Firma Wood Max

Zadaszenia tarasów
- wysokiej jakości

Firma Wood Max

Solidne tarasy -
montaż tarasów

Zaufaj profesjonalistom!

Kilka słów o firmie

Zajmujemy się kompleksową budową tarasów oraz montażem zadaszenia tarasów, od wielu lat doskonalimy się w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować klientowi najwyższej jakości usługi montażowe. Jesteśmy specjalistami w swojej branży. Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz obejrzenia naszych realizacji.

Montaż wykonują wykwalifikowani pracownicy. Zdobywamy również uznanie za wysoką jakość profesjonalnej obsługi, która wynika z dążenia do doskonałości.

Nasza oferta

Przyjemne zadaszenie od teraz możesz mieć na swoim tarasie.
Bogata oferta oraz wzornictwo naszej firmy zaspokoi każde wymagania.

Montaż tarasów

Tarasy drewniane z drewna BSH. Drewno tarasu pokrywamy renomowaną farbą firmy Remmers. Wykorzystujemy łączniki aluminiowe Pitzl.

01

Zadaszenia tarasów

Oferujemy montaż zadaszenia ze szkła chartowanego, które jest świetnym oraz praktycznym rozwiązaniem, które gwarantuje komfortowy wypoczynek.

02

Podłogi tarasowe

Podłogi tarasowe wykonywane są z najbardziej popularnego drewna egzotycznego. Stosujemy również deski kompozytowe, występujące w róznych kolorach.

03

Tarasy i zadaszenia tarasów

Zadaszenie tarasu to przede wszystkim zacienienie w bardzo słoneczne dni, a kiedy aura nie dopisuje spełnia funkcję ochrony przed deszczem i chłodem. Wygodny taras jest niemalże „przedłużeniem” salonu, miejscem gdzie chętnie odpoczywamy, spędzamy czas w gronie rodziny i przyjaciół. Zadaszenie umożliwia nam korzystanie z niego niezależnie od pogody.

Zadaszenie tarasu przymocowane do domu za pomocą podpór, przypomina rozbudowaną, wyposażoną werandę. Służy do rekreacji na świeżym powietrzu. Zadaszenie tarasu powiększa powierzchnię użytkową domu, dodając przytulności i komfortu.

Istnieje możliwość rozbudowania pierwotnego projektu o dodatkowe elementy konstrukcyjne, w zależności od indywidualnych potrzeb. Konstrukcja zadaszenia na wzniesieniu szklanego dachu na podporach.

Wybrane realizacje

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Wybrane zdjęcia przedstawiają realne inwestycje realizowane przez naszą firmę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i robimy co w naszej mocy, aby efekt końcowy był spektakularny, a nasz inwestor zadowolony z wykonanej pracy!

Montaż i doradztwo

Montaż tarasu i zadaszenia

Doświadczony zespół montażystów WoodMax oferuje kompleksowy montaż tarasów drewnianych z drewna BSH oraz montaż zadaszeń ze szkła chartowanego. Nasz zespół podchodzi do każdego zlecenia w sposób profesjonalny oraz indywidualny.

Analizując dokładnie warunki oraz dostosowując teren i podłoże do instalacji desek tarasowych. W zależności od podłoża stosujemy odpowiedni rodzaj podbudowy lub legarów, dzięki temu możemy dać gwarancję, że niezależnie od warunków atmosferycznych nasz taras nie ulegnie zniszczeniu.

Nasi specjaliści na każdym etapie realizacji są do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność dopasowania oferty i usługi do indywidualnych potrzeb, a my zyskujemy pewność zadowolenia naszych Klientów.

Jak wygląda proces montażu?

Realizacja na podstawie dostarczonych informacji oraz dokładnego pomiaru.

Kontakt

Kontakt i rozmowa podczas, której zadamy najważniejsze dla nas pytania odnośnie inwestycji.

Doradztwo

Doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego materiału i sposobu montażu.

Organizacja materiałów

Przekazanie zamówienia do producenta i organizacja potrzebnych materiałów.

Montaż tarasu

Przygotowanie oraz kompleksowy montaż tarasu pod indywidualne zamówienie Klienta.

Tarasy Dlaczego Wood Max?

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć odpowiednie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym i zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Klientów.

Doświadczony zespół montażystów Wood Max w sposób kompleksowy realizuje wszystkie powierzone zadania i dba o to, żeby Klienci byli w pełni zadowoleni z końcowego efektu.

200

Zadowolonych Klientów

Profesjonalna obsługa

Zdobywamy uznanie za wysoką jakość obsługi, która wynika z doświadczenia.

Gwarancja jakości

Dobry produkt przedstawia się również dobrą gwarancją - u nas to podstawa!

Terminowość zleceń

Nasze produkty staramy się dostarczać oraz montować w umówionym terminie.