• Sklepy Online Łódź

  2010-2024 · STRONIT · TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH · PROJEKTOWANIE SKLEPY INTERNETOWE · KOSZT SKLEPU INTERNETOWEGO ŁÓDŹ

Sklepy Internetowe - Łódź

Jeszcze zanim wymyślono centra handlowe, Łódź miała swoją ulicę Piotrkowską – najbardziej reprezentatywną część miasta, w której swoje sklepy mieli najznamienitsi lokalni przedsiębiorcy. Swoją pozycję na rynku budowali latami, Łódź był ich rynkiem zbytu i to klient musiał przyjść do nich, a nie odwrotnie. Na szczęście te czasy powoli przechodzą do przeszłości. W XXI wieku, handel przechodzi do globalnej sieci, dzięki czemu tysiące sklepów każdy ma u siebie w domu. Wystarczy komputer lub inne urządzenie mobilne, by przeglądać miliony produktów, które można mieć bez wychodzenia z domu. Jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że poważnie rozważasz założenie swojego własnego sklepu internetowego. Oczywiście, z przyjemnością Ci w tym pomogę. Mam wieloletnie doświadczenie w tej branży i dziesiątki zbudowanych od podstaw e-sklepów. Zajmuję się kompleksowym tworzeniem, pozycjonowaniem oraz administracją platform e-commerce, dlatego jeśli chcesz mieć własną platformę sprzedażową, nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną już dziś.

Sklep Internetowy musi pracować i sprzedawać. W tym celu konieczne jest odpowiednie zaprezentowanie oferty.
· Projektowanie i Tworzenie Sklepów Internetowych Dla Małych, Średnich i Dużych E-biznesów ·

Sklep Online Łódź

Łódź Przemysłową stworzyli trzech faceci nazywani „królami polskiej bawełny”, byli to: Izrael Poznański, Karol Scheibler i Henryk Grohman. Swoją „monarszą” pozycję budowali latami, nie tylko produkując wysokiej jakości towar, ale i jeżdżąc z nim po całym kraju. Na szczęście dzisiejsi przedsiębiorcy mają dużo łatwiej niż królowie bawełny z Łodzi.

Nie ważne czy jesteś producentem i chcesz mieć swój sklep firmowy, czy też myślisz o sprzedaży towarów wyprodukowanych przez innych, e-sklep to dziś podstawa każdego ambitnego przedsiębiorcy, który chce się rozwijać i zdobywać nowe rynki.

Łódź od pokoleń jest mekką ludzi interesu, a współcześni biznesmeni doskonale wiedzą jak ważną częścią marketingu i sprzedaży jest dział e-commerce. Dołącz do nich i skorzystaj z mojej oferty. To idealny moment, aby wejść do świata e-biznesu.

Projekt Sklepu Internetowego - Łódź

Autentyczny i profesjonalny projekt sklepu internetowego
· Potężny Pakiet Marketingowy · Solidne Cechy i Możliwości ·

Potężne Możliwości

· Solidne Cechy Ecommerce

Dzięki innowacyjnym narzędziom i rozbudowanym opcjom produktów, atrybutom oraz filtrom, Twój sklep internetowy zyska nowoczesny charakter. Moja platforma jest tworzona z wykorzystaniem najnowszych technologii i standardów, co gwarantuje wyjątkową jakość. Sklep internetowy, który stworzę, będzie wyposażony w potężny zestaw narzędzi marketingowych, które efektywnie wspomogą promocję Twojego biznesu.

Łatwo Zarządzaj

· Zawartością i Skalą

Dzięki mojemu przyjaznemu dla użytkownika systemowi CMS, edycja sklepu internetowego staje się niezwykle łatwa i wygodna, nie wymagając żadnych zaawansowanych umiejętności technicznych ani znajomości języka HTML. Możesz swobodnie dodawać, modyfikować lub aktualizować strony, kategorie, produkty, artykuły, wpisy na blogu oraz banery - wszystko to za pomocą intuicyjnego interfejsu, który jest dostępny dla każdego użytkownika.

