• Strony Seo Warszawa

    2010-2024 · STRONIT · POZYCJONOWANIE STRONY · POZYCJONOWANIE LOKALNE · POZYCJONOWANIE OGÓLNOPOLSKIE · SEO WARSZAWA

Pozycjonowanie Stron Internetowych - Warszawa

Twoja strona odnotowuje mało wyświetleń? A może chcesz, aby była popularniejsza w Twoim regionie? Jeśli tak, to znaczy, że potrzebujesz kogoś takiego jak ja – specjalisty od pozycjonowania stron SEO. Mam wieloletnie doświadczenie w alokacji witryn internetowych na lepsze pozycje w rankingach Google. Moją skuteczność potwierdzają zadowoleni Klienci oraz ich strony, które z odmętów internetu wyszły na powierzchnię. Jeśli chcesz, aby Twoja witryna do nich dołączyła, skontaktuj się ze mną.
· Pozycjonowanie Lokalne · Pozycjonowanie Ogólnopolskie · Optymalizacja SEO · Reklama w Internecie ·

POZYCJONOWANIE SEO

Zajmuję się pozyjonowanie stron www. Strona internetowa dzięki temu bardzo szybko osiągnie wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

OPTYMALIZACJA SEO

Oferuję skuteczną optymalizacje mającą na celu usprawnienie działania strony pod kątem wyszukiwarek (np. Google, Yahoo itp.).

REKLAMA W INTERNECIE

Posiadam wiedzę oraz umiejętności, których potrzebujesz żeby zaistnieć i wypromować swoją firmową stronę internetową www.

Pozycjonowanie Warszawa

W 1963 roku Warszawa uruchomiła węzeł wodny, którego ważnymi elementami był Kanał Żerański, Stopień Wodny Dębe oraz Śluza im. inż. Tadeusza Tillingera. Zatrzymajmy się na chwilę przy tej śluzie, bowiem od razu skojarzyła mi się z pracą jaką wykonuję jako specjalista SEO. Nie ważna czy to śluza miasta Warszawa czy jakiegokolwiek innego. Jej otwarcie i wypuszczenie jednostki pływającej na szerokie wody, przypomina pozycjonowanie stron.

W obu przypadkach daje to nowe możliwości i szansę na rozwój. Optymalizacją witryn internetowych zajmuję się od blisko dwóch dekad. Wiele się przez ten czas zmieniło, ale nie wszystko. Nadal sukces e-biznesu w dużej mierze zależy od tego jak łatwo można ten biznes znaleźć w wyszukiwarce Google.

Oprócz zaprojektowania Wam nowoczesnej strony firmowej, mogę również pomóc w zwiększeniu na niej ruchu. Jako specjalista SEO mam w tym duże doświadczenie i chętnie Wam pomogę. Jeśli więc chcesz, aby Twoja wizytówka internetowa, bądź e-sklep zyskały na popularności, skontaktuj się ze mną już dziś.

Pozycjonowanie SEO - Opinie Klientów

Zobacz, jak Stronit zmienia reguły gry w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych!
Przeczytaj entuzjastyczne opinie klientów i dołącz do tych, którzy doświadczyli wzrostu widoczności swojej witryny.
· Stronit to partner, na który zawsze możesz liczyć! ·

Pozycjonowanie Ogólnopolskie

Jeśli w przypadku prowadzenia Twojego biznesu lokalizacja nie ma większego znaczenia, postaw na pozycjonowanie ogólnopolskie. Wówczas Twoje słowa kluczowe będą składać się z nazwy produktu lub usługi bez podawania nazwy miejscowości – po to, by dotrzeć do klientów, którzy znajdują się w całym kraju. Pozycjonowanie ogólnopolskie umożliwia promowanie firmy lub jej produktów czy usług na szeroką skalę. Ważne, aby w tym przypadku pamiętać o przemyślanej strategii SEO.

