• Strony WWW Warszawa

  2010-2024 · STRONIT · TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH · NOWOCZESNE STRONY WWW · WARSZAWA ·

Nowoczesne Strony Internetowe - Warszawa

Przez niemal 12 lat aktywnie zajmuję się tworzeniem stron internetowych www dla mieszkańców Warszawy. To, co początkowo było jedynie hobby, prędko przekształciło się w moją pasję. Niewielu może powiedzieć, że ich praca jest równocześnie ich pasją, ale ja mam to szczęście. Jako niezależny freelancer, wkładam wiele serca w każdy projekt. Jeśli potrzebujesz nowoczesnej i wyjątkowej strony internetowej, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Czy prowadzisz firmę lub mieszkasz w Warszawie? Masz pytania lub jesteś gotowy skorzystać z moich usług? Serdecznie zachęcam do kontaktu ze mną.

· Profesjonalna Obsługa · Kreatywne Podejście · Niebanalne Projekty ·

TWORZENIE STRON WWW

W zgodzie z globalnymi trendami tworzę wyjątkowe strony internetowe o fascynującym i pełnym kolorów designie, które należą do najbardziej kreatywnych projektów w sieci.

CMS DLA STRONY WWW

Tworzę strony internetowe, wykorzystując najpopularniejsze i renomowane systemy CMS typu open source, takie jak WordPress, Joomla i Drupal.

POZYCJONOWANIE SEO

Zapewniam efektywną usługę optymalizacji SEO, skierowaną na poprawę działania Twojej witryny internetowej oraz jej pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Nowoczesne Strony

Warszawa ma wiele symboli, z którymi możemy utożsamiać stolicę Polski: Pałac Kultury, pomnik Syrenki, Zamek Królewski, Kolumna Zygmunta czy Muzeum Powstania Warszawskiego. Jest tego znacznie więcej i tak jak Warszawa ma swoje cecha, tak i każda strona www powinna mieć swoje niepowtarzalne atrybuty. Najczęściej przybierają one formę indywidualnej szaty graficznej czy układu samej strony.

Musisz wiedzieć, że działam na rynku od blisko dwóch dekad i cały czas śledzę wciąć aktualizujące się standardy projektowania witryn internetowych. Jestem doświadczonym webmasterem, który działa w mieście Warszawa oraz okolicach od dawna.

Tworzę unikatowe, dostosowane do najnowszych standardów, responsywne strony www, wyposażone w narzędzia ułatwiające zarządzanie treścią (CMS), wzbogacone o nowoczesny design, który wzbudzi zazdrość u Waszej konkurencji i przyciągnie zaciekawione spojrzenia Waszym Kontrahentów.

Jeśli potrzebujesz takiej strony www – a skoro tu jesteś, to pewnie tak jest – nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś.

Strony WWW Warszawa

Warszawa to miasto wielkich możliwości, ale i sporej konkurencji. W stolicy, każdego roku powstaje około 20 tys nowych firm, to ponad 50 dziennie. Aby zaistnieć na rynku i się wyróżniać potrzebujesz nowoczesnej i wyrazistej strony internetowej.

Warszawa jako miasto samo w sobie ma ogromny potencjał i może być źródłem inspiracji. Stań w Centrum, spójrz na otaczające Cię gmachy i zacznij działać. Dziś marketing zaczyna się w sieci. Tworząc dla Ciebie stronę www, tworzę jednocześnie Twoją markę, Twój wizerunek.

Od lat projektuję nacechowane unikalnymi rozwiązaniami wizytówki internetowe, portale i e-sklepy. Tworzone przeze mnie, oparte na silniku WordPress, witryny są niezawodne, a moje umiejętności i zaangażowanie sprawiają, że współpracujący ze mną Kontrahenci otrzymują projekt oryginalny i najwyższej jakości, który swoją awangardowością i estetyką zachwyci odbiorców i skutecznie stworzy Twój – tak istotny w biznesie – pozytywny wizerunek.

Strona One Page

Strony typu One Page – zgodnie ze swoją nazwą – składają się tylko z jednej strony, niewymagającej przechodzenia do żadnych podstron, po której poruszamy się „scrollując”. Jeśli Strona One Page posiada zakładki umieszczone w menu, ich celem jest wyłącznie ułatwienie nawigacji – kierują one nie na nową podstronę, a przewijają ekran do odpowiedniego miejsca. Strony internetowe One Page z efektem Parallax, na których elementy tła poruszają się w taki sposób, że powstaje wrażenie ruchu oraz 3D. Ich główna zaleta to fakt, że mocno przyciągają uwagę użytkowników.

