się, korzystając z pomocy ekspertów. To dlatego wiele firm decyduje się na zatrudnienie specjalistów od marketingu internetowego, takich jak agencje SEO. Tacy eksperci posiadają wiedzę i doświadczenie, które pozwalają im opracować strategie i techniki, przynoszące najlepsze rezultaty.

Warto porównać inwestycję w ekspertów do inwestycji w inne dziedziny działalności. Podobnie jak prowadzenie firmy samodzielnie jest możliwe, ale zatrudnienie profesjonalisty może przyczynić się do osiągnięcia lepszych wyników. To opłacalna inwestycja w sukces Twojej firmy.

8Spadłem w rankingu Google. Dlaczego?

Być może doświadczyłeś negatywnych skutków zmian w algorytmie Google. Firma ta regularnie aktualizuje swoje mechanizmy wyszukiwania w dążeniu do zapewnienia lepszych wyników. Niektóre z tych zmian mają na celu penalizowanie stron internetowych, które nie przestrzegają wytycznych Google.

Warto wiedzieć, że istnieją dwie główne kary związane z algorytmami, które mogą negatywnie wpłynąć na widoczność Twojej strony: Panda i Penguin.

Panda to seria aktualizacji algorytmu Google, skoncentrowana na eliminowaniu "cienkich" treści z internetu. Mowa tu o treściach, które są kopiowane z innych witryn lub są niewystarczająco obszerne, zawierając jedynie od 100 do 200 słów.

Penguin to seria zmian algorytmu Google, które dążą do zwalczania spamu w wynikach wyszukiwania. Niektóre działania, które mogą podlegać karze w ramach tych aktualizacji, to nadmierne użycie słów kluczowych, płacenie innym stronom za linki prowadzące do Twojej witryny lub zdobywanie linków z niskiej jakości stron internetowych.

POZNAŃ MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Poznań ·

Jeśli masz ochotę na osobiste spotkanie w Poznaniu, z przyjemnością dostosuję się i przyjedę w wybrane przez Ciebie dogodne miejsce. Niemniej jednak, jeżeli to nie jest konieczne, możemy omawiać wszystkie aspekty związane z Twoją nową stroną internetową w trybie zdalnym. Praktyka ta dotyczy aż 80% moich projektów. Komunikacja telefoniczna lub e-mailowa to wygodne środki kontaktu, które służą do omawiania wszelkich szczegółów. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz rozpocząć współpracę, serdecznie zachęcam do kontaktu. Zachęcam również do zapoznania się z wybranymi projektami, które zostały zrealizowane w okresie od 2010 do 2024 roku.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony w Poznaniu

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.