Pozycjonowanie Seo Lokalne

Pozycjonowanie lokalne strony internetowej to działanie, które na celu ma zwiększenie widoczności witryny w danym regionie czy mieście. Optymalizacja strony, przeprowadzana pod tym kątem, powinna być stosowana przede wszystkim przez firmy usługowe, bo to właśnie frazy z konkretną lokalizacją są jednymi z popularniejszych w wyszukiwarce. Usługa ta kierowana jest do firm prowadzących działalność wyłącznie na terenie określonego miasta lub dzielnicy, np. fryzjerów, restauratorów, hydraulików, mechaników samochodowych itd.

Pozycjonuje

Już na etapie projektowania stron, pracuję nad jej pozycjonowaniem. To bardzo ważne, ponieważ de facto od tego zależy, czy Państwa witryna będzie miała odbiorców czy też nie. Wbrew pozorom pozycjonowanie, wymaga sporo umiejętności, a na pozycję Państwa strony w wyszukiwarce Google wpływa ponad 100 czynników. Ich analizą zajmuję się od samego początku tworzenia strony, dopasowując konkretne rozwiązania oraz treści do algorytmów, które mają ogromny wpływ na wyszukiwarki.

Specjalista Seo

To czy Państwa strona stanie się popularna, czy też nie, w dużej mierze zależy od odpowiedniej optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Jako specjalista SEO wdrażam szereg mechanizmów, które sprawiają, że witryna zajmie wysoką pozycję w Google. Link Building, czyli stworzenie siatki połączeń z Państwa stroną, lokalny marketing w oparciu o Google Maps, kampanie AdWords i z wykorzystaniem mediów społecznościowych, czy odpowiednio skonstruowana treść strony, to tylko część zadań, które wykonuję jako ekspert od SEO.

Pozycjonowanie SEO - Warszawa

Pozycjonowanie strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych odnosi się do wszelkich działań, które można podjąć bezpośrednio na stronie www w celu poprawy jej odbioru przez wyszukiwarkę, a w rezultacie zwiększenia jej pozycji w rankingach wyszukiwania.
· Pozycjonowanie Strony WWW · Pozycjonowanie SEO · Pozycjonowanie Warszawa ·

Strony WWW Seo Warszawa

Pozycjonowanie to dość rozbudowany proces, na który składa się wiele czynników. Ważna jest treść strony www, jej słowa kluczowe, pomaga też lokalna kampania marketingowa. Warszawa jako miasto stołeczne, daje tu sporo możliwości, które jako specjalista SEO wykorzystuję na korzyść moich Klientów.

Podstawą udanego pozycjonowania stron, jest umiejętny dobór fraz, które Wasi potencjalni Klienci będą wpisywać w wyszukiwarkę. Jeżeli pracuję na istniejącej już stronie, to zaczynam od audytu jej treści i odblokowaniu jej potencjału. Wsparte to wszystko lokalną kampanią przy wykorzystaniu AdWords i wdrożeniu szeregu innych mechanizmów, kończy się pełnym sukcesem. W tej branży działam od lat, przez ten czas współpracowałem z dziesiątkami podmiotów.

Na co dzień widzę, jak dzięki mojej pracy rośnie widoczność stron moich Klientów, co bezpośrednio przekłada się na rozwój Ich biznesów. Daje to dużo satysfakcji i poczucie dobrze wykonanego zadania. Jeśli więc szukasz specjalisty SEO, jestem do Twojej dyspozycji.

Dla Kogo Jest Pozycjonowanie - Warszawa

Praktycznie każdy biznes w sieci można promować poprzez pozycjonowanie stron internetowych. Kampania SEO stanowi skuteczne wsparcie marketingowe dla wszystkich najpopularniejszych stron i przedsięwzięć internetowych. Pozycjonowanie stron stanowi skuteczny sposób promocji w sieci wszystkich serwisów oraz większości biznesów, niezależnie od ich specyfiki oraz skali działalności. Na optymalizację strony internetowej nigdy nie jest za późno, jednak warto o niej pomyśleć już na etapie tworzenia firmowej strony www, bloga, portalu lub sklepu internetowego.
· Pozycjonowanie Seo Dla Małych, Średnich i Dużych E-biznesów ·

Lokalne Seo Dla Małych

· Pozycjonowanie Lokalne

Pozycjonowanie lokalne jest szczególnie ważne dla firm świadczących swoje usługi na niewielkim obszarze. Jeśli prowadzisz lokalny biznes, a Twoimi klientami są przede wszystkim osoby z okolicy, warto, abyś właśnie do nich adresował swoje usługi.

