• Sklepy Online Poznań

  2010-2024 · STRONIT · TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH · PROJEKTOWANIE SKLEPY INTERNETOWE · KOSZT SKLEPU INTERNETOWEGO POZNAŃ

Sklepy Internetowe - Poznań

Poznań zasłynął z produkcji wódki Wyborowej, która szybko stała się rozpoznawalna na całym świecie. Wspominał o niej znany malarz Pablo Picasso, a Gary Cooper i Audrey Hepburn raczyli się nią na planie filmu „Miłość po południu”. W latach PRL, ten wysokogatunkowy trunek przeznaczony był głównie na eksport, a w Polsce dostępny jedynie w wybranych sklepach. Dla Polaków, w tym i dla mieszkańców miasta Poznań, ten rodzaj wódki był więc ciężko dostępny. Ale to było dawno, w czasach wręcz prehistorycznych, gdy internet jeszcze nie istniał, a kolejki pod sklepami były czymś równie normalnym, jak widok cinkciarzy pod poznańskimi Pewexami i hotelami. Dziś na szczęście nie trzeba wystawać w wielogodzinnych kolejkach, a coraz więcej osób kupując w sieci unika ich w ogóle. Prężnie rozwijający się rynek e-commerce, to szansa również dla Twojej firmy. Szansa, aby wypłynąć na szerokie wody handlu ogólnopolskiego. Od lat zajmuję się tworzeniem sklepów internetowych, zatem wybierając moją ofertę, masz gwarancję otrzymania e-sklepu na najwyższym poziomie.

Sklep Internetowy musi pracować i sprzedawać. W tym celu konieczne jest odpowiednie zaprezentowanie oferty.
· Projektowanie i Tworzenie Sklepów Internetowych Dla Małych, Średnich i Dużych E-biznesów ·

Sklep Online Poznań

W czasach jagiellońskich Poznań stał się ważnym węzłem, w którym przecinały się szlaki handlowe, a w 1394 roku uzyskał prawo składu. Na szczęście dziś ani Poznań, ani żadne inne miasto nie wymaga takich przepisów, a swobodny handel, dzięki e-commerce jest jeszcze łatwiejszy niż choćby dekadę temu.

Prowadzenie sklepu internetowego też nie wymaga specjalnych umiejętności, niemniej w kwestiach technicznych zawsze służę swoim Kontrahentom pomocą, dzieląc się doświadczeniem i wiedzą. Jeśli myślisz o wejściu w e-handlu, to jest to dobry moment, bowiem z symulacji przeprowadzonych przez PwC wynika, że do 2026 roku wartość polskiego e-handlu będzie wart 162 mld zł.

Dlatego nie czekaj, aż wyprzedzi cię konkurencja, a w Twojej branży zrobi się tłoczno. Napisz do mnie lub zadzwoń, z przyjemnością zrealizuję dla Ciebie unikalny, nowoczesny, responsywny e-sklep, który nie tylko przyciągnie uwagę potencjalnych Klientów, ale również będzie dla nich w pełni intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Projekt Sklepu Internetowego - Poznań

Autentyczny i profesjonalny projekt sklepu internetowego
· Potężny Pakiet Marketingowy · Solidne Cechy i Możliwości ·

Potężne Możliwości

· Solidne Cechy Ecommerce

Dzięki zaawansowanym narzędziom i rozszerzonym opcjom produktów, atrybutów oraz filtrów, Twój sklep internetowy nabierze nowoczesnego charakteru. Moja platforma wykorzystuje najnowsze technologie i standardy, co gwarantuje doskonałą jakość. Sklep internetowy, który stworzę, będzie wyposażony w potężny zestaw narzędzi marketingowych, które skutecznie wspomogą promocję Twojego biznesu.

Łatwo Zarządzaj

· Zawartością i Skalą

Dzięki mojemu przyjaznemu dla użytkownika systemowi CMS, zarządzanie sklepem internetowym staje się niezwykle łatwe i wygodne, bez konieczności posiadania zaawansowanych umiejętności technicznych ani znajomości języka HTML. Dodawanie, modyfikowanie oraz aktualizacja stron, kategorii, produktów, artykułów, wpisów na blogu i banerów staje się dziecinnie proste, dzięki intuicyjnemu interfejsowi, dostępnemu dla każdego użytkownika.

