• Grafika Poznań

  2010-2024 · STRONIT · PROJEKTOWANIE GRAFICZNE · WEB DESIGN · GRAFIKA KOMPUTEROWA · REKLAMA POZNAŃ

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE - POZNAŃ

· Każdy Projekt Graficzny Powinien Być Przemyślany, Funkcjonalny, Estetyczny i Stworzony z Pasją ·

Jeśli masz wrażenie, że wygląd Twojej strony internetowej nie spełnia Twoich oczekiwań pod względem atrakcyjności lub może wydać się Ci przestarzały, bądź jeśli poszukujesz wyjątkowego logo, dynamicznych animacji lub bardziej profesjonalnego projektu graficznego, i potrzebujesz doświadczonego grafika, to jesteś we właściwym miejscu. Zachęcam do zapoznania się z moimi wcześniejszymi projektami w portfolio, aby poznać moje umiejętności oraz podejście do projektowania. Nie wahaj się także skontaktować ze mną. Wystarczy napisać lub zadzwonić, aby omówić swoje potrzeby i oczekiwania. Z przyjemnością rozpocznę z Tobą współpracę.

Zamów Projekt Graficzny Już Dziś!

Grafika Komputerowa

Filharmonia Poznańska im. Tadeusza Szeligowskiego, to kulturalna wizytówka stolicy wielkopolski. Jednak Poznań, to znacznie bardziej rozbudowany ośrodek kulturalny, z którego wywodzą się znani i cenieni aktorzy, reżyserzy czy pisarze, ale także artyści związani z sztuką bardziej wizualną i ogólnodostępną.

Co by nie mówić, Poznań z kulturą jest bardzo związany. Web design, to również forma sztuki – ja lubię ją nazywać „sztuką użytkową”. Od blisko dwóch dekad tworzę niepowtarzalne projekty graficzne stron www. Szata graficzna witryn internetowych jest bardzo ważna, bowiem większość z nas jest wzrokowcami. I tak jak oceniamy książki najpierw po okładce, tak i stronę w sieci w pierwszej kolejności wartościujemy przez pryzmat jej wyglądu.

Dlatego ważne jest, aby przyciągnąć wzrok odbiorcy. Moje doświadczenie i zadowolenie dotychczasowych Klientów pozwala mi sądzić, że potrafię to robić. Jeśli więc chcesz, aby Twoja strona wyróżniała się na tle innych, nie wahaj się – skontaktuj się ze mną już dziś.

Projektowanie Graficzne - Opinie Klientów

Przekonaj się, dlaczego moi zadowoleni klienci polecają Stronit każdemu, kto poszukuje nie tylko profesjonalnego podejścia do tworzenia stron,
ale także zaangażowanej firmy gotowej spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania w dziedzinie projektowania grafiki.
· Stronit to partner, na który zawsze możesz liczyć! ·

Grafika Reklamowa

Projektowanie grafiki reklamowej to innowacyjny proces, który ma na celu przekazanie skutecznego komunikatu marketingowego oraz przyciągnięcie uwagi odbiorców. Łącząc sztukę z marketingiem, grafika reklamowa umożliwia tworzenie wizualnie atrakcyjnych komunikatów. Profesjonalne podejście obejmuje głęboką znajomość psychologii kolorów, kompozycji i zasad projektowania. Dzięki nowoczesnym narzędziom graficznym, projektanci reklamowi mogą swobodnie eksperymentować z różnorodnymi stylami, elastycznie dostosowując się do zmieniających się trendów. Skuteczna grafika reklamowa nie tylko wyróżnia się estetyką, lecz także wspiera cele marketingowe, wzmacniając rozpoznawalność marki i kreując pozytywne wrażenia u potencjalnych klientów.

Logo Firmowe

Projektowanie logo to kluczowy proces kreatywny, skupiający się na tworzeniu unikalnego symbolu, który skutecznie oddaje tożsamość i wartości marki. Projektanci logo starają się przekazać istotę firmy poprzez formę graficzną, uwzględniając jej charakter, branżę i cele. Efektywne logo powinno być prostym, łatwo rozpoznawalnym i trwałym znakiem, umożliwiającym efektywną komunikację z klientami. Dobrze dobrana kolorystyka i forma są kluczowe, gdyż logo pełni istotną rolę w budowaniu rozpoznawalności marki. Profesjonalne logo nie tylko spełnia rolę wizualnego znaku rozpoznawczego, ale także stanowi potężne narzędzie komunikacji i budowania lojalności wśród klientów.

Projektuje

Jestem specjalistą ds. projektowania stron internetowych od 2010 roku, co umożliwia mi nie tylko obserwowanie postępu w dziedzinie technologii, ale także śledzenie zmieniającego się krajobrazu web designu. Wraz z dynamicznym rozwojem tej branży, konieczne jest utrzymywanie się na bieżąco z najnowszymi trendami. Moje obszerne doświadczenie, zdobyta wiedza i kreatywne podejście do zadań pozwalają mi tworzyć spersonalizowane projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz charakterystyki jego działalności. W rezultacie każdy projekt stanowi unikalne połączenie innowacji, estetyki i funkcjonalności, co zapewnia satysfakcję zarówno klientowi, jak i odbiorcom strony.