Ogólnopolskie Seo Dla Średnich

· Pozycjonowanie Ogólnopolskie

Pozycjonowanie ogólnopolskie jest przeznaczone dla firm oferujących swoje produkty czy usługi w skali kraju. Wymaga to innej strategii pozycjonowania SEO i zazwyczaj szerszej formy link buildingu opartej o pozyskiwanie naturalnych linków.

Globalne Seo Dla Dużych

· Pozycjonowanie Globalne

Globalne Seo to specjalistyczne zabiegi, dzięki którym dana strona wyświetla się w Google po wpisaniu ogólnych fraz. ... Ten rodzaj pozycjonowania stron jest kierowany do dużych przedsiębiorców, którzy dedykują swoje usługi klientom na całym świecie.

Dlaczego Pozycjonowanie Się Opłaca?

Pozycjonowanie stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych, a przy tym najskuteczniejszych form marketingu w internecie. Nic dziwnego - profesjonalnie realizowane działania SEO przynoszą wiele korzyści firmie.
· Dlaczego Warto Pozycjonować Stronę Internetową WWW? ·

Seo To Zysk Dla Firmy

Dobrze przygotowana strategia pozycjonowania strony internetowej SEO może być tańsza niż inne formy reklamy w internecie.

Inwestowanie w pozycjonowanie strony www przy rozsądnym budżecie i zachowaniu ciągłości działań zapewni Ci zwrot z inwestycji. Pozycjonowanie strony internetowej to inwestycja, która po jakimś czasie będzie przynosić Ci znaczący zysk przy zachowaniu niskiego budżetu. Korzyści i zalety SEO są ogromne, jeżeli chodzi o zarobek dla firmy.

W przypadku płatnych metod reklamowych musisz płacić, żeby zobaczyć efekty i ruch na stronie internetowej. W przypadku SEO po pierwszej fazie ruch wciąż rośnie. Pozycjonowanie Seo w przypadku działań długofalowych jest po prostu bardziej efektywne.

Jeśli potrzebujesz wypozycjonować stronę internetową swojej firmy, skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci zaistnieć i stworzyć własne, wysokie miejsce w internecie.

Koszt Pozycjonowania SEO - Warszawa

Przykładowy Cennik Pozycjonowania Stron Internetowychw mieście Warszawa

Pozycjonowanie strony internetowej w Warszawie uwzględnia koszt pracy specjalisty SEO. Różnica między pakietami wynika z ilość roboczogodzin przeznaczonych na pozycjonowanie strony. Oferta oraz strategia SEO tworzona jest w sposób pozwalający uzyskać najlepszy efekt w postaci pozycji w wynikach wyszukiwania Google, wzrostu ruchu na stronie, a także konwersji. Poniższe ceny obowiązują przy zamówieniu strony internetowej. Koszt pozycjonowania strony www w Warszawie uzależniony jest od zakresu działań oraz konkurencyjności branży zwykle cena oscyluje od 1000 zł do 2000 zł netto.

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Pozycjonowanie Lokalne

od 1000 PLN Pakiet dla małych firm lub firm o zasięgu lokalnym. Pozycjonowanie lokalne jest szczególnie ważne dla firm świadczących swoje usługi na niewielkim obszarze.

Pozycjonowanie kilku fraz kluczowych Optymalizacja treści strony internetowej Podstawowy Content Marketing Promocja w Mapach Google Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Pozycjonowanie SEO PRO

od 3000 PLN Pakiet polecany dla dużych firm lub branż z dużą konkurencją. Specjalistyczne zabiegi, dzięki którym dana strona wyświetla się w Google po wpisaniu ogólnych fraz.

