• Sklepy Online Warszawa

  2010-2024 · STRONIT · TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH · PROJEKTOWANIE SKLEPY INTERNETOWE · KOSZT SKLEPU INTERNETOWEGO WARSZAWA

Sklepy Internetowe - Warszawa

W czasach PRL, Warszawa najczęściej była najlepiej zaopatrzonym w towary miastem. Nic więc dziwnego, że przyjeżdżali tu ludzie z całej Polski, tylko po to, aby zrobić zakupy. Na szczęście te czasy dawno minęły, choć wcale to nie oznacza, że Warszawa nie może zaopatrywać reszty Polski. Współczesna technologia daje jednak dużo więcej możliwości niż to było dawnej. Posiadając swój własny sklep internetowy, to Ty idziesz do Klienta, a nie odwrotnie. Od lat projektuję i tworzę sklepy internetowe zarówno dla małych, jak i dużych firm. Wspierając się na moim bogatym doświadczeniu i znajomości rynku e-commerce, tworzę nowoczesne, dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych e-sklepy. Moim Partnerom zawsze proponuję najkorzystniejsze rozwiązania, mające na celu maksymalne wsparcie ich firm. W swoich realizacjach szczególny nacisk kładę na estetykę, użyteczność zastosowanych rozwiązań oraz intuicyjność. Jeśli więc potrzebujesz nowoczesnego, niezawodnego i łatwego w obsłudze sklepu internetowego, to mogę dla Ciebie taki stworzyć. Skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły.

Sklep Internetowy musi pracować i sprzedawać. W tym celu konieczne jest odpowiednie zaprezentowanie oferty.
· Projektowanie i Tworzenie Sklepów Internetowych Dla Małych, Średnich i Dużych E-biznesów ·

Sklep Online Warszawa

Warszawa liczy sobie obecnie blisko dwa miliony mieszkańców, część z nich to Twoi potencjalni Klienci. Możesz ich zdobyć dzięki lokalnej kampanii marketingowej, ale przecież nie musisz ograniczać się tylko do zamieszkałych w mieście Warszawa. Większość sklepów internetowych działa na znacznie szerszą skalę.

Od lat buduję ogólnopolskie e-sklepy. To moja pasja, ale jednocześnie praca i jestem w tym dobry. Dzięki obecnym technologiom, jestem w stanie zaprojektować w pełni funkcjonalny i nowoczesny e-sklep, wyposażony w system zarządzania treścią (CMS), z rozbudowanym interfejsem płatności online, a całość w pełni responsywna – to znaczy, że Wasza strona będzie automatycznie dopasowywać się do urządzeń, na których będzie wyświetlana.

Oferuję Ci swoje doświadczenie, umiejętności i profesjonalizm, a także opiekę i doradztwo z zakresu zagadnień związanych z e-commerce oraz administrowaniem wirtualnego sklepu.

Projekt Sklepu Internetowego - Warszawa

Autentyczny i profesjonalny projekt sklepu internetowego
· Potężny Pakiet Marketingowy · Solidne Cechy i Możliwości ·

Potężne Możliwości

· Solidne Cechy Ecommerce

Od zaawansowanych narzędzi po zaawansowane opcje produktów, atrybuty i filtry. Stworzony przy użyciu najnowszych technologii i standardów, będziesz mieć niesamowicie nowoczesny sklep internetowy. Sklep internetowy zbudowany tak, aby zapewniać pakiet potężnych narzędzi marketingowych.

Łatwo Zarządzaj

· Zawartością i Skalą

Edycja sklepu online jest prosta dzięki przyjaznemu dla użytkownika systemowi CMS, który nie wymaga żadnych umiejętności technicznych ani znajomości języka HTML. Z łatwością dodawaj lub edytuj strony, kategorie, produkty, artykuły, posty na blogu, banery - wszystko z poziomu przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

Zwiększ Sprzedaż Sklepu

· Na Wszystkich Urządzeniach

Dzięki responsywnej witrynie eCommerce na komputery stacjonarne, tablety i urządzenia mobilne będziesz mieć kontrolę nad tym, jak odwiedzający widzą Twój sklep. Ta kontrola oznacza, że ​​będziesz w stanie optymalizować użyteczność i konwersje na wszystkich urządzeniach, bez względu na to, jak klient robi zakupy.

