• Tworzenie Stron Łódź

  2010-2024 · STRONIT · TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH · NOWOCZESNE STRONY WWW · ŁÓDŹ ·

Nowoczesne Strony Internetowe - Łódź

Przez ostatnie dwanaście lat zajmuję się aktywnym tworzeniem stron internetowych dedykowanych mieszkańcom Łodzi. To, co początkowo było zwykłym hobby, przerodziło się w autentyczną pasję. Praca to dla mnie nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim źródło nieustającego zainteresowania. Jako niezależny freelancer, angażuję się w każdy projekt z pełnym zaangażowaniem. Czy potrzebujesz nowoczesnej i oryginalnej strony internetowej? Znalazłeś odpowiednie miejsce. Czy jesteś właścicielem firmy lub mieszkańcem Łodzi? Masz pytania lub jesteś gotów skorzystać z moich usług? Zapraszam do kontaktu ze mną.

· Profesjonalna Obsługa · Kreatywne Podejście · Niebanalne Projekty ·

TWORZENIE STRON WWW

Zgodnie z obowiązującymi trendami na skalę globalną, kreuję wyjątkowe strony internetowe, które wyróżniają się atrakcyjnym i pełnym kolorów designem, plasując się wśród najbardziej innowacyjnych projektów.

CMS DLA STRONY WWW

Tworzę strony internetowe, korzystając z wiodących i uznanych platform CMS typu open source, takich jak WordPress, Joomla i Drupal.

POZYCJONOWANIE SEO

Gwarantuję profesjonalne usługi optymalizacji SEO, skupiając się na zwiększeniu widoczności Twojej witryny w wynikach wyszukiwania Google oraz efektywnym jej pozycjonowaniu.

Nowoczesne Strony

Łódź nazywana była niegdyś miastem tysiąca kominów, stu pałaców i jednej ulicy. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Łódź to dziś prężnie rozwijające się, nowoczesne miasto, które na przestrzeni lat uległo modernizacjom i nowoczesności. Podobnie jest ze stronami www.

Projektując witryny internetowe zawsze korzystam z najnowszych technologii. Dziś jest to głównie WordPress – najpopularniejsza na świecie platforma CMS (System zarządzania treścią). Współczesne witryny muszą być również responsywne, co zapewnia automatyczne dopasowanie się strony do urządzeń, na których strona jest wyświetlana. To bardzo ważne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, zdominowanych przez wszechobecne smartfony czy tablety.

Wiedza techniczna, wieloletnie doświadczenie oraz pasja pozwalają mi tworzyć unikatowe realizacje. Jeśli jesteś z miasta Łódź lub okolic i chcesz, aby Twoja strona internetowa wyróżniała się na tle innych, jeśli szukasz sprawdzonego i rzetelnego webmastera, to trafiłeś pod dobry adres. Skontaktuj się ze mną.

Strony WWW Łódź

Ex navicula navis („z łódeczki łódź”) – to motto miasta kominów, sięgające jeszcze czasów średniowiecza, kiedy to Łódź była niewielką osadą. Przez wieki osada zamieniła się w metropolię i stała się wielokulturową stolicą Polski.

Dziś Łódź niewiele ma wspólnego ze swoimi prapoczątkami, to nowoczesne miasto, gdzie przemyka wprawdzie duch historii, ale historii znacznie nowszej. Tak, jak Łódź zmieniała się przez wieki, tak i przez ostatnie lata przeobrażeniom ulegał internet i strony www.

Od prawie dwóch dekad jestem świadkiem i uczestnikiem e-transformacji – metamorfoz, które są naturalnym następstwem rozwoju techniki i programowania. Dlatego też wybierając moją ofertę, masz pewność, że otrzymasz projekt zrealizowany nie tylko w nowoczesnej technologii i według obowiązujących trendów, ale i całkowicie oryginalny, z dedykowaną grafiką i stylistyką, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Strona One Page

Strony typu One Page, zgodnie z nazwą, skupiają się na jednej stronie internetowej, eliminując potrzebę przełączania się między różnymi podstronami. Zamiast tego, użytkownicy nawigują poprzez przewijanie treści. W przypadku Stron One Page, menu może zawierać zakładki, które ułatwiają nawigację, ale nie kierują użytkowników na osobne podstrony. Zamiast tego, płynnie przewijają ekran do odpowiednich sekcji. Strony internetowe typu One Page często wykorzystują efekt Parallax, który tworzy wrażenie ruchu tła, nadając treści głębi i trójwymiarowości. Ich główną zaletą jest zdolność do przyciągania uwagi użytkowników.