Pozycjonowanie do kilkudziesięciu fraz Optymalizacja treści strony internetowej Rozbudowany Content Marketing Promocja w Mapach Google Systematyczne planowanie strategii Raportowanie działań Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Korzyści i Zalety z Pozycjonowania

Wyszukiwarki internetowe to miejsce, w którym można pozyskać nowych klientów i wypromować swoją firmę. Odpowiednio prowadzone działania SEO mogą przynieść naszej firmie wiele korzyści. Pozycjonowanie strony internetowej pozwala także dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów oraz zwiększyć zyski przedsiębiorstwa.
· Pozycjonowanie SEO pomoże Ci nie tylko zawojować wyniki wyszukiwania, ale i zawalczyć o pozycję lidera w branży ·

Widoczność w Google

Działania SEO przekładają się na zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania, dla fraz kluczowych.

Zwiększenie Zysków

Krótko mówiąc, zwiększenie liczby potencjalnych klientów bezpośrednio przekłada się na wzrost zysków.

Rozwój Biznesu

Dzięki pozyskiwaniu nowych klientów firma rozrasta się, a my, możemy poszerzać ofertę o nowe usługi.

Zwiększenie Konwersji

SEO przyczynia się do zwiększenia mikro konwersji, czyli pojedynczych akcji wykonywanych przez użytkownika.

Budowanie Wizerunku

Edukowanie odbiorców sprawi, że zaczną nas oni traktować jak eksperta i chętnie będą wracać na naszą stronę.

Target Geograficzny

Jest to doskonałe narzędzie dla wszystkich firm, które są zainteresowane dotarciem do odbiorców regionalnych.

Zwiększa Sprzedaż

Pozycjonowanie SEO przyczynia się do zwiększenia sprzedaży podczas prowadzenia biznesu lokalnego.

Długotrwały Efekt

Pozycjonowanie stron www to długotrwały i złożony proces, jednak jego efekty utrzymują się bardzo długo.

Blog SEO - Baza Wiedzy

Jako specjalista SEO na blogu dzielę się spostrzeżeniami, dzięki którym Twoja strona internetowa przebije się spośród konkurencyjnych firm! Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o SEO. Niezależnie od tego, czy szukasz wskazówek i porad dla początkujących , najbardziej kompletnych przewodników SEO , czy też szczegółowych informacji.
· Pozycjonowanie SEO · Pozycjonowanie Stron Internetowych· SEO Strony WWW ·

STRUKTURA STRONY INTERNETOWEJ SEO

Struktura strony internetowej jest istotnym aspektem Twojej strategii SEO. Struktura Twojej witryny pokazuje Google, które strony Twojej witryny są najważniejsze. Oznacza to, że możesz wpływać na strukturę swojej strony, która treść będzie miała najwyższą pozycję.

Czytaj Dalej

Jest to również bardzo użyteczna część Twojej strategii SEO; możesz zacząć ulepszać strukturę swojej strony internetowej już dziś. W tym poście możesz przeczytać, dlaczego struktura strony internetowej pomaga SEO, w tym poście przedstawiam trzy krótkie wskazówki, jak zacząć ją ulepszać.

Czytaj Dalej

BADANIE SŁÓW KLUCZOWYCH DLA SEO

Badanie słów kluczowych jest pierwszym krokiem w procesie SEO copywritingu i istotną częścią Twojej strategii pozycjonowania strony internetowej. Zanim utworzysz treść swojej strony internetowej, musisz dowiedzieć się, jakich haseł używają Twoi potencjalni odbiorcy.

Czytaj Dalej

Ich wyszukiwane hasła to Twoje słowa kluczowe. Na podstawie tych słów kluczowych możesz zacząć pisać przydatne i wysokiej jakości treści. Tutaj przeprowadzę Cię przez wiele kroków związanych z badaniem słów kluczowych.

Czytaj Dalej

CO TO JEST SEO STRONY WWW?