Wizytówka

Wizytówka internetowa to strona, która zawiera absolutnie podstawowe informacje o firmie. Obecnie ten rodzaj jest spotykany nieco rzadziej od kompletniejszych stron firmowych – zdecydowana większość internautów bowiem, wchodząc na stronę firmy, oczekuje dostępu do pełnych wiadomości na temat przedsiębiorstwa i jego oferty. Wizytówka internetowa to doskonałe rozwiązanie jeśli firma nie planuje działań e-marketingowych, ale chce w jakiś sposób zaznaczyć swoją obecność w Internecie oraz uwiarygodnić się w oczach klienta.

Multi Page

Strona Multi Page poza stroną główną, zawiera dowolną ilość podstron, pozwala na prezentację dużych ilości treści w uporządkowany sposób. Za pomocą menu lub dedykowanych elementów, użytkownik może przemieścić się na konkretne podstrony. Opcja ta pozwala użytkownikowi na szybki wybór konkretnego miejsca na stronie (np. oferta, sklep, czy kontakt) i zapoznanie się z informacjami, które go w danej chwili interesują. Ważną zaletą rozwiązania Multi Page jest korzystny wpływ na pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google.

Strona Firmowa

Strona firmowa to w dzisiejszych czasach prawdzie „must have” dla niemal każdego przedsiębiorstwa. Głównym celem strony tego typu jest prezentacja firmy i jej oferty. Dzięki niej klienci mogą łatwo znaleźć wszystkie potrzebne im informacje, co pozytywnie wpływa na lojalność wobec marki oraz na sprzedaż. Taka strona to też podstawa e-marketingu, pozwalającego przyciągnąć nowych odbiorców. W zależności od specyfiki działalności warto zadbać też o dodatkowe elementy: dział aktualności, bloga czy też galerię - tego typu treści przyciągną klientów.

Strony Internetowe - Opinie Klientów

Przekonaj się, dlaczego moi zadowoleni klienci polecają Stronit każdemu, kto poszukuje nie tylko profesjonalnego podejścia do tworzenia stron,
ale także zaangażowanej firmy gotowej spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania.
· Stronit to partner, na który zawsze możesz liczyć! ·

Nagrody i Wyróżnienia

Za moim profesjonalizmem przemawiają liczne nagrody nadane przez międzynarodowe prestiżowe portale internetowe,
specjalizujące się w promowaniu najlepszych stron WWW. Zostałem wyróżniony między innymi przez:

Wybrane Realizacje

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi projektami
wykonanymi w latach 2010-2024.

Projekty
Wcześniejsze
Nowocześniejsze
  • Premium Cars Rent
  • Strona Multipage
  • Wood Max
  • Strona Internetowa
  • Blue Partners
  • Strona One Page
  • Miyamoto Musashi
  • Strona Internetowa One Page
  • Multibud
  • Strona Firmowa
  • Sklep Woodlook
  • Sklep Internetowy Woocommerce
  • Euforia Eventy
  • Strona Internetowa Wizytówka
  • Diamond Books
  • Indywidualny Projekt Strony
  • Till Death Tattoo
  • Kreatywna Strona WWW
  • Kadlec Copywriter
  • Unikatowa Grafika Strony
  • BomBar Nuts
  • Interaktywna Strona WWW
  • Alepolisa
  • Nowoczesna Strona WWW

ZOBACZ WIĘCEJ REALIZACJI

Posiadasz Firmę W Warszawie Lub Jej Okolicach?

· Pozycjonowanie - SEO - Optymalizacja · UX - User Experience · Responsywność - RWD ·

Cennik - Strony Internetowe Warszawa

Przykładowy Cennik Stron Internetowych WWW Dla Firm Z Miasta Warszawa

Każdy projekt strony internetowej jest wyceniany indywidualnie, ponieważ bardzo trudno jest podać konkretną cenę w związku z ogromną różnorodnością możliwych konfiguracji oraz zróżnicowanymi oczekiwaniami Klientów jak i końcowym przeznaczeniem. W celu przybliżenia potencjalnemu klientowi kosztów budowy i utrzymania strony www zamieściłem poniżej przykładowe ceny stron internetowych. Proszę pamiętać, że są to jedynie szacunki a finalna cena zostanie przedstawiona po specjalistycznej analizie. Strona internetowa Warszawa może być wykonana już od 1000 PLN!

Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Strona Firmowa

od 1000 PLN Spersonalizowana strona internetowa Zawierająca stronę główną, szerszą ofertę oraz kontakt.

5+ Podstron HTML5 + CSS3 + JS + PHP Indywidualny Projekt Graficzny Strona Responsywna (RWD) Optymalizacja strony (SEO) Domena + Hosting Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Mocna Strona WWW

od 2500 PLN Rozbudowana strona www z CMS'em. Zawierająca opisy, prezentacje firmy, rozszerzoną ofertę, kontakt.