Wizytówka

Strona wizytówkowa to internetowe miejsce, które zawiera kluczowe informacje o firmie. Obecnie tego rodzaju witryny są mniej popularne niż pełne strony firmowe, ponieważ większość użytkowników internetu oczekuje dostępu do pełnej gamy informacji o przedsiębiorstwie i jego ofercie. Jednak strona wizytówkowa stanowi doskonałe rozwiązanie, jeśli firma nie planuje działań e-marketingowych, ale chce w pewien sposób obecności w Internecie i budowania swojej wiarygodności w oczach potencjalnych klientów.

Multi Page

Strona typu Multi Page różni się od strony jednostronicowej tym, że poza główną stroną zawiera wiele podstron, co umożliwia strukturalne prezentowanie rozległej treści. Dzięki menu lub dedykowanym elementom nawigacyjnym, użytkownicy mogą łatwo przechodzić między różnymi sekcjami strony. To rozwiązanie pozwala użytkownikom szybko znaleźć interesujące ich informacje, takie jak oferta, sklep lub dane kontaktowe, i pozyskać potrzebne dane. Jednym z kluczowych atutów stron typu Multi Page jest ich pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Strona Firmowa

Strona internetowa firmy stała się niezbędnym narzędziem dla praktycznie każdego przedsiębiorstwa. Jej głównym celem jest prezentacja firmy oraz jej oferty. Dzięki stronie internetowej, klienci mogą łatwo znaleźć wszystkie niezbędne informacje, co korzystnie wpływa na budowanie lojalności wobec marki oraz na wzrost sprzedaży. Taka witryna stanowi także kluczowy element strategii e-marketingowej, pozwalając na przyciąganie nowych klientów. W zależności od charakteru działalności warto również rozważyć dodatkowe elementy, takie jak dział aktualności, blog czy galeria, gdyż tego rodzaju treści przyciągają uwagę klientów.

Strony Internetowe - Opinie Klientów

Przekonaj się, dlaczego moi zadowoleni klienci polecają Stronit każdemu, kto poszukuje nie tylko profesjonalnego podejścia do tworzenia stron,
ale także zaangażowanej firmy gotowej spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.
· Stronit to partner, na który zawsze możesz liczyć! ·

Nagrody i Wyróżnienia

Za moim profesjonalizmem przemawiają liczne nagrody nadane przez międzynarodowe prestiżowe portale internetowe,
specjalizujące się w promowaniu najlepszych stron WWW. Zostałem wyróżniony między innymi przez:

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2024.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Posiadasz Firmę W Łodzi Lub Jego Okolicach?

· Pozycjonowanie - SEO - Optymalizacja · UX - User Experience · Responsywność - RWD ·

Cennik - Strony Internetowe Łódź

Przykładowy Cennik Stron Internetowych WWW Dla Firm Z Miasta Łódź

Każdy projekt strony internetowej jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia do wyceny. Cena tworzenia i utrzymania strony internetowej zależy od różnorodnych czynników, takich jak jej zakres, oczekiwania klienta i cel projektu. Poniżej znajdziesz przykładowe ceny, ale pamiętaj, że są to jedynie orientacyjne szacunki. Ostateczna cena zostanie określona po dokładnej analizie projektu. Tworzenie strony internetowej dla Łodzi może rozpocząć się już od 1000 PLN!

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Strona Firmowa

od 1000 PLN Spersonalizowana strona internetowa Zawierająca stronę główną, szerszą ofertę oraz kontakt.

5+ Podstron HTML5 + CSS3 + JS + PHP Indywidualny Projekt Graficzny Strona Responsywna (RWD) Optymalizacja strony (SEO) Domena + Hosting Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Mocna Strona WWW

od 2500 PLN Rozbudowana strona www z CMS'em. Zawierająca opisy, prezentacje firmy, rozszerzoną ofertę, kontakt.

10+ Podstron CMS: WordPress lub Joomla HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Efektowny Projekt Graficzny Strona Responsywna (RWD) Optymalizacja strony (SEO) Domena + Hosting + SSL Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Ile Trwa Tworzenie Strony Internetowej?