Web Design

Jako web designer i grafik, pełniący równocześnie role architekta i wykonawcy, kształtuję strony internetowe od samych fundamentów, rozpoczynając od starannego rozplanowania i wstępnego projektu, które po dokładnym dopracowaniu stają się rzeczywistością. Moim celem jest nie tylko zagwarantowanie poprawnego funkcjonowania witryny, lecz także przyciągnięcie uwagi użytkowników poprzez spójność grafiki, treści i kolorystyki, zapewniając jednocześnie maksymalną funkcjonalność. Ścisła współpraca z klientem stanowi istotę mojego podejścia, co umożliwia pełne zrozumienie jego potrzeb i dostarczenie projektu, który nie tylko spełnia, ale także przekracza oczekiwania, gwarantując kompleksową satysfakcję.

Projekty Graficzne - Reklama w Poznaniu

Turyści kojarzą Poznań przede wszystkim z trykającymi się na wieży poznańskiego ratusza, koziołkami, fascynaci militariów i wojskowości z Festung Posen (Twierdza Poznań), miłośnika literatury kryminalnej z festiwalem Granda i pisarzem Ryszardem Ćwirlejem, fani szeroko rozumianej fantastyki z Pyrkonem.

Czy tego chcemy czy nie zabawa w skojarzenia, którą pamiętamy z dzieciństwa, towarzyszy nam cały czas. Podobnie jest ze stronami internetowymi i ich grafiką. Charakterystyczna oprawa witryny nie tylko przeciąga wzrok, ale i zostaje zapamiętana. Ja dbam między innymi o to, aby została zapamiętana pozytywnie. To niezwykle ważne, bowiem od tego – w dużej mierze – zależy czy odbiorca będzie chciał poznać treść Waszej strony czy zamknie kartę i przejdzie do kolejnej.

Tworząc grafikę zawsze dostosowuję ją do potrzeb i oczekiwań Klienta, a także dopasowuję do jego działalności. To wszystko, plus kreatywne podejście do każdego projektu, pozwalają mi tworzyć oryginalna i ciekawe realizacje, które przyciągają spojrzenia odbiorców i zapadają w pamięć.

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2024.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Projekt Graficzny
Strony OnePage

od 500 PLN Grafika dla strony internetowej One Page to świetne rozwiązanie dla firm, które stawiają na kreatywność.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Niezbędne Pliki Czas Pracy Grafika do 15 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekt Graficzny
Strony WWW

od 800 PLN Indywidualnie zaprojektowany layout strony internetowej. Profesjonalny projekt graficzny dla strony www.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Niezbędne Pliki Czas Pracy Grafika do 25 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekt Graficzny
Sklep Internetowy

od 1000 PLN Nowoczesna grafika na zamówienie dla sklepu internetowego dostosowana do Twoich oczekiwań.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Potrzebne Pliki Żródłowe Czas Pracy Grafika do 30 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekt Graficzny
Portal Internetowy

od 1000 PLN Indywidualnie zaprojektowany layout dla portalu internetowego. Profesjonalny projekt graficzny serwisu internetowego.

1 Indywidualny Projekt 2 Modyfikacje Projektu Doradztwo i Analiza Optymalizacja Projektu Wszystkie Potrzebne Pliki Żródłowe Czas Pracy Grafika do 30 godz. Zamów Projekt Graficzny

Projekty Graficzne W Najlepszych Cenach

Projektowanie Graficzne · Grafika Komputerowa w świetnej cenie dla firm z Poznania!

Profesjonalne projekty graficzne nie muszą przekraczać Twojego budżetu. Moje ceny są atrakcyjne i konkurencyjne, a to wszystko bez żadnych kompromisów w kwestii jakości. Ważne jest, że nie polegam na podwykonawcach, co znacząco obniża koszty i jednocześnie zapewnia najwyższą jakość moich projektów graficznych. Przez lata przeprowadziłem wiele udanych projektów, z których niektóre znajdziesz w moim imponującym portfolio.

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Blog Grafika Komputerowa - Baza Wiedzy

Witam wszystkich na blogu o web designie, grafice komputerowej, projektowaniu i reklamie. Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących projektowania graficznego. Jako web developer i grafik w jednej osobie, dzielę się na blogu swoimi spostrzeżeniami.
· Projektowanie Graficzne · Grafika Komputerowa · Web Design · Projekty Grafika · Grafika Reklamowa ·

DOBRA GRAFIKA REKLAMOWA

Projektowanie graficzne jest dziedziną sztuki wymagającą ogromnej wiedzy i doświadczenia. Wielokrotnie wymaga ono dużego wysiłku intelektualnego, jak i kreatywności. Co wyróżnia dobry projekt graficzny?

Czytaj Dalej

Każdego dnia spotykamy wiele różnych form projektów graficznych. Ulotki, plakaty, szyldy sklepów, bannery, reklamy w telewizji czy tez projekty stron internetowych. Dlaczego jedne projekty nam się podobają, a inne nie?