Sklep Dedykowany

Sklep internetowy dedykowany to platforma sprzedażowa dopasowana do potrzeb klienta. Tego typu rozwiązania są projektowane indywidualnie, po rozeznaniu branży klienta oraz jego asortymentu. Zamawiając sklep internetowy stworzony właśnie dla Ciebie masz pewność że znajdą się w nim funkcje takie jakich dokładnie potrzebujesz, ponieważ dedykowany sklep jak sama nazwa wskazuje, dedykowany jest konkretnym wymaganiom jednego klienta. Projektuje sklepy dedykowane, jako systemy dopasowane do indywidualnych wymagań klientów biznesowych.

Sklep Dropshipping

Sklep typu Dropshipping to światowy trend w e-sklepach. Projektuje sklepy internetowe dropshipping, które pozwalają na prowadzenie sklepu internetowego bez zarządzania zapasami lub zajmowania się wysyłką. Sklep internetowy Dropshipping stał się popularnym pomysłem na e-commerce, ponieważ jest łatwy w konfiguracji i nie wymaga dużych inwestycji finansowych. Sklep Dropshipping oferuje automatyczne powiadamianie dostawców o zakupie ich produktów za pośrednictwem Twojego sklepu internetowego.

Sklep Marketplace

Zaprojektuje dla Ciebie platformę Marketplace. Możesz mieć sklep internetowy e-commerce z wieloma dostawcami, produktami i ustawieniami płatności. E-commerce to prężnie rozwijająca się branża, dlatego też zrozumiała jest popularność takich rozwiązań jak sklep marketplace wśród sprzedawców i konsumentów. Platforma marketplace jest miejscem, w którym swoje oferty przedstawia wielu sprzedawców. Oferuje możliwość dołączania nowych dostawców do platformy oraz sprzedaż produktów, usług, produktów cyfrowych.

E-Sklep B2B

Sklep internetowy B2B to w wielu przypadkach hurtownia producenta lub dystrybutora. Zamawianie towaru przez kontrahentów odbywa się w sposób prosty i wygodny. Specjalnie dla Ciebie zaprojektuje sklep internetowy B2B, pozwalający stworzyć cały system oferty biznesowej, która jest płynnie powiązana z Twoim sklepem internetowym. Istnieje możliwość automatyzacji zamówień na podstawie stanów magazynowych odbiorcy czy częściowe wejście w segment detaliczny poprzez wprowadzenie obsługi sklepów bazujących na dropshippingu.

Sklepy Internetowe - Opinie Klientów

Przekonaj się, dlaczego moi zadowoleni klienci polecają Stronit każdemu, kto poszukuje nie tylko profesjonalnego podejścia do tworzenia stron,
ale także zaangażowanej firmy gotowej spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.
· Stronit to partner, na który zawsze możesz liczyć! ·

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2024.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Projekt Sklepu Warszawa

Projektuje sklepy internetowe, które sprawnie realizują wszelkie procesy zakupowe. Odpowiednio zaprojektowany e-sklep ma główny wpływ zarówno na ruch na stronie, jak i na poziom sprzedaży. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej platformy e-Commerce do prowadzenia e-sprzedaży. Często ta decyzja przesądza o sukcesie przedsięwzięcia.

Twój własny sklep internetowy otrzyma indywidualnie przygotowany projekt graficzny. Dzięki temu będzie wyjątkowy i nie powtarzalny.

To właśnie od projektu graficznego zależy pierwsza ocena sklepu internetowego przez potencjalnego kupującego. Ważne więc, by projekt graficzny spełniał wszelkie standardy oraz kwestie związane z User Experience.

Jeśli więc masz pomysł na biznes online i zamierzasz wejść w nurt sprzedaży online – zamów już dziś sklep internetowy.