Pandemia sprawiła, że ​​wiele firm musiało skoncentrować się na swojej obecności w Internecie. Ale nawet wcześniej każdy widział stały wzrost wszystkiego, co porusza się w Internecie. Być może więc chcesz wejść na pokład i zdecydowałeś się szybko założyć stronę internetową.

Czytaj Dalej

Świetnie! Co teraz? Jednym ze sposobów na pozyskanie (i zatrzymanie) ludzi na swojej stronie internetowej jest pozycjonowanie SEO. Są szanse, że już gdzieś zetknąłeś się z tym terminem. Ale co to właściwie oznacza? W tym poście wyjaśniam, czym jest właściwie pozycjonowanie SEO i jak zacząć!

Czytaj Dalej

Faq - Najczęśćiej Zadawane Pytania Seo

W dzisiejszych czasach wydaje się, że wszyscy mówią o pozycjonowaniu SEO i o ​​tym, jak ważne jest dla Twojej firmy. Ale czym właściwie jest „SEO” i dlaczego ma znaczenie? Rozumiem, że nikt nie chce zadawać takich pytań i sprawiać wrażenie laika. Na szczęście jestem tutaj, aby Ci pomóc. Zebrałem wszystkie pytania dotyczące SEO i udzieliłem na nie szczegółowych odpowiedzi. Bez zbędnych ceregieli, oto odpowiedzi na moje ulubione często zadawane pytania dotyczące SEO.
· Autorytet Strony WWW · Linki · Ranking Google · Trafność Strony Internetowej ·

1Czy naprawdę potrzebuję SEO?

Odpowiedź brzmi oczywiście, że tak. Czemu? Wyobraź sobie wszystkich odwiedzających Twoją witrynę jako ogromne ciasto. W przypadku przeciętnej strony internetowej 50% tego tortu będzie pochodzić z wyszukiwarki Google.

Wyszukiwarki są narzędziem do odkrywania, co oznacza, że ​​wielu z tych odwiedzających witrynę odkrywa Twoją stronę internetową po raz pierwszy. W miarę jak coraz więcej osób odkrywa Twoją firmową stronę www lub sklep internetowy w wyszukiwarkach, zauważysz, że kanał ruchu (poczta e-mail, media społecznościowe itp.) również się zwiększa.

2Jak działa pozycjonowanie SEO?

Wyszukiwarki biorą pod uwagę 3 podstawowe czynniki, próbując zrozumieć wszystkie strony internetowe w ich indeksie: autorytet, trafność i możliwość indeksowania. Pomine indeksowanie, aby wszystko było proste.

Autorytet jest miarą reputacji Twojej strony internetowej w oczach Google i innych wyszukiwarek. Trzymając się przykładu z ciastem, autorytet jest miarą tego, jak duży jest twój placek. Wszyscy kochają ciasto, więc skup się na tym, aby Twoje było jak największe.

Trafność pomaga Google zrozumieć, o czym jest Twoja strona internetowa, dzięki czemu może skierować do niej odpowiednie osoby. Innymi słowy, trafność polega na tym, aby 50% ciasta pochodzącego z wyszukiwarek smakowało. Nikt nie chce niesmacznego ciasta, więc gdy twoje ciasto staje się większe, coraz ważniejsze staje się skupienie na trafności.

3Jak poprawić autorytet strony?

Najlepszym sposobem na poprawienie autorytetu strony internetowej jest zachęcenie innych z Twojej branży do zamieszczania linków do Twojej strony.

Google traktuje inne strony internetowe, które odsyłają do Ciebie, jako najsilniejszy sygnał, że Twoja strona www jest godna zaufania. Google sprawdza, ile masz linków zwrotnych i jak godne są zaufania.

Pomyśl tutaj o jakości nad ilością. Jeden link z popularnej strony internetowej znacznie bardziej pomoże w rankingu Twojej firmowej strony www niż linki z 50 zupełnie nowych blogów.

4Czy mogę po prostu kupić linki?

Odpowiedź brzmi, nie. Czemu? Kupowanie linków jest sprzeczne z zasadami Google i zniszczy Twoje rankingi wyszukiwania, jeśli zostaniesz złapany.