Zwiększ Sprzedaż Sklepu

· Na Wszystkich Urządzeniach

Dzięki responsywnej stronie eCommerce, która jest zoptymalizowana dla komputerów stacjonarnych, tabletów i urządzeń mobilnych, uzyskasz pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób Twoi odwiedzający postrzegają Twój sklep. Ta kontrola pozwala Ci zoptymalizować użyteczność i wskaźniki konwersji na wszystkich rodzajach urządzeń, niezależnie od sposobu, w jaki klienci dokonują zakupów.

Sklep Dedykowany

Sklep internetowy dedykowany to platforma sprzedażowa dostosowana do unikalnych wymagań każdego klienta. Moje rozwiązania są tworzone na zamówienie, po dokładnym zrozumieniu branży klienta oraz jego asortymentu. Wybierając sklep internetowy, który został specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb, masz pewność, że będzie on zawierał funkcje idealnie dopasowane do Twoich wymagań. Dlatego też dedykowany sklep, zgodnie z nazwą, jest stworzony z myślą o konkretnych potrzebach każdego klienta. Moje dedykowane sklepy są projektowane jako systemy doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych.

Sklep Dropshipping

Dropshipping to globalny trend w świecie e-sklepów. Projektuje sklepy internetowe oparte na modelu dropshippingu, które umożliwiają prowadzenie biznesu internetowego bez konieczności zarządzania zapasami czy obsługiwania procesu wysyłki. Sklepy internetowe typu Dropshipping zdobywają popularność w e-commerce, ponieważ są łatwe do skonfigurowania i nie wymagają dużego początkowego kapitału. Ten model biznesowy umożliwia automatyczne powiadamianie dostawców o zamówieniach ich produktów za pośrednictwem Twojego sklepu internetowego.

Sklep Marketplace

Zaprojektuję dla Ciebie platformę Marketplace, która będzie dedykowana Twoim potrzebom. To miejsce, gdzie będziesz mógł prowadzić swój e-sklep z wieloma dostawcami, oferując bogatą gamę produktów i różnorodne opcje płatności. W dzisiejszej dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce, rozwiązania typu sklep marketplace zyskują ogromną popularność zarówno wśród sprzedawców, jak i konsumentów. Platforma marketplace to przestrzeń, gdzie różnorodni sprzedawcy mogą eksponować swoje oferty, a także zapewnia łatwą integrację nowych dostawców i umożliwia sprzedaż produktów, usług oraz towarów cyfrowych.

E-Sklep B2B

Sklep internetowy typu B2B często pełni rolę hurtowni producenta lub dystrybutora, co ułatwia proces zamawiania towarów przez kontrahentów. Chciałbym dostosować dla Ciebie dedykowany sklep internetowy B2B, który pozwoli stworzyć kompleksowy system oferty biznesowej, idealnie zintegrowany z Twoim sklepem online. Moja platforma umożliwia także automatyzację zamówień na podstawie dostępności towarów u odbiorcy oraz ewentualne rozszerzenie działalności o segment detaliczny, wprowadzając obsługę sklepów opartych na modelu dropshippingu.

Sklepy Internetowe - Opinie Klientów

Przekonaj się, dlaczego moi zadowoleni klienci polecają Stronit każdemu, kto poszukuje nie tylko profesjonalnego podejścia do tworzenia stron,
ale także zaangażowanej firmy gotowej spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.
· Stronit to partner, na który zawsze możesz liczyć! ·

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2024.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Projekt Sklepu Łódź

Zajmuję się tworzeniem internetowych sklepów, które efektywnie obsługują wszystkie procesy zakupowe. Odpowiednio zaprojektowany e-sklep ma ogromne znaczenie zarówno dla ruchu na stronie, jak i poziomu sprzedaży. Dlatego jest niezwykle istotne dokładne rozważenie wyboru odpowiedniej platformy e-commerce do prowadzenia sprzedaży online. Często to właśnie ta decyzja determinuje sukces całego przedsięwzięcia.

Twój własny sklep internetowy zostanie wyposażony w unikatowy projekt graficzny, co sprawi, że stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny.

Projekt graficzny ma ogromny wpływ na pierwsze wrażenie, jakie sklep internetowy robi na potencjalnych klientach. Dlatego ważne jest, aby projekt graficzny spełniał wszystkie standardy i zapewniał doskonałą jakość interakcji użytkownika.

Jeśli więc masz pomysł na biznes online i planujesz rozpocząć działalność w sprzedaży online, już teraz możesz złożyć zamówienie na swój własny sklep internetowy.