Zwiększ Sprzedaż Sklepu

· Na Wszystkich Urządzeniach

Dzięki responsywnej stronie eCommerce, zoptymalizowanej zarówno dla komputerów stacjonarnych, tabletów, jak i urządzeń mobilnych, zyskujesz pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób Twoi odwiedzający postrzegają Twój sklep. Ta kontrola pozwala Ci doskonalić użyteczność i wskaźniki konwersji na różnych rodzajach urządzeń, niezależnie od preferowanego przez klientów sposobu dokonywania zakupów.

Sklep Dedykowany

Jako freelancer, tworzę sklepy internetowe dedykowane, które są jak spersonalizowane garnitury dla Twojego biznesu. Każde z moich rozwiązań jest projektowane na zamówienie, po dokładnym zrozumieniu specyfiki Twojej branży i asortymentu. Kiedy wybierasz sklep internetowy dostosowany do Twoich potrzeb, masz pewność, że zawierać będzie funkcje idealnie dopasowane do Twoich wymagań. Moje dedykowane sklepy są tworzone z myślą o konkretnych potrzebach klienta, co sprawia, że są one unikalne i idealnie dopasowane do Twojej działalności. Zapraszam do współpracy, abyśmy mogli stworzyć sklep internetowy idealnie dostosowany do Twojego biznesu.

Sklep Dropshipping

Dropshipping to obecnie globalny trend w świecie e-sklepów. Moja specjalizacja obejmuje projektowanie sklepów internetowych opartych na modelu dropshippingu, co pozwala na prowadzenie biznesu online bez konieczności zarządzania magazynem ani obsługiwania procesu wysyłki. Sklepy internetowe typu dropshipping zyskują coraz większą popularność w branży e-commerce, ponieważ są łatwe w konfiguracji i nie wymagają znacznego początkowego kapitału. Ten model biznesowy pozwala na automatyczne powiadamianie dostawców o zamówieniach ich produktów za pośrednictwem Twojego sklepu internetowego.

Sklep Marketplace

Zaadaptuję specjalnie dla Ciebie platformę Marketplace, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. To miejsce, które pozwoli Ci prowadzić swój e-sklep z wieloma dostawcami, oferując szeroki wybór produktów oraz różnorodne opcje płatności. W dzisiejszym dynamicznym świecie e-commerce, rozwiązania typu sklep marketplace cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród sprzedawców, jak i konsumentów. Platforma marketplace to przestrzeń, w której różni sprzedawcy mogą eksponować swoje oferty, a także zapewnia prostą integrację nowych dostawców oraz umożliwia sprzedaż produktów, usług i towarów cyfrowych.

E-Sklep B2B

Sklep internetowy typu B2B to często serce biznesu, gdzie kontrahenci mogą łatwo zamawiać potrzebne produkty. Chcę stworzyć dla Ciebie dedykowany sklep B2B, który będzie jak muzyczna harmonia z Twoim sklepem online, tworząc kompleksową ofertę biznesową. Moja platforma umożliwia także automatyzację zamówień, dostosowując się do dostępności towarów u klienta. I nie tylko to - możemy także rozszerzyć Twoją działalność o segment detaliczny, wprowadzając obsługę sklepów opartych na modelu dropshippingu.

Sklepy Internetowe - Opinie Klientów

Przekonaj się, dlaczego moi zadowoleni klienci polecają Stronit każdemu, kto poszukuje nie tylko profesjonalnego podejścia do tworzenia stron,
ale także zaangażowanej firmy gotowej spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.
· Stronit to partner, na który zawsze możesz liczyć! ·

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2024.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Projekt Sklepu Poznań

Zajmuję się tworzeniem internetowych sklepów, które efektywnie obsługują wszystkie procesy zakupowe. Odpowiednio zaprojektowany e-sklep ma ogromne znaczenie zarówno dla ruchu na stronie, jak i poziomu sprzedaży. Dlatego jest niezwykle istotne dokładne rozważenie wyboru odpowiedniej platformy e-commerce do prowadzenia sprzedaży online. Często to właśnie ta decyzja determinuje sukces całego przedsięwzięcia.

Twój własny sklep internetowy zostanie wyposażony w unikatowy projekt graficzny, co sprawi, że stanie się wyjątkowy i niepowtarzalny.

Projekt graficzny ma ogromny wpływ na pierwsze wrażenie, jakie sklep internetowy robi na potencjalnych klientach. Dlatego ważne jest, aby projekt graficzny spełniał wszystkie standardy i zapewniał doskonałą jakość interakcji użytkownika.