Jeśli Google złapie Cię na kupowaniu linków zwrotnych, zobaczysz, że Twoje rankingi wyszukiwania gwałtownie się pogorszą.

Zamiast tego skup się na tworzeniu wyjątkowych treści i prowadź kampanie budowania linków skoncentrowane na pozyskiwaniu odpowiednich blogerów do umieszczania linków do Twoich treści.

5Jak poprawić trafność strony?

Zacznij od zidentyfikowania słów i wyrażeń, których Twoi klienci szukają w internecie, i zaktualizuj tekst swojej strony internetowej, aby lepiej odzwierciedlał te słowa i wyrażenia. Jeśli sprzedajesz pizze, ułatw Google zrozumienie, że Twoja strona www dotyczy pizzy.

Aby uzyskać bardziej zaawansowane SEO, spróbuj pracować z dowolnym z następujących narzędzi do badania słów kluczowych, aby zidentyfikować największe cele słów kluczowych dla Twojej firmy: Ahrefs (płatny), SEMRush (płatny), Planer słów kluczowych Google (bezpłatny) i Moz (płatny).

Dodaj te słowa i frazy do tagów nagłówka, tagów tytułu, tekstu alternatywnego, linków itp.

6Czy ludzie widzą moją stronę w Google?

Najłatwiejszym sposobem sprawdzenia tego jest przejście do Google i wpisanie „site:[moja_domena]” i sprawdzenie, czy Twoja strona internetowa wyskakuje. Na przykład, aby sprawdzić, czy stronit.pl został zaindeksowany, wpisuję w wyszukiwarkach „site:stronit.pl”.

Jeśli Twoja strona www nie wyskakuje po przeprowadzeniu tego wyszukiwania, oznacza to, że nie ma jej w tej chwili w Google. Aby rozwiązać ten problem, dodaj swoją witrynę do Search Console i prześlij mapę strony.

7Czy muszę zatrudnić kogoś do SEO?

Nie, ale ile jest dla Ciebie warte 50% całkowitego ruchu na Twojej firmowej stronie internetowej www?

Podobnie jak w prawie każdym innym zawodzie, możesz zrobić to sam, ale zawsze osiągniesz najlepsze wyniki, gdy sprowadzisz ekspertów do pomocy. Możesz samemu rozliczać się z działalności gospodarczej, ale decydujesz się na zatrudnienie profesjonalisty, ponieważ wiesz, że warto zainwestować.

8Spadłem w rankingu Google. Dlaczego?

Prawdopodobnie zostałeś trafiony karą z algorytmu. Google aktualizuje swój algorytm wyszukiwania każdego dnia, aby zapewnić lepsze wrażenia dla wyszukiwarek. Część tych aktualizacji polega na karaniu stron www naruszających zasady Google.

Istnieją dwie główne kary dla algorytmów, które mogą negatywnie wpłynąć na twoje rankingi wyszukiwania: Panda i Penguin.

Panda to seria aktualizacji algorytmu wyszukiwania Google skoncentrowana na wyeliminowaniu „cienkich” treści z Internetu. Pomyśl o artykułach, które ściągneły treść z innych stron internetowych lub krótkich artykułach zawierających 100-200 słów.

Penguin to seria aktualizacji algorytmu Google, których celem jest eliminacja spamu internetowego z wyszukiwarek. Niektóre klasyczne taktyki, które mogą spowodować ukaranie strony internetowej w ramach tych aktualizacji, to upychanie słów kluczowych, płacenie innym witrynom za linki do Ciebie lub uzyskiwanie linków z wielu stron www o niskiej jakości.

WARSZAWA MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Warszawa ·

Jeśli chciałbyś spotkać się ze mną osobiście w Warszawie, z przyjemnością odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeśli jednak nie ma takiej potrzeby, to możemy omówić wszelkie kwestie z Twoją nową stroną internetową zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!), po przez telefon lub e-mail. Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub nawiązać współpracę, zapraszam również do zapoznania się z wybranymi projektami zrealizowanymi w latach 2010-2024.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony w Warszawie

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.