Czytaj Dalej

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Identyfikacja wizualna służy głównie kreowaniu wizerunku. Termin ten określa ogół symboli i zachowań stosowanych w firmie w celu uzyskania czytelnej i spójnej identyfikacji wizualnej i wyróżnienia jej spośród konkurencyjnych marek.

Czytaj Dalej

Przy tworzeniu identyfikacji wizualnej dla firmy nie ma miejsca na personalne preferencje, dlatego decyzje projektowe muszą zawsze z czegoś wynikać. Zdecydowanie tym czymś jest podłoże strategiczne marki lub biznesu.

Czytaj Dalej

PROJEKT LOGO DLA FIRMY

Logo firmowe ma realizować kilka ważnych celów. Przede wszystkim ma uczestniczyć w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki. Logo powinno zawsze wyglądać dobrze i tak też świadczyć o Twojej marce.

Czytaj Dalej

Logo występuje w trzech postaciach – znaku będącego symbolem albo sygnetem, logotypu bądź pełnego logo. Świadomie zaprojektowane, stanowi doskonały początek dobrze prosperującego biznesu lub marki.

Czytaj Dalej

Faq - Projektowanie Graficzne

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania graficznego. Jeśli Twoje pytanie nie jest tutaj wymienione, możesz skontaktować się ze mną w sprawie strony internetowej bądź też projektowania graficznego za pośrednictwem strony lub po prostu zadzwoń i zagadaj.
· Projektowanie Graficzne · Grafika Komputerowa · Projekty Grafika · Reklama ·

1Co to jest grafika rastrowa?

Obrazy rastrowe, nazywane także bitmapami, bazują na pojedynczych pikselach koloru. Przykładem takich obrazów są zdjęcia umieszczone na stronach internetowych. Niestety, grafika rastrowa może utracić na jakości podczas zmiany skali, co prowadzi do utraty wyrazistości.

2Co to jest grafika wektorowa?

Grafika wektorowa jest tworzona poprzez wykorzystanie punktów matematycznych, które precyzyjnie określają jej kształt i wypełnienie kolorem. Pliki wektorowe wyróżniają się swoją elastycznością pod względem rozmiaru oraz zachowują doskonałą jakość w każdej rozdzielczości, co umożliwia swobodne rozciąganie tych obrazów.

3Jak przebiega proces projektowania?

Na początek, proszę określić, czy potrzebujesz grafiki do druku czy do użytku cyfrowego. Jeśli to możliwe, dostarczenie przykładów projektów, które odzwierciedlają Twoją wizję, byłoby niezwykle pomocne. Po krótkim omówieniu i przedstawieniu początkowych koncepcji projektu, będziesz miał możliwość wyboru preferowanej ścieżki i dostosowania jej do Twoich ostatecznych potrzeb. Po zakończeniu projektu, dostarczę go za pomocą poczty e-mail lub zewnętrznej usługi udostępniania plików.

4Czego potrzebujesz do projektowania?

Kluczowym punktem jest zawsze brief projektowy. To on stanowi klucz do zrozumienia Twoich potrzeb, grupy docelowej, celu projektu oraz sposobu, w jaki planujesz go wykorzystać.

5Jak otrzymam moje pliki projektowe?

Otrzymasz spakowane pliki projektowe albo za pośrednictwem wiadomości e-mail, albo poprzez zewnętrzną platformę do udostępniania plików.

6W jakim formacie otrzymam moje projekty?

W przypadku plików wektorowych dostarczę pliki w formatach .AI, .EPS, .PDF i .JPG. Natomiast dla plików rastrowych, będziesz otrzymywać wersje w formatach .JPG, .PNG i .PDF.

7Czy grafika będzie moją własnością?

Tak, grafika, którą stworzę specjalnie dla Ciebie, stanie się Twoją własnością po zakończeniu procesu i otrzymaniu pełnej płatności za Twoje zamówienie. W pełni przekazuję prawa własności grafiki na Twoją korzyść.

8Kiedy mam zapłacić za projekt?

W przypadku mniejszych projektów, wymagana jest pełna płatność z góry. W sytuacji bardziej zaawansowanych projektów oraz skomplikowanych dzieł sztuki, istnieje konieczność dokonania 50% wpłaty depozytu przed rozpoczęciem prac projektowych. Pozostała część płatności powinna być uregulowana po ukończeniu projektu, w momencie gdy pliki będą gotowe do dostarczenia.

POZNAŃ MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Poznań ·

Jeśli wolisz spotkanie osobiste, z przyjemnością umówię się na spotkanie w Poznaniu, w dogodnym dla Ciebie miejscu. Niemniej jednak, jeśli to nie jest niezbędne, możemy również omówić wszelkie kwestie dotyczące Twojej nowej strony internetowej zdalnie, co jest głównym sposobem komunikacji w przypadku większości moich realizowanych zleceń, aż do około 80%. Możemy porozmawiać przez telefon lub e-mail. Zachęcam do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub rozpocząć naszą współpracę. Serdecznie zapraszam także do zapoznania się z moimi wybranymi projektami, które zostały zrealizowane w latach 2010-2024, aby poznać moje wcześniejsze osiągnięcia.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Projekty graficzne
które pokocha Poznań

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.