Koszt Sklepu Internetowego - Warszawa

Pakiety Sklepów Internetowych Online - Warszawa

Każdy sklep internetowy jest wyceniany indywidualnie, ponieważ bardzo trudno jest podać konkretną cenę w związku z ogromną różnorodnością możliwych konfiguracji oraz zróżnicowanymi oczekiwaniami Klientów jak i końcowym przeznaczeniem. W celu przybliżenia potencjalnemu klientowi kosztów budowy sklepu zamieściłem poniżej przykładowe wyceny sklepów internetowych specjalnie dla mieszkańców miasta Warszawa. Proszę pamiętać, że są to jedynie szacunki a finalna cena zostanie przedstawiona po specjalistycznej analizie. Sklep internetowy w Warszawie może być wykonany już od 3000 PLN!

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Podstawowy

od 3000 PLN Pakiet dla wszystkich małych, średnich i początkujących sklepów. W pakiecie otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep.

System CMS Standard HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Indywidualny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 90 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Sklep Vip Premium

od 6000 PLN Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań Sklep Vip Premium jest indealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Rozbudowany System CMS HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Efektowny Projekt Graficzny Czas Pracy Projektanta Do 180 Godz. Sklep Responsywny (RWD) Optymalizacja Sklepu (SEO) Domena + Hosting + SSL Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Ile Trwa tworzenie Sklepu Internetowego?

To ile trwa tworzenie sklepu internetowego w dużej mierze zależy od specyfikacji projektu oraz terminu dostarczenia treści przez Klienta. Jeśli wszystkie niezbędne do zaprojektowania sklepu online materiały takie jak teksty i zdjęcia są skompletowane to proces budowy sklepu internetowego powinien zakończyć się w wyznaczonym czasie.
Dokładne określenie czasu potrzebnego na wykonanie sklepu internetowego zależy od poziomu skomplikowania, projektu graficznego i funkcjonalności - dla przykładu:

Sklep Podstawowy

Tworzenie około 20 dni

Najlepszy na start - spersonalizowany sklep online z indywidualnym projektem graficznym wraz z optymalizacją SEO i RWD. W Pakiecie funkcjonalny system CMS o standardowej rozbudowie.

Sklep Rozszerzony

Projektowanie około 30 dni

Sklep internetowy dla małych firm z indywidualnym projektem graficznym oraz rozszerzonym panelem zarządzania treścią CMS. Sklep będzie rozbudowywany wraz z rozwojem Twojej Firmy.

Sklep Profesjonalny

Tworzenie około 40 dni

Konkuruj z najlepszymi sklepami online. Unikalny sklep internetowy z efektownym projektem graficznym oraz rozbudowanym systemem CMS. Zawierający bogatą ofertę produktów i podkategorii.

Blog Sklepy internetowe - Baza Wiedzy

Witam wszystkich na blogu poświęconym tworzeniu i projektowaniu sklepów internetowych. Jako web designer, grafik i webdeveloper w jednej osobie, dzielę się spostrzeżeniami, dzięki którym Twój sklep internetowy przebije się spośród konkurencyjnych firm! Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących zakładania sklepów internetowych e-commerce.
· Tworzenie i Projektowanie Sklepów internetowych · Sklepy internetowe · E-Commerce ·

E-SKLEP SAAS CZY OPEN SOURCE

Pytanie, którą platformę sklepu internetowego eCommerce wybrać, jest bardzo popularne wśród firm internetowych. Jest wiele rozwiązań do wyboru i wiele aspektów, które należy rozważyć przed podjęciem decyzji utworzenia sklepu.

Czytaj Dalej

Elastyczność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, koszt – lista jest długa. Wiedza, który rodzaj platformy lepiej odpowiada Twoim potrzebom biznesowym – open-source lub SaaS (Software as a Service) – wyeliminuje wiele niepewności i znacznie ułatwi wybór.

Czytaj Dalej

WŁASNE PRODUKTY CZY Z HURTOWNI

Wiele firm zastanawia się, co tak naprawdę odróżnia firmy hurtowe i detaliczne od siebie, dlatego poświęciłem cały rozdział w tym artykule, aby szczegółowo omówić zalety i wady każdego modelu biznesowego.

Czytaj Dalej

Zasadniczo istnieją dwa główne sposoby sprzedaży produktu – jako hurtownik lub jako sprzedawca detaliczny. Każdy ma swoje zalety i potencjalne pułapki. Wybierając najbardziej odpowiednią drogę na rynku, należy zastanowić się, który model najlepiej Ci pasuje.