Czas potrzebny na stworzenie strony internetowej jest uzależniony od wielu czynników, takich jak specyfikacja projektu oraz termin dostarczenia treści przez klienta. Gdy wszystkie niezbędne materiały, takie jak teksty i zdjęcia, są dostępne, proces tworzenia strony internetowej może być zakończony w ustalonym czasie. Dokładny czas potrzebny do wykonania strony internetowej jest ściśle powiązany z jej stopniem skomplikowania, projektem graficznym oraz funkcjonalnością. Na przykład:

Strona Firmowa

Czas Tworzenia 14 dni

Strona z personalizacją, składająca się z 5 podstron o unikalnym designie, zoptymalizowana pod kątem SEO i responsywności. Zawiera stronę główną, obszerną ofertę oraz sekcję kontaktową.

Strona Internetowa z CMS

Czas Tworzenia 21 dni

Strona internetowa o rozbudowanej strukturze zawierająca 10 podstron, ozdobiona efektownym projektem graficznym oraz wyposażona w CMS. Zawiera szczegółowe opisy, prezentacje firmy, rozszerzoną ofertę i kompleksową sekcję kontaktową

Mocna Strona WWW

Czas Tworzenia 30 dni

Rozszerzona witryna z 10 podstronami, o atrakcyjnym projekcie graficznym oraz zaawansowanym systemie zarządzania treścią (CMS). Zawiera szczegółowe opisy, prezentacje firmy, rozszerzoną ofertę oraz kompleksową sekcję kontaktową.

Blog Strony WWW - Baza Wiedzy

Witam wszystkich na blogu poświęconym tworzeniu stron internetowych. Jako web designer, grafik i webdeveloper w jednej osobie, dzielę się spostrzeżeniami, dzięki którym Twoja strona internetowa przebije się spośród konkurencyjnych firm! Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących tworzenia stron internetowych.
· Tworzenie i Projektowanie Stron WWW · Strony Internetowe· Projekty Graficzne ·

CZYM JEST STRONA ONE PAGE

Termin „strona one page” jest dokładnie tym, na co wygląda — chociaż aby ją prawidłowo opracować i wdrożyć, musisz poświęcić sporo uwagi temu, co robisz i jak zamierzasz to osiągnąć.

Czytaj Dalej

Ogromna liczba firm zaczeła stawiać na strony internetowe typu one page - również duże firmy i biznesy zaczęły realizować tymczasowe stosowanie stron internetowych one page jako podgląd i rozruch na działania promocyjne.

Czytaj Dalej

DOBRA FIRMOWA STRONA INTERNETOWA

W dzisiejszych czasach ludzie korzystają z Internetu, aby robić interesy, robić zakupy, planować zakupy i nie tylko. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem firmy, potrzebujesz dobrej strony www.

Czytaj Dalej

Dobra strona internetowa to klucz do Twojego sukcesu. Strona, która nie sprawia, że ​​odwiedzający uciekają z krzykiem. Ale jakie są cechy udanej strony internetowej? W tym poście dowiesz się, czego potrzebuje Twoja strona internetowa.

Czytaj Dalej

TANIA STRONA INTERNETOWA?

Dużo osób, szukając specjalistów od tworzenia stron internetowych, wpisuje w wyszukiwarkę takie hasła jak np. „tania strona internetowa Toruń”, „strony internetowe tanio” czy „strona www niska cena”.

Czytaj Dalej

Nie ma czegoś takiego jak tanie strony internetowe – wszystko zależy od przeznaczonego budżetu i oczekiwań klienta. Tworzenie stron www to złożony proces, dlatego ustalając cennik, zawsze mam na uwadze preferencje Klienta.

Czytaj Dalej

Faq - Pytania - Strony Internetowe

W mailach, które dostaję, część pytań się powtarza, zazwyczaj dotyczą one procesu tworzenia stron internetowych, kosztów czy też czasu realizacji. Zadaniem poniższego faq jest oszczędność czasu zarówno Waszego, jak i mojego. Oczywiście, zawsze zachęcam do kontaktu, ale najpierw proponuję zapoznać się z poniższymi pytaniami i odpowiedziami.
· Projektowanie i Tworzenie Stron WWW · Strony Internetowe · Projekty Graficzne · CMS ·

1Jaka jest procedura realizacji strony?

Krok 1: Rozpracowanie oferty i wyceny opartej na wizji i koncepcji tworzenia strony internetowej.

Krok 2: Przygotowanie wstępnego projektu strony, bazując na dostarczonych materiałach.

Krok 3: Prezentacja projektu wstępnego w celu uzyskania akceptacji. W razie potrzeby dokonujemy żądanych modyfikacji, aby osiągnąć pełne zadowolenie.