Jeśli więc masz pomysł na biznes online i planujesz rozpocząć działalność w sprzedaży online, już teraz możesz złożyć zamówienie na swój własny sklep internetowy.

Koszt Sklepu Internetowego - Poznań

Pakiety Sklepów Internetowych Online - Poznań

Każdy sklep internetowy jest oceniany indywidualnie, uwzględniając różnorodność konfiguracji oraz unikalne potrzeby klientów, w zależności od jego celu i przeznaczenia. Aby dostarczyć potencjalnym klientom przybliżone koszty tworzenia sklepów internetowych dedykowanych mieszkańcom miasta Poznań, prezentuje poniżej przykładowe orientacyjne ceny. Jednak należy pamiętać, że są to tylko przybliżone wyceny, a ostateczna oferta zostanie dostosowana po dokładnym zrozumieniu Państwa potrzeb i wymagań. Tworzenie sklepu internetowego w Poznaniu może rozpocząć się już od kwoty 3000 PLN!

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Podstawowy

od 3000 PLN Pakiet dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep.

System CMS Standard HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Indywidualny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 90 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Vip Premium

od 6000 PLN Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań Sklep Vip Premium jest indealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Rozbudowany System CMS HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Efektowny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 180 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting + SSL Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Ile Trwa tworzenie Sklepu Internetowego?

Czas potrzebny na stworzenie sklepu internetowego znacząco zależy od konkretnych wymagań projektu i dostarczenia materiałów przez Klienta. Gdy wszystkie niezbędne elementy, takie jak teksty i zdjęcia, są dostępne i gotowe do użycia, proces tworzenia sklepu online można zrealizować zgodnie z wyznaczonym terminem. Dokładny czas potrzebny na wykonanie projektu sklepu internetowego jest uzależniony od poziomu skomplikowania projektu, designu graficznego oraz zakresu funkcji. Na przykład:

Sklep Podstawowy

Tworzenie około 20 dni

Najlepszym początkiem jest skorzystanie z dedykowanego sklepu internetowego, który wyróżnia się niepowtarzalnym designem graficznym, jest zoptymalizowany pod kątem SEO (optymalizacja dla wyszukiwarek) oraz responsywny (RWD - dostosowany do różnych urządzeń). W ramach mojej oferty dostępny jest również funkcjonalny system zarządzania treścią (CMS) z opcją późniejszej rozbudowy.

Sklep Rozszerzony

Projektowanie około 30 dni

Wyróżnij się wśród najlepszych sklepów internetowych. Moja propozycja to wyjątkowy sklep online z atrakcyjnym designem graficznym oraz rozbudowanym systemem zarządzania treścią (CMS). Oferuje on szeroki asortyment produktów i bogate kategorie.

Sklep Profesjonalny

Tworzenie około 40 dni

Staw czoło najlepszym sklepom internetowym. Mój wyjątkowy sklep online wyróżnia się zachwycającym designem graficznym oraz rozbudowanym systemem CMS. Oferuje szeroki wybór produktów i liczne podkategorie.

Blog Sklepy internetowe - Baza Wiedzy

Witam wszystkich na blogu poświęconym tworzeniu i projektowaniu sklepów internetowych. Jako web designer, grafik i webdeveloper w jednej osobie, dzielę się spostrzeżeniami, dzięki którym Twój sklep internetowy przebije się spośród konkurencyjnych firm! Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących zakładania sklepów internetowych e-commerce.
· Tworzenie i Projektowanie Sklepów internetowych · Sklepy internetowe · E-Commerce ·

E-SKLEP SAAS CZY OPEN SOURCE

Pytanie, którą platformę sklepu internetowego eCommerce wybrać, jest bardzo popularne wśród firm internetowych. Jest wiele rozwiązań do wyboru i wiele aspektów, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji utworzenia sklepu.

Czytaj Dalej

Elastyczność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, koszt – lista jest długa. Wiedza, który rodzaj platformy lepiej odpowiada Twoim potrzebom biznesowym – open-source lub SaaS (Software as a Service) – wyeliminuje wiele niepewności i znacznie ułatwi wybór.

Czytaj Dalej

WŁASNE PRODUKTY CZY Z HURTOWNI

Wiele firm zastanawia się, co tak naprawdę odróżnia firmy hurtowe i detaliczne od siebie, dlatego poświęciłem cały rozdział w tym artykule, aby szczegółowo omówić zalety i wady każdego modelu biznesowego.