Koszt Sklepu Internetowego - Łódź

Pakiety Sklepów Internetowych Online - Łódź

Każdy sklep internetowy jest oceniany indywidualnie ze względu na różnorodność konfiguracji i unikalne potrzeby klientów, a także zależy to od jego docelowego przeznaczenia. Aby dać potencjalnym klientom przybliżenie kosztów budowy sklepu, poniżej przedstawiam orientacyjne koszty tworzenia sklepów internetowych dostosowanych specjalnie do mieszkańców miasta Łódź. Należy jednak pamiętać, że są to jedynie przybliżone wyceny, a ostateczna oferta zostanie dostarczona po dokładnym zrozumieniu potrzeb i wymagań. Sklep internetowy w Łodzi może być dostępny już od kwoty 3000 PLN!

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Podstawowy

od 3000 PLN Pakiet dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep.

System CMS Standard HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Indywidualny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 90 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Vip Premium

od 6000 PLN Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań Sklep Vip Premium jest indealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Rozbudowany System CMS HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Efektowny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 180 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting + SSL Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Ile Trwa tworzenie Sklepu Internetowego?

Okres konieczny do stworzenia sklepu internetowego w dużej mierze jest uzależniony od konkretnych wymagań projektu oraz terminu dostarczenia treści przez Klienta. Gdy wszystkie niezbędne materiały, takie jak teksty i zdjęcia, są dostępne i przygotowane do użycia, proces tworzenia sklepu internetowego może zostać zrealizowany w ustalonym terminie. Dokładny czas potrzebny na stworzenie sklepu internetowego zależy od stopnia zaawansowania projektu, projektu graficznego oraz zakresu funkcjonalności. Na przykład:

Sklep Podstawowy

Tworzenie około 20 dni

Najlepszym wyborem na rozpoczęcie jest dedykowany sklep internetowy z wyjątkowym projektem graficznym, zoptymalizowany pod względem optymalizacji dla wyszukiwarek (SEO) i responsywności (RWD). W mojej ofercie dostępny jest również funkcjonalny system zarządzania treścią (CMS) z możliwością standardowej rozbudowy.

Sklep Rozszerzony

Projektowanie około 30 dni

Wyróżnij się na tle najlepszych sklepów internetowych. Moja oferta to unikalny sklep online z atrakcyjnym projektem graficznym oraz rozbudowanym systemem zarządzania treścią (CMS). Posiada on szeroki wybór produktów i bogate kategorie.

Sklep Profesjonalny

Tworzenie około 40 dni

Konkuruj z najlepszymi sklepami online. Unikalny sklep internetowy z efektownym projektem graficznym oraz rozbudowanym systemem CMS. Zawierający bogatą ofertę produktów i podkategorii.

Blog Sklepy internetowe - Baza Wiedzy

Witam wszystkich na blogu poświęconym tworzeniu i projektowaniu sklepów internetowych. Jako web designer, grafik i webdeveloper w jednej osobie, dzielę się spostrzeżeniami, dzięki którym Twój sklep internetowy przebije się spośród konkurencyjnych firm! Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących zakładania sklepów internetowych e-commerce.
· Tworzenie i Projektowanie Sklepów internetowych · Sklepy internetowe · E-Commerce ·

E-SKLEP SAAS CZY OPEN SOURCE

Pytanie, którą platformę sklepu internetowego eCommerce wybrać, jest bardzo popularne wśród firm internetowych. Jest wiele rozwiązań do wyboru i wiele aspektów, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji utworzenia sklepu.

Czytaj Dalej

Elastyczność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, koszt – lista jest długa. Wiedza, który rodzaj platformy lepiej odpowiada Twoim potrzebom biznesowym – open-source lub SaaS (Software as a Service) – wyeliminuje wiele niepewności i znacznie ułatwi wybór.

Czytaj Dalej

WŁASNE PRODUKTY CZY Z HURTOWNI

Wiele firm zastanawia się, co tak naprawdę odróżnia firmy hurtowe i detaliczne od siebie, dlatego poświęciłem cały rozdział w tym artykule, aby szczegółowo omówić zalety i wady każdego modelu biznesowego.