Czytaj Dalej

PŁATNOŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO

Aby prowadzić w pełni funkcjonalny sklep internetowy e-commerce, musisz mieć możliwość przyjmowania płatności od swoich klientów. Cała Twoja firma przecież kręci się wokół sprzedaży i zarabiania pieniędzy.

Czytaj Dalej

Niezależnie od tego, czy masz już sklep internetowy, czy też zaczynasz swój biznes e-commerce od zera, Twoja brama płatności musi być priorytetem. Istnieje mnóstwo różnych opcji przyjmowania płatności online, a ten przewodnik pomoże Ci znaleźć właściwą.

Czytaj Dalej

Faq - Pytania - Sklepy Internetowe

W mailach, które dostaję, część pytań się powtarza, zazwyczaj dotyczą one procesu tworzenia sklepów internetowych, kosztów czy też czasu realizacji. Zadaniem poniższego faq jest oszczędność czasu zarówno Waszego, jak i mojego. Oczywiście, zawsze zachęcam do kontaktu, ale najpierw proponuję zapoznać się z poniższymi pytaniami i odpowiedziami.
· Tworzenie Sklepów Online · Projektowanie Sklepy Internetowe · E-Commerce ·

1Jakie korzyści są z budowy sklepu online?

1. Tania konfiguracja w porównaniu ze sklepem fizycznym.

2. Możliwość dotarcia do większej ilości potencjalnych klientów.

3. Mnóstwo opcji promowania biznesu w Internecie po przystępnej cenie.

4. Łatwość w prowadzeniu i zarządzaniu zamówieniami.

5. Nie ma potrzeby inwestowania w inwentarz czy magazyn

2Ile kosztuje budowa sklepu internetowego?

Cóż, nie ma standardowej ceny za stworzenie sklepu internetowego e-commerce. Niektórzy twórcy stron internetowych mogą wyceniać sklep internetowy na 2000-3000pln, podczas gdy inni mogą podać kilka tysięcy. Koszt stworzenia sklepu internetowego zależy od kilku czynników, takich jak:

1. Którą platformą e-commerce wolisz budować swój sklep internetowy. Jeśli jest to CMS, taki jak WooCommerce, zdecydowanie możesz uzyskać najlepszą ofertę.

2. Jakie produkty zamierzasz sprzedawać? Czy będą miały wiele wariantów, takich jak rozmiar, kolor itp., czy będą to proste produkty, które nie mają wariantów?

3. Czy potrzebujesz specjalnych funkcji, takich jak integracja z POS itp.?

4. Chcesz zintegrować PayPal lub inną bramkę płatności? Korzystanie z PayPal może być proste, a przez to niedrogie, ale jeśli masz inne preferencje, programista może być zmuszony do użycia niestandardowych kodów w celu zintegrowania wybranej bramki.

5. Czy chcesz, aby programista przesłał produkty za Ciebie, czy sam chcesz je wgrać?

3Ile czasu zajmuje utworzenie sklepu?

Ponownie, czas ukończenia sklepu internetowego zależy od rozmiaru i charakteru e-commerce. Tworzenie podstawowej witryny e-commerce nie powinno zająć więcej niż 3 tygodnie, co nie obejmuje przesyłania produktu. Jednak wykonanie rozbudowanego sklepu internetowego może potrwać do 4 miesięcy. Jeśli zdecydujesz się na WooCommerce do budowy swojego sklepu e-commerce , może to pomóc w dość szybkim skonfigurowaniu i uruchomieniu sklepu internetowego w porównaniu z innymi platformami i technologiami CMS.

4Czego ode mnie potrzebujesz?

Aby rozpocząć i zakończyć tworzenie sklepu internetowego, potrzebuje:

1. Logo firmy, jeśli jest dostępne.

2. Zdjęcia produktów bez tantiem do zaprezentowania na stronie głównej.

3. Niektóre szczegóły produktu (zdjęcia, opisy, ceny itp.)

4. Całą zawartość stron takich jak o nas, skontaktuj się z nami itp.

5. PayPal lub inne szczegóły integracji z bramką płatności.

6. Wreszcie, szczegóły dotyczące hostingu, abym mogł wdrożyć sklep internetowy po zakończeniu pracy.

5Jak będę zarządzać sklepem internetowym?