10+ Podstron CMS: WordPress lub Joomla HTML5 + CSS3 + JS + PHP + MySQL Efektowny Projekt Graficzny Strona Responsywna (RWD) Optymalizacja strony (SEO) Domena + Hosting + SSL Zapytaj o Indywidualną Wycenę

Ile Trwa Tworzenie Strony Internetowej?

To ile trwa tworzenie strony internetowej w dużej mierze zależy od specyfikacji projektu oraz terminu dostarczenia treści przez Klienta. Jeśli wszystkie niezbędne do budowy strony www materiały takie jak teksty i zdjęcia są skompletowane to proces tworzenia strony internetowej powinien zakończyć się w wyznaczonym czasie.
Dokładne określenie czasu potrzebnego na wykonanie strony internetowej zależy od poziomu skomplikowania, projektu graficznego i funkcjonalności - dla przykładu:

Strona Firmowa

Czas Tworzenia 14 dni

Spersonalizowana strona internetowa do 5 podstron z indywidualnym projektem graficznym wraz z SEO i RWD. Zawierająca stronę główną, szerszą ofertę oraz kontakt.

Strona Internetowa z CMS

Czas Tworzenia 21 dni

Profesjonalna strona www do 5 podstron z projektem graficznym oraz panelem zarządzania treścią CMS. Zawierająca stronę główną, szerszą ofertę i kontakt.

Mocna Strona WWW

Czas Tworzenia 30 dni

Rozbudowana strona do 10 podstron z efektownym projektem graficznym oraz CMS'em. Zawierająca opisy, prezentacje firmy, rozszerzoną ofertę, kontakt.

Blog Strony WWW - Baza Wiedzy

Witam wszystkich na blogu poświęconym tworzeniu stron internetowych. Jako web designer, grafik i webdeveloper w jednej osobie, dzielę się spostrzeżeniami, dzięki którym Twoja strona internetowa przebije się spośród konkurencyjnych firm! Znajdziecie tu wiele ciekawych informacji oraz wiele porad dotyczących tworzenia stron internetowych.
· Tworzenie i Projektowanie Stron WWW · Strony Internetowe· Projekty Graficzne ·

CZYM JEST STRONA ONE PAGE

Termin „strona one page” jest dokładnie tym, na co wygląda — chociaż aby ją prawidłowo opracować i wdrożyć, musisz poświęcić sporo uwagi temu, co robisz i jak zamierzasz to osiągnąć.

Czytaj Dalej

Ogromna liczba firm zaczeła stawiać na strony internetowe typu one page - również duże firmy i biznesy zaczęły realizować tymczasowe stosowanie stron internetowych one page jako podgląd i rozruch na działania promocyjne.

Czytaj Dalej

DOBRA FIRMOWA STRONA INTERNETOWA

W dzisiejszych czasach ludzie korzystają z Internetu, aby robić interesy, robić zakupy, planować zakupy i nie tylko. Oznacza to, że jeśli jesteś właścicielem firmy, potrzebujesz dobrej strony www.

Czytaj Dalej

Dobra strona internetowa to klucz do Twojego sukcesu. Strona, która nie sprawia, że ​​odwiedzający uciekają z krzykiem. Ale jakie są cechy udanej strony internetowej? W tym poście dowiesz się, czego potrzebuje Twoja strona internetowa.

Czytaj Dalej

TANIA STRONA INTERNETOWA?

Dużo osób, szukając specjalistów od tworzenia stron internetowych, wpisuje w wyszukiwarkę takie hasła jak np. „tania strona internetowa Toruń”, „strony internetowe tanio” czy „strona www niska cena”.

Czytaj Dalej

Nie ma czegoś takiego jak tanie strony internetowe – wszystko zależy od przeznaczonego budżetu i oczekiwań klienta. Tworzenie stron www to złożony proces, dlatego ustalając cennik, zawsze mam na uwadze preferencje Klienta.

Czytaj Dalej

Faq - Pytania - Strony Internetowe

W mailach, które dostaję, część pytań się powtarza, zazwyczaj dotyczą one procesu tworzenia stron internetowych, kosztów czy też czasu realizacji. Zadaniem poniższego faq jest oszczędność czasu zarówno Waszego, jak i mojego. Oczywiście, zawsze zachęcam do kontaktu, ale najpierw proponuję zapoznać się z poniższymi pytaniami i odpowiedziami.
· Projektowanie i Tworzenie Stron WWW · Strony Internetowe · Projekty Graficzne · CMS ·

1Jaka jest procedura realizacji strony?

Etap 1. Na podstawie wizji i pomysłu przygotowywana jest oferta na wykonanie strony internetowej wraz z wyceną.