Czytaj Dalej

Zasadniczo istnieją dwa główne sposoby sprzedaży produktu – jako hurtownik lub jako sprzedawca detaliczny. Każdy ma swoje zalety i potencjalne pułapki. Wybierając najbardziej odpowiednią drogę na rynku, należy zastanowić się, który model najlepiej Ci pasuje.

Czytaj Dalej

PŁATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO

Aby prowadzić w pełni funkcjonalny sklep internetowy e-commerce, musisz mieć możliwość przyjmowania płatności od swoich klientów. Cała Twoja firma przecież kręci się wokół sprzedaży i zarabiania pieniędzy.

Czytaj Dalej

Niezależnie od tego, czy masz już sklep internetowy, czy też zaczynasz swój biznes e-commerce od zera, Twoja brama płatności musi być priorytetem. Istnieje mnóstwo różnych opcji przyjmowania płatności online, a ten przewodnik pomoże Ci znaleźć właściwą.

Czytaj Dalej

Faq - Pytania - Sklepy Internetowe

W mailach, które dostaję, część pytań się powtarza, zazwyczaj dotyczą one procesu tworzenia sklepów internetowych, kosztów czy też czasu realizacji. Zadaniem poniższego faq jest oszczędność czasu zarówno Waszego, jak i mojego. Oczywiście, zawsze zachęcam do kontaktu, ale najpierw proponuję zapoznać się z poniższymi pytaniami i odpowiedziami.
· Tworzenie Sklepów Online · Projektowanie Sklepy Internetowe · E-Commerce ·

1Jakie korzyści są z budowy sklepu online?

1. Ekonomiczna opcja w porównaniu z tradycyjnym biznesem stacjonarnym.

2. Szansa na dotarcie do większej grupy potencjalnych klientów.

3. Bogactwo dostępnych możliwości promocji biznesu online w przystępnych cenach.

4. Łatwość obsługi i zarządzania zamówieniami.

5. Brak potrzeby inwestowania w zapasy lub przechowywanie towarów.

2Ile kosztuje budowa sklepu internetowego?

Oczywiście, nie ma ustalonej, stałej ceny za stworzenie sklepu internetowego typu e-commerce. Koszty mogą znacząco się różnić, zależnie od wielu czynników, w tym:

1. Wybór platformy e-commerce do stworzenia Twojego sklepu internetowego ma duże znaczenie. Przykładowo, wybierając CMS, takie jak WooCommerce, możesz liczyć na konkurencyjną ofertę.

2. Charakter produktów, które planujesz sprzedawać, wpływa na koszty. Czy to produkty z wieloma opcjami, takimi jak rozmiar, kolor itp., czy może proste produkty bez wariantów?

3. Czy potrzebujesz specjalnych funkcji, takich jak integracja z systemem POS?

4. Czy planujesz integrację płatności online, na przykład z PayPal lub inną bramką płatności? Koszty integracji mogą się różnić w zależności od wyboru.

5. Czy programista ma za zadanie wczytywanie produktów za Ciebie, czy zamierzasz to zrobić samodzielnie?

3Ile czasu zajmuje utworzenie sklepu?

Ponownie, czas potrzebny do ukończenia projektu sklepu internetowego zależy od jego rozmiaru i charakteru e-commerce. Stworzenie podstawowej witryny e-commerce zwykle zajmuje nie więcej niż 3 tygodnie, ale nie obejmuje to jeszcze dostarczenia produktu. Z kolei bardziej zaawansowany sklep internetowy może wymagać nawet do 4 miesięcy na pełną realizację. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z WooCommerce do stworzenia swojego sklepu e-commerce, może to znacząco przyspieszyć proces konfiguracji i uruchomienia w porównaniu do innych platform i technologii CMS.

4Czego ode mnie potrzebujesz?

Aby rozpocząć i zakończyć proces tworzenia sklepu internetowego, będę potrzebować:

1. Logo firmy, jeśli jest dostępne.

2. Zdjęcia produktów bez praw autorskich, które zostaną wykorzystane na stronie głównej.

3. Wszelkie istotne informacje o produktach, takie jak zdjęcia, opisy, ceny, itp.

4. Treść dla wszystkich stron, w tym "O nas" czy "Kontakt".

5. Szczegóły dotyczące integracji z bramką płatności, na przykład PayPal lub inne preferowane metody płatności.

6. Informacje hostingowe, abyśmy mogli wdrożyć sklep internetowy po zakończeniu pracy.

5Jak będę zarządzać sklepem internetowym?