Moi potencjalni klienci i klienci zadają również pytania typu „Jak będę mógł zarządzać moim sklepem internetowy e-commerce po jego zaprojektowaniu?” lub „Czy będę mógł zmienić informacje we własnym sklepie internetowym“.

Wszyscy wiemy, że tworzenie sklepów internetowych nie jest jednorazową rzeczą. Może zajść potrzeba częstej zmiany treści lub obrazów w sklepie online. Jeśli będziesz zatrudniaź programistę za każdym razem, gdy potrzebujesz zmian w swoim sklepie internetowym, możesz zapłacić dużo pieniędzy za zarządzanie sklepem e-commerce, co nie ma żadnego sensu.

Jakie jest tutaj rozwiązanie?

Za pomocą platform CMS, takich jak WooCommerce, PrestaShop czy Magento możesz łatwo przejąć kontrolę nad swoim sklepem e-commerce i zarządzać treścią, obrazami i produktami we własnym sklepie internetowym. To jeden z powodów, dla których wybrałem oprogramowanie e-commerce do tworzenia sklepów internetowych.

6Czy zapewniasz wsparcie w prowadzeniu?

Bez względu na to, jak skutecznie sprawdzisz swój sklep internetowy przed jej uruchomieniem, nadal możesz napotkać pewne błędy.

Tak więc większość właścicieli sklepów internetowych martwi się wsparciem po uruchomieniu. Dlatego często zadawanym pytaniem jest „Czy zapewniasz jakiekolwiek wsparcie?” lub „Co się stanie, jeśli napotkam problemy ze sklepem internetowym po jego uruchomieniu?“.

Wszystkim moim klientom w przypadku skorzystania z oferty administracja sklepu internetowego, udzielam gwarancji serwisowej, co oznacza, że ​​pomogę im rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy, które mogą pojawić się po uruchomieniu sklepu internetowego.

7A co z utrzymaniem sklepu internetowego?

Jak każdy inny cenny towar, Twój sklep internetowy również wymaga regularnej konserwacji, aby dobrze funkcjonować na dłuższą metę. Nie wszyscy webmasterzy to rozumieją, ale ci, którzy prowadzą swoje strony internetowe już od jakiegoś czasu, wiedzą, jak ważne jest utrzymanie witryny. Dlatego często zadawanym pytaniem jest „Pomożesz mi w utrzymaniu mojego sklepu internetowego?” lub „Ile kosztuje utrzymanie sklepu internetowego?”.

Dlaczego utrzymanie sklepu internetowego jest tak ważne?

1. Aby regularnie aktualizować informacje i produkty sklepu internetowego.

2. Aby regularnie aktualizować wszystkie wtyczki i motywy sklepu online.

3. Aby upewnić się, że Twój sklep e-commerce działa dobrze dla użytkowników we wszystkich przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

4. Aby upewnić się, że wszystkie funkcje, działają poprawnie.

5. Aby chronić swój sklep internetowy przed różnymi rodzajami zagrożeń.

8Moja firma jest mała, czy potrzebuje sklepu?

Absolutnie – jedną z kluczowych korzyści jest to, że witryna eCommerce zapewnia dostęp do nowych rynków i klientów przy niewielkiej inwestycji. To doskonały sposób na rozwój firm bez konieczności zatrudniania pracowników sprzedaży lub negocjowania umów dystrybucyjnych.

WARSZAWA MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Warszawa ·

Jeśli chciałbyś spotkać się ze mną osobiście w Warszawie, z przyjemnością odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeśli jednak nie ma takiej potrzeby, to możemy omówić wszelkie kwestie z Twoją nową stroną internetową zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!), po przez telefon lub e-mail. Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub nawiązać współpracę, zapraszam również do zapoznania się z wybranymi projektami zrealizowanymi w latach 2010-2024.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprojektuje Twój nowy
sklep internetowy w Warszawie

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.