Czytaj Dalej

Zasadniczo istnieją dwa główne sposoby sprzedaży produktu – jako hurtownik lub jako sprzedawca detaliczny. Każdy ma swoje zalety i potencjalne pułapki. Wybierając najbardziej odpowiednią drogę na rynku, należy zastanowić się, który model najlepiej Ci pasuje.

Czytaj Dalej

PŁATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO

Aby prowadzić w pełni funkcjonalny sklep internetowy e-commerce, musisz mieć możliwość przyjmowania płatności od swoich klientów. Cała Twoja firma przecież kręci się wokół sprzedaży i zarabiania pieniędzy.

Czytaj Dalej

Niezależnie od tego, czy masz już sklep internetowy, czy też zaczynasz swój biznes e-commerce od zera, Twoja brama płatności musi być priorytetem. Istnieje mnóstwo różnych opcji przyjmowania płatności online, a ten przewodnik pomoże Ci znaleźć właściwą.

Czytaj Dalej

Faq - Pytania - Sklepy Internetowe

W mailach, które dostaję, część pytań się powtarza, zazwyczaj dotyczą one procesu tworzenia sklepów internetowych, kosztów czy też czasu realizacji. Zadaniem poniższego faq jest oszczędność czasu zarówno Waszego, jak i mojego. Oczywiście, zawsze zachęcam do kontaktu, ale najpierw proponuję zapoznać się z poniższymi pytaniami i odpowiedziami.
· Tworzenie Sklepów Online · Projektowanie Sklepy Internetowe · E-Commerce ·

1Jakie korzyści są z budowy sklepu online?

1. Rozwiązanie ekonomiczne w porównaniu z tradycyjnym biznesem stacjonarnym.

2. Szansa na dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów.

3. Obfitość dostępnych opcji promocji biznesu online w przystępnych cenach.

4. Prostota obsługi i zarządzania zamówieniami.

5. Nie ma konieczności inwestowania w zapasy lub przechowywanie towarów.

2Ile kosztuje budowa sklepu internetowego?

Naturalnie, ustalenie konkretnego kosztu tworzenia sklepu internetowego typu e-commerce jest niemożliwe, ponieważ jest to uzależnione od wielu czynników. Oto kilka z nich, które wpływają na ostateczną cenę:

1. Wybór platformy e-commerce do stworzenia Twojego sklepu internetowego jest kluczowym czynnikiem. Przykładowo, wybierając CMS, takie jak WooCommerce, możesz liczyć na konkurencyjne oferty cenowe.

2. Charakter produktów, które planujesz sprzedawać, ma znaczący wpływ na koszty. Czy to produkty z różnymi opcjami, takimi jak rozmiar, kolor itp., czy może prostsze produkty bez wariantów?

3. Czy wymagasz specjalnych funkcji, takich jak integracja z systemem POS (punkt sprzedaży)?

4. Czy planujesz integrować płatności online, np. z PayPal lub inną bramką płatności? Koszty integracji mogą się znacząco różnić w zależności od wyboru.

5. Czy programista jest odpowiedzialny za wczytywanie produktów, czy też zamierzasz to zrobić samodzielnie?

3Ile czasu zajmuje utworzenie sklepu?

Ponownie, czas potrzebny do zakończenia projektu sklepu internetowego jest uzależniony od jego zakresu i charakteru e-commerce. Tworzenie podstawowej witryny e-commerce zazwyczaj zajmuje nie więcej niż 3 tygodnie, ale nie obejmuje to jeszcze dostarczenia produktu. W przypadku bardziej zaawansowanych sklepów internetowych, pełna realizacja może potrwać nawet do 4 miesięcy. Jeśli zdecydujesz się na wykorzystanie WooCommerce do stworzenia swojego sklepu e-commerce, może to znacząco przyspieszyć proces konfiguracji i uruchomienia w porównaniu do innych platform i technologii CMS.

4Czego ode mnie potrzebujesz?

Aby przystąpić do procesu tworzenia sklepu internetowego i doprowadzić go do końca, potrzebne będą następujące elementy:

1. Jeśli istnieje, logo firmy.

2. Zdjęcia produktów bez naruszenia praw autorskich, które zostaną wykorzystane na stronie głównej.

3. Wszelkie istotne informacje dotyczące produktów, takie jak zdjęcia, opisy, ceny, itp.

4. Treść do wszystkich stron, w tym "O nas" czy "Kontakt".

5. Szczegóły dotyczące integracji z bramką płatności, np. PayPal lub inne preferowane metody płatności.

6. Dane dotyczące hostingu, abyśmy mogli wdrożyć sklep internetowy po zakończeniu pracy.

5Jak będę zarządzać sklepem internetowym?