Krok 4: Po zatwierdzeniu projektu wstępnego, rozpoczynamy proces wdrażania.

Krok 5: Po uregulowaniu płatności, strona zostaje opublikowana w sieci.

2Jak wyglądają kwestie finansowe?

W trakcie procesu tworzenia oferty (jak opisano wcześniej), zawsze jest wymagana zaliczka, która zazwyczaj wynosi od 20% do 30% całkowitej wartości projektu. W trakcie rzeczywistej realizacji projektu strony internetowej stosujemy system rozliczeń etapowych. Konkretne etapy rozliczeń są ustalane indywidualnie i dostosowane do potrzeb klienta w trakcie trwania projektu.

3Czy można liczyć na projekt wstępny?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zachęcam do zapoznania się z projektami prezentowanymi w moim portfolio. Dzięki nim możecie Państwo pozyskać lepszy obraz moich umiejętności i jakości moich usług.

4Czy można poprawiać w nieskończoność?

W ramach standardowej ceny jestem w stanie dostarczyć jeden projekt graficzny zgodnie z wytycznymi specyfikacji oraz dokonać ewentualnych poprawek. Jeżeli Państwo potrzebują zupełnie nowego projektu graficznego lub kilka różnych opcji do wyboru, będziemy musieli negocjować cenę, aby uwzględnić dodatkową pracę i zasoby potrzebne do spełnienia tych wymagań.

5Ile kosztuje strona internetowa?

Każda strona internetowa jest wyjątkowa, a indywidualne potrzeby klienta są dla mnie priorytetem. Dla przykładu, koszt stworzenia strony o rozmiarze do 5 podstron typowo wynosi od 1500 do 2000 PLN. Jednak cena może wzrosnąć w miarę dodawania dodatkowych funkcjonalności, dlatego szczegóły cenowe są ustalane indywidualnie, dostosowane do konkretnego projektu i wymagań klienta. Moim celem jest dostarczenie rozwiązania, które najlepiej spełnia Państwa potrzeby.

6Skąd takie ceny? Widziałem oferty za 300 pln!

W tej branży zdarza się, że wiele firm oferuje usługi na poziomie porównywalnym do pracy ucznia szkoły podstawowej. Strony internetowe w tak niskiej cenie często nie spełniają obowiązujących standardów internetowych.

Strony oparte na starych rozwiązaniach, takie jak układ w formie tabel, są kompletnie nieprzygotowane pod kątem pozycjonowania, mają liczne braki wizualne oraz nie wyświetlają się poprawnie w różnych przeglądarkach, co jest poważnym problemem.

Osobiście uważam, że prezentowanie klientom tak niskiej jakości stron internetowych jest nieodpowiednie i nieprofesjonalne.

7Ile potrwa stworzenie strony internetowej?

Czas realizacji projektu uzależniony jest od skali serwisu oraz użytych technologii. W przypadku niewielkich stron firmowych, zazwyczaj potrzebuje do 14 dni od momentu zaakceptowania projektu graficznego i dostarczenia niezbędnych materiałów.

Jeśli chodzi o bardziej rozbudowane serwisy z zastosowaniem systemów CMS lub bardziej zaawansowanych funkcji, czas realizacji może być nieco dłuższy i wynosić do 21 dni. Moim celem jest dostarczenie Państwu kompleksowego i starannie wykonanego projektu, dlatego czas ten może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb projektu.

8Czy będę mógł sam edytować stronę www?

Oczywiście, jeśli konkretna funkcjonalność zostanie uwzględniona w specyfikacji projektu, to z przyjemnością ją zaimplementuje. W większości moch projektów wykorzystuje popularne systemy zarządzania treścią, takie jak WordPress, Joomla i Drupal, co umożliwia elastyczność w dostosowywaniu serwisów do indywidualnych potrzeb klientów.

ŁÓDŹ MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Łódź ·

Jeżeli preferujesz osobiste spotkanie, to z przyjemnością mogę się z Tobą spotkać w Łodzi, w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jednak, jeśli to nie jest konieczne, to możemy również omówić wszelkie kwestie związane z Twoją nową stroną internetową zdalnie, co stanowi główny sposób komunikacji w przypadku 80% moich realizowanych zleceń. Możemy porozmawiać przez telefon lub e-mail. Zachęcam do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub rozpocząć naszą współpracę. Zapraszam także do zapoznania się z moimi wybranymi projektami, które zostały zrealizowane w latach 2010-2024.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony w Łodzi

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.