Etap 2. Na podstawie otrzymanych materiałów, przygotowywany jest wstępny projekt strony internetowej.

Etap 3. Projekt wstępny przedstawiany jest do akceptacji. W razie potrzeby jakich kolwiek zmian dokonywane są wskazane modyfikację, aż do osiągnięcia satysfakcji.

Etap 4. Po akceptacji projektu wstępnego następuje proces wdrażania.

Etap 5. Po uregulowaniu należności następuje umieszczenie strony w sieci.

2Jak wyglądają kwestie finansowe?

Na etapie tworzenia oferty (patrz poprzednie pytanie) - zaliczka. Jest to kwota zazwyczaj w wysokości 20-30% projektu. Następnie w trakcie trwania projektu strony internetowej, rozliczamy się etapowo. Kolejne etapy to już kwestia indywidualnego ustalenia.

3Czy można liczyć na projekt wstępny?

Przykro mi, ale nie. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą to zaprezentowane w portfolio projekty mają na celu przekonanie do skorzystania z moich usług.

4Czy można poprawiać w nieskończoność?

Przy standardowej cenie jestem w stanie przedstawić jeden projekt graficzny wg wytycznych specyfikacji i wprowadzić ewentualne korekty. Jeśli chcieliby Państwo całkiem oddzielny projekt graficzny, bądź kilka projektów do wyboru należałoby negocjować cenę.

5Ile kosztuje strona internetowa?

Każda strona internetowa jest inna i każdy Klient jest inny. Dla przykładu średni koszt wykonania strony do 5 podstron kosztuje w granicy od 1500 do 2000pln. Im więcej funkcjonalności - tym cena wyższa - kwestia ustalenia szczegółów dla każdego projektu indywidualnie.

6Skąd takie ceny? Widziałem oferty za 300 pln!

Branża ta, jest na tyle specyficzna, że na rynku istnieje nie jedna firma świadcząca ten typ usług na poziomie 6-klasisty. Strony internetowe za takie pieniądze nie są w żadnym stopniu zgodne z jakimkolwiek standardem aktualnie panującym w internecie.

Strony internetowe oparte na tabelkach, całkowicie nieprzygotowane pod pozycjonowanie, wizualnie są kompletnie niedopracowane, nie wyświetlają się poprawnie we wszystkich przeglądarkach etc.

Poza tym osobiście uważam, że jest to żenujące pokazywać potencjalnym bądź stałym klientom tak zbudowaną stronę www.

7Ile potrwa stworzenie strony internetowej?

Wszystko zależy od wielkości serwisu i zastosowanych technologii. W przypadku niewielkich stron firmowych czas realizacji wynosi zwykle do 14 dni od momentu uzgodnienia wszystkich formalności (zaakceptowania projektu graficznego, przekazania materiałów).

W przypadku rozbudowanych serwisów wyposażonych w systemy CMS lub stron bardziej rozbudowanych czas ten może się wydłużyć do 21 dni.

8Czy będę mógł sam edytować stronę www?

Tak, jeśli tylko taka funkcjonalność będzie przedstawiona w specyfikacji. W większości projektów korzystam w oparciu o system zarządzania treścią - Wordpress, Joomla, Drupal.

WARSZAWA MIASTEM SPOTKAŃ

· Komunikacja · Spotkania · Współpraca · Kontakt · Warszawa ·

Jeśli chciałbyś spotkać się ze mną osobiście w Warszawie, z przyjemnością odwiedzę Cię w dogodnym dla Ciebie miejscu. Jeśli jednak nie ma takiej potrzeby, to możemy omówić wszelkie kwestie z Twoją nową stroną internetową zdalnie (w ten sposób działam w 80% przypadkach zleceń, które realizuje!), po przez telefon lub e-mail. Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji lub nawiązać współpracę, zapraszam również do zapoznania się z wybranymi projektami zrealizowanymi w latach 2010-2024.

Napisz i Zagadaj
12

Lat Doświadczenia

239

Ukończonych Projektów

Million

Napisanych Linii Kodu

25

Nagród i Wyróżnień

Informacje Kontaktowe

Wyślij Wiadomość lub skorzystaj z formularza: info.stronit@gmail.com / daron.drk@gmail.com

Wolisz porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej?

Zadzwoń i Zagadaj już teraz: + 48 531 036 753 (kontaktować telefonicznie można się od pon do pt w godz. 9-17) osoba kontaktowa Dariusz Śliwiński

Siedziba: 87-100, Toruń 53.020°N i 18.609°E.

Strona Internetowa: www.stronit.pl

Zaprezentuj się ze swojej
najlepszej strony w Warszawie

Dobry design, wyznaczający ramy sukcesu jest w Twoim zasięgu.