Często otrzymuję pytania od potencjalnych klientów i obecnych klientów, takie jak: "Jak będę mógł zarządzać moim sklepem internetowym e-commerce po jego utworzeniu?" lub "Czy będę w stanie samodzielnie aktualizować treści na moim sklepie online?".

Jesteśmy wszyscy świadomi, że proces tworzenia sklepów internetowych jest ciągły. Często wymaga to aktualizacji treści i obrazów w sklepie online. W przypadku, gdy każda taka zmiana wymagałaby zatrudnienia programisty, może to wiązać się z wysokimi kosztami, co nie zawsze jest praktyczne.

A więc, jakie jest rozwiązanie?

Platformy CMS, takie jak WooCommerce, PrestaShop czy Magento, umożliwiają łatwe przejęcie kontroli nad swoim sklepem e-commerce i samodzielne zarządzanie treściami, obrazami i produktami w swoim sklepie internetowym. To jeden z głównych powodów, dla których wybieram oprogramowanie e-commerce do tworzenia sklepów internetowych.

6Czy zapewniasz wsparcie w prowadzeniu?

Mimo staranności w testowaniu sklepu internetowego przed jego uruchomieniem, zawsze istnieje ryzyko, że mogą pojawić się pewne błędy.

Dlatego większość właścicieli sklepów online ma obawy związane z kwestią wsparcia po wdrożeniu. Często zadają pytania takie jak: "Czy oferujesz jakiekolwiek wsparcie?" lub "Jakie są procedury w przypadku problemów ze sklepem po uruchomieniu?".

Dla wszystkich moich klientów korzystających z usługi zarządzania sklepem internetowym, zapewniam gwarancję serwisową. Oznacza to, że jestem dostępny, aby pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów, które mogą się pojawić po uruchomieniu sklepu internetowego.

7A co z utrzymaniem sklepu internetowego?

Podobnie jak każdy wartościowy produkt, Twojego sklepu internetowego wymaga regularnej konserwacji, aby zachować jego długotrwałą sprawność. Nie wszyscy właściciele stron internetowych zdają sobie z tego sprawę, ale ci, którzy prowadzą swoje strony od dłuższego czasu, rozumieją, jak istotne jest dbanie o witrynę. Dlatego często pojawiają się pytania, takie jak: "Czy oferujesz wsparcie w utrzymaniu mojego sklepu internetowego?" lub "Ile kosztuje utrzymanie sklepu online?".

Dlaczego utrzymanie sklepu internetowego jest kluczowe?

1. Regularna aktualizacja informacji i produktów w sklepie online.

2. Stała aktualizacja wtyczek i motywów sklepu internetowego.

3. Zapewnienie, że sklep e-commerce działa sprawnie na różnych przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

4. Pewność, że wszystkie funkcje działają bez zakłóceń.

5. Zabezpieczenie sklepu internetowego przed różnymi rodzajami zagrożeń.

8Moja firma jest mała, czy potrzebuje sklepu?

Naturalnie, jednym z kluczowych korzyści jest szansa na poszerzenie zasięgu rynków i przyciągnięcie nowych klientów przy minimalnym nakładzie inwestycji. Jest to efektywny sposób na rozwijanie działalności, bez konieczności angażowania personelu do sprzedaży lub prowadzenia skomplikowanych negocjacji w zakresie umów dystrybucyjnych.

POZNAŃ MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Poznań ·

Jeżeli preferujesz osobiste spotkanie, to chętnie umówię się na spotkanie w Poznaniu, w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jednak, jeśli to nie jest konieczne, możemy również omówić wszelkie kwestie dotyczące Twojej nowej strony internetowej zdalnie, co stanowi główny sposób komunikacji w przypadku 80% moich realizowanych zleceń. Możemy porozmawiać przez telefon lub e-mail. Zachęcam do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub rozpocząć naszą współpracę. Serdecznie zapraszam także do zapoznania się z wybranymi projektami, które zostały zrealizowane w okresie od 2010 do 2024 roku.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprojektuje Twój nowy
sklep internetowy w Poznaniu

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.