Często otrzymuję pytania od moich potencjalnych klientów i klientów, takie jak: "Jak będę mógł zarządzać moim sklepem internetowym e-commerce po jego utworzeniu?" lub "Czy będę mógł samodzielnie aktualizować informacje na moim sklepie internetowym?".

Jesteśmy wszyscy świadomi, że tworzenie sklepów internetowych to proces ciągły. Często konieczne jest aktualizowanie treści i obrazów w sklepie online. Jeśli za każdym razem, gdy potrzebujesz wprowadzić zmiany w swoim sklepie internetowym, musisz zatrudniać programistę, może to wiązać się z wysokimi kosztami, co nie zawsze jest praktyczne.

Jaka jest tu odpowiedź?

Platformy CMS, takie jak WooCommerce, PrestaShop czy Magento, pozwalają na łatwe przejęcie kontroli nad swoim sklepem e-commerce i samodzielne zarządzanie treściami, obrazami i produktami w swoim sklepie internetowym. To jedna z przyczyn, dla których wybieram oprogramowanie e-commerce do tworzenia sklepów internetowych.

6Czy zapewniasz wsparcie w prowadzeniu?

Nawet jeśli starasz się dokładnie przetestować swój sklep internetowy przed jego uruchomieniem, zawsze istnieje ryzyko, że mogą pojawić się pewne błędy.

Dlatego większość właścicieli sklepów online ma obawy dotyczące kwestii wsparcia po wdrożeniu. Często zadają pytania typu: "Czy oferujesz jakiekolwiek wsparcie?" lub "Co się stanie, jeśli pojawią się problemy ze sklepem po jego uruchomieniu?".

Dla wszystkich moich klientów korzystających z usługi zarządzania sklepem internetowym, zapewniam gwarancję serwisową. Oznacza to, że jestem gotów pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów, które mogą się pojawić po uruchomieniu sklepu internetowego.

7A co z utrzymaniem sklepu internetowego?

Podobnie jak każdy wartościowy produkt, Twój sklep internetowy wymaga regularnej konserwacji, aby zachować długotrwałą sprawność. Nie wszyscy właściciele stron internetowych zdają sobie z tego sprawę, ale ci, którzy prowadzą swoje strony od dłuższego czasu, rozumieją, jak istotne jest dbanie o witrynę. Dlatego często pojawiają się pytania, takie jak: "Czy oferujesz wsparcie w utrzymaniu mojego sklepu internetowego?" lub "Ile kosztuje utrzymanie sklepu internetowego?".

Dlaczego utrzymanie sklepu internetowego jest kluczowe?

1. Regularna aktualizacja informacji i produktów w sklepie internetowym.

2. Regularna aktualizacja wtyczek i motywów sklepu online.

3. Zapewnienie, że sklep e-commerce działa sprawnie na różnych przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

4. Upewnienie się, że wszystkie funkcje działają bez zarzutu.

5. Zabezpieczenie sklepu internetowego przed różnymi rodzajami zagrożeń.

8Moja firma jest mała, czy potrzebuje sklepu?

Oczywiście, jedną z kluczowych zalet jest możliwość poszerzenia zasięgu rynków i przyciągnięcia nowych klientów przy minimalnym nakładzie inwestycji. To skuteczny sposób na rozwijanie działalności bez konieczności zatrudniania personelu do sprzedaży lub negocjowania umów dystrybucyjnych.

ŁÓDŹ MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Łódź ·

Jeżeli preferujesz osobiste spotkanie, to z przyjemnością mogę się z Tobą spotkać w Łodzi, w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jednak, jeśli to nie jest konieczne, to możemy również omówić wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową zdalnie, co stanowi główny sposób komunikacji w przypadku 80% moich realizowanych zleceń. Możemy porozmawiać przez telefon lub e-mail. Zachęcam do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub rozpocząć naszą współpracę. Zapraszam także do zapoznania się z moimi wybranymi projektami, które zostały zrealizowane w latach 2010-2024.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprojektuje Twój nowy
sklep internetowy w Łodzi

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.